IATSE جمهور متی لوئب اطلاعات اتحادیه پاسخ به کروناویروس (دیده بان)

IATSE جمهور متی لوئب منتشر کرده است تصویری جزئیات این اتحادیه پاسخ به coronavirus همه گیر است که idled بسیاری از زیر خط اتحادیه دادند.

“من می خواهم به صحبت کردن با شما در مورد بزرگترین چالش های که با آن مواجه اتحادیه از زمان تاسیس آن در سال 1893 او گفت:” در این ویدئو ارسال شده در IATSE وب سایت سه شنبه ، “به عنوان یک نتیجه از coronavirus تقریبا تمام کار ما تعطیل بلافاصله باعث شدید بیکاری برای بخشی بهتر از ما 150,000 اعضای.”

“تلاش های ما شده اند خستگی ناپذیر به لابی برای اطمینان از گنجاندن صنعت سرگرمی کارگران در هر قانونی که دولت قرار می دهد رو به جلو” او رفت. “ما لابی خستگی ناپذیر برای مراقبت در عمل (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی) به ارائه فوری کمک های مالی به اعضای ما را به مطمئن شوید که صنعت سرگرمی گنجانده شد. شما با ارسال بیش از 107,00 نامه به اعضای کنگره است.”

لوئب ذکر شده صحبت به مجلس نانسی پلوسی و گفت: او تا به حال به رسمیت شناخته شده و پذیرفته نیازهای IATSE اعضای. او همچنین در مورد آدام شیف را نامه ای به کنگره است که تا به حال بیش از سه ده امضا از اعضای کنگره که همچنین پشتیبانی تماس برای سرگرمی کارگران را شامل می شود در هر بسته امداد.

او همچنین آورده تا موفقیت برخی کانادا تلاش های لابی گری که منجر به بیمه بیکاری بهره مند شوند, کانادا پاسخ اضطراری بهره مند از 2000 $در هر ماه به مدت چهار ماه و یک یارانه دستمزد برای کسب و کار به ادامه قادر به کارکنان پرداخت.

“ما باید همچنان به لابی در هر دو ایالات متحده و کانادا در سطح دولت در سطح شهری به منظور تضمین آینده ما, آیا آن را برای IATSE عضو یا حمایت از کارفرمایان ما,” او اضافه شده است.

“ما در حال انجام بسیاری از چیزهایی که به کمک” لوئب ادامه داد. “ما در حال دوخت ماسک, ما در حال ساخت سپر ما در حال جمع آوری چرخ دنده از بیمارستان نشان می دهد را به امکانات پزشکی. و ما در حال ارائه کمک به هماهنگ کردن تجهیزات ما و استفاده از آن نیز ممکن است مفید باشد در تلاش علیه coronavirus.”

بعلاوه لوئب با اشاره به اعضای آن ابتکار جدید IATSE اهمیت می دهد. ابتکار عمل را تسهیل داوطلب برای تحویل در خطر اعضا مانند افراد مسن و/یا غیر فعال اعضا در طول بحران و ویژگی های یک سیستم دوستان که در آن داوطلبان می توانید با دیگر کاربران از طریق تلفن.

“مهم ترین چیز از همه این است که شما اقامت سالم و امن” لوئب به این نتیجه رسیدند. “شما به دنبال مشاوره برای امن نگه دارید.”

“این اتحادیه شده است از طریق جنگ و طاعون و حملات تروریستی و حملات و بلایای طبیعی از سال 1893. از طریق جمعی ما قدرت و صدای ما و روح ما از دلسوزی و تعهد ما بدست طریق و ما در حال رفتن را از طریق این بیش از حد.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>