صادر شده در: بروز رسانی:

افسانه ای فرانسوی اواز خوان شناخته شده برای خود مشخص صوتی و شیک پوش نگاه درگذشت یک شب دوشنبه از یک بیماری تنفسی همسرش ورونیک Bevilacqua به خبرگزاری فرانسه گفت.

تبلیغات

متولد دانیل Bevilacqua معشوق خواننده و ترانه سرا بود در بیمارستان بستری و بستری در بخشهای مراقبت ويژه در 26 مارس در پاریس در بیمارستان قبل از انتقال به شهر برست در بریتنی.

همسر و دخترش نوشت: در آزادی مطبوعات “کریستف رفته است. با وجود تمام نشدنی خود گذشتگی از خود تیم پزشکی او قدرت خود را از دست داده.”

“کلمات شکست ما امروز … و سخنرانی های طولانی بیهوده هستند” آنها نوشت.

زمانی که کریستف شد, در بیمارستان بستری فرانسه روزنامه Le Parisien گزارش شده در مارس 29 که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus که خواننده را عامل را تایید نمی کند یک راه یا دیگری. خانواده آزادی مطبوعات هیچ اشاره ای به ویروس. در یک تماس تلفنی با خبرگزاری فرانسه کریستف بیوه اعلام کرد که علت مرگ “آمفیزم” یک بیماری تنفسی.

این سبیل پرپشت خواننده بود به سختی 20 زمانی که او به ویژه با 1965 انتشار سودا تصنیف “الین”. ستاره خود را قدرت باقی خواهد ماند بی نقص برای دهه با انتشار چنین بازدید به عنوان “Les Mots bleus” (1974) “لا دولچه ویتا” (1977) و “Succès fou” (1983).

کریستف را ‘الین’

خبر مرگ او منجر به ابراز غم و اندوه و ادای احترامات در رسانه های اجتماعی.

فرهنگی فرانسه وزیر Franck Riester پرسیدم او کلمات خود ملودی و صدای خود را حمل و نقل ما و ما نقل مکان کرد. بدون کریستف فرانسه chanson دهکدهای از دست داد بخشی از روح خود را, اما آبی bittersweetness از آهنگ های خود را است ماندگار. افکار من با همسر و دخترش.”

Jean-Michel Jarre که نوشته بود این شعر برای دو نفر از کریستف اصلی آلبوم — “Les Paradis Perdus” در سال 1973 و “Les Mots bleus” در سال 1974 — توییتی او بیعت با قرض گرفتن شعر از “Les Paradis Perdus”: “کریستف شما سمت چپ ما امشب… و امشب بهشت را از دست داده است. برخی می گویند که کسانی ما عشق ابدی و آنها هستند و بنابراین شما است.”

Jarre افزود: “او خیلی بیشتر از یک خواننده است. او یک خیاط از آهنگ.”

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im