ایده ها به شما در حفظ و فرهنگی درگیر در سلول

صادر شده در: بروز رسانی:

شما cooped در خانه. بی قرار است. خسته شدم. آن بهار و آفتابی و همه شما می خواهید انجام دهید این است رفتن به خارج از, اما شما نمی توانید. انجام ناامیدی نیست. یک جهان وجود دارد و در انتهای دیگر از اتصال به اینترنت خود را و در آن مقدار زیادی از راه هایی برای نگه داشتن خود را فعال هر دو جسمی و ذهنی.

تبلیغات

در اینجا یک نمونه:

رقص:

در حال حاضر که شما به شراب خواری-تماشای هر تلویزیون نشان می دهد در لیست خود را, شما نیاز به خودتان را روی نیمکت خود را و معاشرت – البته – با افراد دیگر. چگونه می تواند به شما انجام این کار ؟ پیوستن به یک اینترنت رقص. Austin-بر اساس مل Cavaricci شناخته شده به عنوان DJ مل منفجر وب سایت در هفته گذشته با اتاق نشیمن, رقص, پارتی, جریان زنده بر روی Facebook. “قرار دادن دور ضد عفونی کننده دست, حرکت مبلمان و لحن در!” او پست شده در رسانه های اجتماعی. بیش از یک میلیون نفر بود. خوش شانس برای ما وجود دارد یکی دیگر امشب, مارس 21 و هر شنبه از رفتن به جلو با شروع از نیمه شب CET*.

DJ مل نیست تنها DJ پرتاب احزاب است. لیدی گاگا سابق رقصنده پشتیبان علامت Kanemura میزبانی یکی روزانه خود Instagram صفحه: 11 pm CET*. اگر شما می توانید آن را در ساعت مقرر او را نگه می دارد هر روز را برای 24 ساعت در داستان خود را (با کلیک بر روی “تصویری زنده”) که همچنین شامل ویدئوها که مردم فرستاده اند در خود رقص همراه با او در برخی از لباس.

Kanemura رقص در دوربین بنابراین شما می توانید به دنبال همراه, اما اگر شما می خواهید برای رفتن freeform و نیاز به بهتر حرکت خوبی وجود دارد یک جریان زندگی می کنند که بیش از حد. امی و تونی برنده جایزه دبی آلن که هر دو طراحی و عمل در مجموعه تلویزیونی “شهرت” به رایگان کلاس رقص در Instagram صفحه است که هنوز هم در دسترس است و یکی برای کودکان و نوجوانان برنامه ریزی شده برای 7 pm CET مارس 21. امیدوارم وجود دارد بیشتر خواهد بود.

موسیقی

راه اندازی بلندگوهای خود را وجود دارد: آنلاین کنسرت برای هر سلیقه موسیقی. این زمان شگفت انگیز برای دوستداران موسیقی کلاسیک چون تقریبا هر اصلی ارکستر فیلارمونیک اتحاد مجازی ارائه اعم از زنده یا ضبط شده.

این برلینر Philharmoniker ارائه کد کوپن اجازه می دهد تا طرفداران برای دسترسی به تمام کنسرت ها و فیلم های دیجیتال خود را در سالن کنسرت به صورت رایگان. مونترال ارکستر سمفونیک پخش کنسرت هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه; بوداپست جشنواره ارکستر راه اندازی کرده است یک قرنطینه Soirées سری با ارائه جدید هر شب در 7:45 pm CET* و شروع دوشنبه ارکستر فیلارمونیک پاریس را پخش شبانه کنسرت در 8:30 ب. ظ*.

چیزی وجود دارد برای دوستداران اپرا بیش از حد. این اپرای ملی پاریس است و قرار است در اجرای برنامه های آنلاین و شما می توانید به تماشای شهری جدید اپرا عملکرد در هر روز در وب سایت خود را.

در اینجا و در اینجا بیشتر و لیست گسترده ای از موسیقی کلاسیک و اپرا رویدادهای آنلاین در دسترس است.

اگر سلیقه شما در حال امروزی تر را بررسی کنید #TogetherAtHome مجازی سری کنسرت که میزبانی در Instagram صفحه از شهروند جهانی در همکاری با سازمان بهداشت جهانی است.

جان لجند Hozier و کریس مارتین در حال حاضر گرفته شده. L Devine است که با داشتن یک آدرس اینترنتی تور و جواهر انجام خواهد شد “زنده از سن قرنطینه” کنسرت امروز در 8 ساعت و همکاران (1 am مارس 22 CET) در Facebook و Instagram صفحات. کریستین و ملکه انجام شده است هر شب در 6 pm CET از پاریس ضبط استودیو – در بخشی به مبارزه خود خستگی. او را در جریان این جلسات در Instagram صفحه.

یک به روز رسانی لیست از کنسرت های آینده می توان در اینجا یافت نشد.

هنرهای تجسمی

در حال حاضر زمان برای بازدید از تمام کسانی که در موزه شما همیشه می خواستم برای دیدن – البته. Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía در مادرید یاد می شود بازدید کنندگان است که “موزه باز می ماند آنلاین”. موزه متروپولیتن دعوت مردم به “تجربه ملاقات کرد در هر نقطه” موزه لوور است و ارائه آن معمول آنلاین تور و شتو د ورسای مجازی نمایشگاه. یا 5 ساعت یک نگاهی تصویری بازدید از موزه هرمیتاژ در سن پترزبورگ روسیه. که شما در حالی که دور یک بعد از ظهر.

بسیاری از این موزه ها و بسیاری دیگر در دسترس هستند از طریق گوگل, فرهنگ و هنر نرم افزار و یا وب سایت.

نه خوشحال خود را با نمایشگاه مجازی بازديد? به زودی شما قادر خواهید بود به معاون کشیش بخش خود را. این گروه غیر انتفاعی هنر انگلستان است که در روند خود پایگاه داده آنلاین از هر دولتی نفت نقاشی و مجسمه سازی و دعوت از مردم برای کنار هم قرار دادن خود را آنلاین نشان می دهد – در راه است که Spotify اجازه می دهد تا به ایجاد لیست پخش. متاسفانه این ابزار نمی خواهد آماده شود تا زمانی که ممکن است.

هیچ یک از این کت و شلوار علاقه داشتن به خود را? بررسي فايلهاي #dostuffathome در توییتر برای ایده های بیشتر.

* به خاطر داشته باشید که ساعت ها در اروپا حرکت رو به جلو در مارس 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>