ICC زنان T20I WC مرحله نهایی مسابقات نهایی: استرالیا, اعتماد به نفس, اما هند جلوتر

بسیار پیش بینی مرحله نهایی مسابقات ICC زنان T20I نهایی جام جهانی بین هند و استرالیا را در ملبورن در روز 8 مارس. این خواهد بود که پنجم درگیری بین هند و استرالیا در T20Is در سال 2020 است. هند را به نهایی با اعتماد به نفس بهتر از استرالیا پس از خراشیده دفاع از قهرمانان با 17 اجرا می شود در این مسابقات باز کن.

به عنوان هر دو تیم به دنده تا برای نهایی واکنش های را آغاز کرده اند که ریختن از اطراف cricketing جهان و جنگ لفظی بین بازیکنان تشدید است.

پنبه حلاجی بزرگ Sachin Tendulkar به توصیه Harmanpreet Kaur-led هندی زنان تیم به مثبت باقی می ماند و “فقط در لحظه ای می شود”.

استرالیا هاي مگان Schutt ساخته شده است روشن درخواست تجدید نظر به کاپیتان مگ Lanning که او نمیخواهد به کاسه به Shafali ورما و Smriti Mandhana.

Schutt با مته سوراخ کردن فشار از ورما و Mandhana را حمله به کریکت در طول ماه گذشته سه سری برای اعزام یک چهار نوجوان در اولین توپ و ضربه زدن به صورت یک شش Mandhana. Schutt اذعان می کند او زمین لرزه در نزد هند بالا-سفارش اسلحه بزرگ که flayed او برای 16 اجرا می شود در باز کردن بیش از این مسابقات است.

“من فقط نفرت بازی هند — آنها رو چوب بر من,” او گفت:.

استرالیا کاپیتان مگ Lanning شد خوش بین در مورد عملکرد تیم در این روز بزرگ است. او گفت: طرف بشود تا برای یک مبارزه و می خواهد برای برنده شدن در این مسابقات است.

“ما هرگز به این جام جهانی فکر آن را فقط اتفاق می افتد و آن را آسان خواهد بود. ما می دانستیم که در یک مبارزه و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. ما بدهکار نیست هر چیزی. ما در اینجا به دفاع از آن ما اینجا هستیم برای پیروزی در آن” ICC به نقل از Lanning عنوان کرد و گفت.

استرالیا برنده است زنان T20 جام جهانی چهار بار و طرف خواهد بود را به نفع خود عنوان پنجم. ستاره همه طفیلی Ellyse پری رد شده از مسابقات اما آن است و نه مانع این سمت حرکت.

کیم پنبه و Ahsan رضا ایستاده خواهد شد که در میدان داوران در این اجلاس برخورد مداوم زنان T20 جام جهانی می بیند که چهار بار قهرمان استرالیا را برای اولین بار فینالیست هند در زمین کریکت ملبورن. حمایت در زمینه داوران خواهد بود و غرب هند’ گریگوری Brathwaite که تلویزیون داوری عبارت است از مجموعه ای به عنوان یک مناسبت تاریخی در ملبورن.

هند وارد شده نهایی پس از نیمه نهایی جام جهانی در برابر انگلستان بود شسته در سیدنی. هند در صدر این گروه در حالی که استرالیا موفق به شکست آفریقای جنوبی در نیمه نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>