ICC زنان T20 WC: هند باید برای جلوگیری از خوشنودی مقابل بنگلادش می گوید: Veda

هند نیاز به اندازه گیری و جلوگیری از خوشنودی در بازی خود را در برابر بنگلادش در سال 2020 ICC زنان T20 جام جهانی با توجه به خمیر وداع Krishnamurthy. هند در زمان یک گام بزرگ در تلاش خود را برای پیشرفت به knockouts زمانی که خود را برتر بولینگ تلاش رهبری عنکبوتی که تار میتند Poonam Yadav کمک به آنها را ضرب و شتم مدافع عنوان قهرمانی و استرالیا 17 اجرا می شود.

“ما نمی تواند راضی با پیروزی مقابل استرالیا). ما به اجازه رفتن از این احساسات در حال حاضر و با تمرکز بر تکرار همه چیز خوب ما” گفت: Krishnamurthy در یک کنفرانس مطبوعاتی در آستانه هند دیدار مقابل بنگلادش است که برگزار خواهد شد در روز دوشنبه.

هند محدود شد به 132/4 توسط استرالیا در اولین مسابقه اما Poonam فوق العاده ای چهار حلقه مسافت کمک به آنها را به استفاده. Krishnamurthy گفت که هند می خواهید برای اطمینان از bowlers بهتر مجموع برای دفاع از.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما به اندازه کافی از یک نمره برای ما پرتاب کنندگان برای دفاع از. در همان زمان, ما را نمی توان بیش از حد بلند پروازانه با ما سکته مغزی و یا در معرض خطر در حال اجرا کوتاه اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما به اندازه کافی اجرا می شود در هیئت مدیره گفت:” 27 ساله.

“ما حمله بولینگ خوبی انجام شده است. همه چیز در مورد دادن به آنها که ثبات اضافی. اگر ما تا به حال به پایان رسید 15 اجرا می شود کوتاه تر در روز جمعه (برابر استرالیا) آن می شده اند بسیار مشکل تر است برای ما.”

مسابقه برگزار خواهد شد در پرت و هند خواهد بود به دنبال برای قرار دادن تاریخ اخیر خود را در مسابقات بزرگ در برابر بنگلادش در پشت آنها. بنگلادش تا به حال مورد ضرب و شتم آنها را در مرحله گروهی و نهایی از سال 2018 و جام ملت های آسیا T20.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>