“من فکر می کنم آن را کمی بلند پروازانه’: وزیر ورزش شیلنگ پایین NRL بازگشت


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

این NRL تحت فشار از سوی دولت برای به تاخیر انداختن آن فصل پس از بازگشت فدرال وزیر ورزش ریچارد Colbeck توصیف ممکن است از سرگیری عنوان “بلند پروازانه”.

یک روز پس از استرالیا افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی برچسب NRL پیشنهادی مارس 28 relaunch به عنوان “زودرس” سناتور Colbeck همچنین بازیگران شک در لیگ راگبی طرح در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این NRL اول بزرگترین رقابت ورزشی در استرالیا اعلام برنامه ریزی شده راه اندازی مجدد تاریخ اگر چه با تجربه مسابقه ادامه داده و در بسیاری از مناطق در سراسر کشور تحت سخت اقدامات امنیت زیستی.

AFL است و در عین حال اعلام کرد که آن را به از سرگیری برنامه های آن فصل است.

تبلیغات

این NRL را نوآوری کمیته دوبله پروژه آپولو می خواهد رقابت را به از سرگیری ماه آینده با وجود سخت دولت کنترل مرز.

رزمندگان نیز خواهد شد مورد نیاز برای سفر به استرالیا و وارد 14 روز دوره قرنطینه قبل از از سرگیری آموزش.

“من فکر می کنم آن را کمی بلند پروازانه به فرانک.’

ریچارد Colbeck

در مورد NRL بازگشت Colbeck گفت: ABC Radio: “من فکر می کنم آن را کمی بلند پروازانه به فرانک.

“اگر شما در نظر بگیرید مشاوره است که ما هنوز از مردم مانند برندان مورفی … آنها افرادی که من فکر می کنم باید ارائه مشاوره در این چیزها.”

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت: در حال حاضر او نمی خواهد به دولت ارائه دهد NRL تیم – بریزبن, North Queensland و ساحل طلا – سفر معافیت برای عبور از مرز برای مسابقات در خالی استادیوم ها در NSW.

آن افزایش یافته است و احتمال NRL نیاز به نقل مکان تمام آن باشگاه به NSW در جهت رقابت به سر هموار کردن راه برای نانامی به بازی طولانی دور از خانواده.

Sports Minister Richard Colbeck.

وزیر ورزش ریچارد Colbeck.اعتبار:Alex Ellinghausen

Australian Rugby League رئیس کمیسیون پیتر V’landys و NRL اجرایی تاد گرینبرگ برای گفتگوها با پخش دارندگان حقوق نه ناشر این magazine و Foxtel این هفته است.

آنها را به مناظره تلویزیون معاملات و قالب رقابت برای بقیه فصل.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر