‘من استفاده می شود به اینجا بروید’ نقد و بررسی: یک نویسنده را برمی گرداند به کالج با مقدار برای یادگیری در این الکساندر پین مانند کمدی

دوست داشتنی اما کمی بیش از حد اهلی به بسیاری از تاثیر کریس ری را خفیف و کمی سرگذشتی — “شما نمی توانید به خانه دوباره” کمدی “من استفاده می شود به اینجا بروید” قرار بود برای اولین بار در این سال SXSW Film Festival, تنها به اکران آن لغو شد در آخرین لحظه توسط coronavirus بیماری همه گیر. زمانی که ری تخم ایده برای فیلم چهارمین ویژگی — که در آن یک دست و پا زدن جوان رمان بازگشت به مادر آلما برای افزایش نفس — او هنوز هم با او ازدواج نام کریس Swanberg; او پس از تقسیم و سپس شوهر جو.

که باعث می شود حداقل دو راه ری در حال حاضر پروژه های شخصی تبدیل شده است به بیشتر از نزدیک آینه زندگی خود و در حالی که هر گونه مانع در سر بالایی راه مستقل فیلمساز می تواند به خطر اندازد تمام تلاش این یکی جان سالم به در برد که بسیار مرتبط است. فیلم نشانه یک پروژه باز گشت از انواع برای یک مدیر هیچ کس فکر به عنوان پایین نشان دادن حتی بیشتر جریان اصلی بالقوه از بارداری با مضمون “غیر منتظره” که با بازی ساندنس در سال 2015.

ری پروکسی در اینجا این است که یک زن 35 ساله نویسنده به نام کیت Conklin (Gillian Jacobs) که باید جشن انتشار اولین رمان “فصل گذشت” اما در عوض یاد می گیرد که بخش بازاریابی کشیده است پلاگین در تور کتاب — درست مثل او نامزد کشیده پلاگین در عروسی خود را. نشانه غمگین-ترومبون اثر صدا.

به تعمیق کیت ناامیدی ری می فرستد شخصیت به او bestie کودک, دوش, جایی که او طول می کشد یک عکس با مادر باردار (Zoë چائو یک صحنه-stealer در سرعت شماره گیری) و دو بیشتر از همسالان خود را باردار است. کیت تنها و بدون بچه اما او می کند باید کتاب او است که باید برخی از دلداری — تنها او متنفر پوشش و حقیقت گفته شود او را بسیار داغ در تمام کلمات داخل.

به همین دلیل آن را مانند یک امداد برای دریافت یک تماس از دیوید کرک پاتریک (“Flight of the Conchords” co-creator Jemaine Clement), قدیمی, کالج, استاد نوشتن و له سابق که او را دعوت به بازگشت به دانشگاه ایلینوی برای خواندن. پویایی قدرت بین آنها متعادل تر در حال حاضر, اما آن را هنوز هم نیمه بد — اگر چه #MeToo جنبش واقعا با این پدیده از استاد-دانشجو hanky-گری حیله وجود دارد که در آمریکا دانشگاه. (مناسب معرض خواهد بود بیشتر آسیب رساندن به این کشور را بالاتر-صنعت آموزش و پرورش از زمان COVID بیماری همه گیر.) Rey است که به سختی دوسوگرا در مورد این موضوع اگر چه کیت می آید در سراسر به عنوان احساساتی بودن علاقه مند به رغم کلمنت را smarmy antics.

هنوز هم آن را هیچ جای تعجب کیت خیلی خوشحالم که به پشت در پردیس در شهر های کوچک کاربوندیل که نشان دهنده راحت پیله برای معماران و طراحان جوان — چه کیت nostalgically توصیف به عنوان “مکانی امن برای سعی کنید همه چیز.” پانزده سال پس از فارغ التحصیلی از آن احساس بسیار خوبی به استقبال بازگشت به “واقعی نویسنده است.” او ممکن است احساس مانند بسیاری از موفقیت اما او قطعا لذت بردن از این توجه است. مدرسه قرار می دهد تا او را در تخت خواب و صبحانه در سراسر خیابان از خانه که در آن او زندگی می کردند در طول زمان خود را در ایلینوی ایالات متحده و او سرگرم کننده معاشقه با پوست dimpled دانشجو به نام هوگو (Josh Wiggins). در ضمن دوست دختر خود را (Hannah Marks) باعث می شود کیت حسادت برای طیف وسیعی از دلایل منجر به چند تاسف بار تصمیم گیری در زمان کوتاه در شهر است.

این نوع از فیلم که در آن ما به معنای پیچ و تاب خوردن در موقعیت های ناراحت کننده اگر چه Rey کلی تن است که به طور کامل بیش از حد جسورانه که برای چه با آن همه رنگ های روشن و گسترده طنزهای تنظیم (به عنوان مثال کیت گیر مخفی زیر یک frat خانه میز به عنوان یک بچه که خود را “حیوان” به ارمغان می آورد یک مجلس در بازگشت به اتاق خود). در سال های اخیر نشان می دهد مانند “Fleabag” و “دختران” را شکسته زمین را ناقص نقش اول زن و در حالی که ری به خوبی کار می کند با, بازیگران, Jacobs ثابت نسبتا وانیل بانوی برجسته. او به طور مداوم لبخند زدن و عذرخواهی, که باعث می شود او ضعیف تر و کمتر به چالش کشیدن شخصیت. سپس دوباره ری صدای اتحاد بیشتر در مشترک با الکساندر پین و جیم تیلور از مخل زنان نویسنده-مدیران از نسل او.

“من استفاده می شود به اینجا بروید” باید شده اند و (حداقل کمی) هرج و مرج مانند سال گذشته “Booksmart” اما به جای آن می کند مانند یک حرفه ای تر از نسخه DIY کمدی است که راه اندازی ری حرفه ای, بازگشت هنگامی که او به نظر می رسید مانند منظم تر از دو مدیران تحمل Swanberg نام. این قابل ملاحظه ای شبیه به Alex Karpovsky را “پرچم قرمز” در خصوص یکی دیگر از فیلم های برانگیخته با نمایش یک فیلم مستقل برای سپاسگزار کالج مخاطبان است. از جمله جمعیت راه بالا بردن استارت فیلمسازان به وضعیت مشهور و ری گفته است که تجربه غربالگری “غیر منتظره” در دانشگاه های الهام بخش این پروژه است.

غرایز خود را در خدمت او بهتر در آن فیلم. “من استفاده می شود به اینجا بروید” به نظر می رسد بیشتر جلا — یک گام در مسیر درست است — اما آن را نیز امن تر و محتوا به طور ناقص. تاپیک شوخ نسخه تقریبا هر شوخی یا یک مطلب تند و تلخ بینش انتظار به راحتی در دسترس است. به جای تلاش برای پیدا کردن گزینه بهتر او معادل انتشارات خود (و نه کاملا: the Lonely Island تیم به عنوان تولید کنندگان و باید پانچ چیز کمی). Rey دهکدهای از یک فیلم برای نشان دادن آن است که بیش از بسیاری می گویند اما این غم انگیز است که کیت ارزیابی از خود رمان — “من فکر می کنم آن می تواند بهتر” می رود و برای این فیلم نیز هست.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>