ایسلند ‘به دست آوردن کنترل بیش از Covid-19 PM می گوید فرانسه 24

صادر شده در: بروز رسانی:

در یک مصاحبه با فرانس 24, ایسلندی نخست وزیر Katrín Jakobsdóttir در مورد شیوع Covid-19 در ایسلند است که در اطراف از 1800 مورد از این بیماری و تا کنون تنها 10 مرگ و میر. “من فکر می کنم ما در حال به دست آوردن کنترل بیش از همه گیر” او گفت:. Jakobsdóttir توضیح دلایل خود کشور را موفقیت در انجام این کار به خصوص توده تست و تماس با ردیابی. او همچنین تأکید بر اهمیت جمعیت زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تبلیغات

در یک مصاحبه با فرانس 24 ایسلند نخست وزیر Katrín Jakobsdóttir گفت: Covid-19 همه گیر نمی شد اما شد “تحت نسبتا خوب کنترل” در کشور با تعداد بسیار کمی از عفونت های جدید.

ایسلند را آزمایش کرده است بیش از 46,000 مردم یا 12 درصد از جمعیت است. Jakobsdóttir گفت: زود تصمیم به انجام تست توده همراه با استفاده از تماس با ردیابی شد کلید حاوی گسترش ویروس. او افزود که همکاری بین بخش خصوصی و دولتی بوده است مهم در این تست کمپین که هدف هر دو کسانی که با و بدون علائم است.

نخست وزیر گفت: یک طرح به طور گسترده ای تست آنتی بادی در خون در برابر ویروس خواهد بود امیدوارم در انجام ممکن است.

تماس با ردیابی انجام می شود به صورت داوطلبانه

مهم دیگر اندازه گیری, گرفته, بود, تماس, ردیابی از طریق یک برنامه تلفن هوشمند است که Jakobsdóttir گفت: تا به حال یک “93 درصد میزان موفقیت” اما محافظت از حریم خصوصی به دلیل آن انجام شد به صورت داوطلبانه است.

ایسلندی ب. ظ گفت: محدودیت های اجتماعی خواهد بود تا حدودی برداشته شد و 4 اما اگر موج دوم ویروس به منظور توسعه آنها خواهد بود دوباره.

Jakobsdóttir خار کنار این تصور که زنان رهبران بودند بهتر است در دست زدن به همه گیر تر از همتایان مرد خود تأکید کرد که کلید به “به دنبال مشاوره از دانشمندان و شفاف تصمیم گیری”. او همچنین تاکید کرد که رفتار مردم بسیار مهم بود که به گرفتن ویروس های تحت کنترل است.

او گفت که مبارزه با تغییر آب و هوا باقی خواهد ماند یک اولویت برای ایسلند پس از همه گیر اما اعتراف کرد که Covid-19 قرار داده است “فشار” در همکاری های بین المللی بنحوی که این امر نیز صدمه مبارزه با تغییرات آب و هوایی در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>