IEX راه اندازی پلت فرم تجاری هند تبادل گاز; هنجارهای هنوز به قاب

هند پیشرو قدرت پلت فرم معاملاتی هندی بورس انرژی (IEX) راه اندازی گاز پلت فرم معاملاتی هفته گذشته است.

به نام هند تبادل گاز (IGX) آن است که در حال حاضر به دنبال معامله گر اعضا و گاز خریداران. این حتی به عنوان نفت و گاز نظارتی هیئت مدیره (PNGRB) است و در عین حال به بیرون آمدن با دستورالعمل برای گاز تجاری.

IGX خواهد ارائه نقطه و قرارداد رو به جلو در Dahej, Hazira و کاکینادا. در حالی که Petronet LNG با مسئولیت محدود (PLL) عمل یک ترمینال LNG در Dahej پوسته عمل یکی دیگر در Hazira. کاکینادا است ریزش زمین نقطه برای گاز در حال تولید از کریشنا Godavari حوضه.

IGX خواهد شد با ارائه یک نقطه قرارداد برای روز های آینده بازار که بدان معنی است که گاز را به صورت فیزیکی تحویل روز بعد. قرارداد رو به جلو است که به صورت روزانه, هفتگی, ماهانه و هر دو هفته یکبار بازار.

در حال حاضر LNG تنظیم نیست و هر دو در شرایط قرارداد عرضه و قیمت گذاری در حالی که قیمت گاز داخلی مطلع شوند توسط دولت است. قرارداد عرضه گاز تولید شده توسط دولت متعلق به شرکت های دیکته شده توسط هنجارهای دولت.

IEX که 90 درصد سهم در روز های آینده قدرت تجارت در حال برنامه ریزی یک سرمایه گذاری اولیه از 10 تومان کرور روپیه برای IGX بیش از پنج سال آینده.

مدیران ارشد گفت: این برنامه ریزی شده بود در ذهن نگه داشتن پتانسیل رشد بازار گاز است. “بازار گاز در هند آماده است برای شکستن حاصل از 2.5 برابر از 166 به 380 MMSCMD تا سال 2030. با مساعد سیاست گذاری گاز طبیعی در هند سبد انرژی می تواند به 15 درصد” گفت: یک شرکت اجرایی است.

در حالی که دولت فعلی شده است صوتی در مورد داشتن یک تجارت گاز توپی برای سه سال گذشته مقررات در عین حال به قاب.

PNGRB است و در عین حال به یک تماس در IEX برنامه های. یک PNGRB رسمی نشان داد که آنها در روند آینده با مقررات مربوط به گاز توپی و گاز و تجارت دستورالعمل را به شکل تنها بعد.

گیل و نفت و گاز شرکت (ONGC) انتظار می رود به عدالت در برنامه ریزی تبادل گاز که می تواند کمک به ایجاد یک تجارت گاز طبیعی hub.

در مارس 2018, KPMG بیرون آمد با یک گزارش اولیه ارائه شده به PNGRB برای ایجاد یک گاز hub در هند.

یک گیل رسمی گفت: این شرکت بود در برابر IEX حرکت است. “این یک جهان آزاد است. اما یکی به دیدن اعتبار قانونی چنین نهادی به عنوان مقررات توسط PNGRB هنوز نه” گفت: یک گیل رسمی.

دولت نیاز به یک تماس در مورد اینکه آیا گاز تولید شده در خارج از زمینه های داخلی اختصاص داده شده در نامزدی اساس و در حال حاضر با توجه به اولویت به بخش اطلاع خواهد داد و ستد شود.

در ارائه به سرمایه گذاران IGX گفت: ارز کمک خواهد کرد افزایش حجم و زیرساخت های بهره برداری از پایانه ها و خطوط لوله.

“حتی صنایع کوچک می تواند با استفاده از ارز برای تهیه گاز در قیمت های رقابتی. این نیز کمک خواهد کرد در احیای گاز بر اساس قدرت گیاهان. ارز ارائه می کنند گاز در نرخ رقابتی برای شبکه متعادل هدف در آینده بالا انرژی های تجدید پذیر سناریو گفت:” ارائه شده است. اوج قدرت از گاز و آبی است نیاز به تعادل قدرت شبکه با افزایش سهم متناوب تجدید پذیر.

IGX نیز به دنبال کود صنعت و شهر گاز توزیع به عنوان خریداران در پلت فرم خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>