“اگر ما می توانید اجازه دهید بازی’: مخلوط پشتیبانی به عنوان AFL آماده به دور یک تماس

Gold Coast, رئیس تونی کوکران تشویق کرده AFL به شروع فصل خود را روز پنجشنبه ارائه شده مقامات بهداشتی می گویند آن است که امن برای انجام این کار.

به عنوان AFL هایش با تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به بازی کوکران حال ساده پاسخ به این سوال که آیا بازی باید برگزار شود.

“اگر ما می توانید اجازه دهید بازی” Cochrane گفت.

او در تماس بود و با حمایت حداقل یک تجربه باشگاه جمهور از ویکتوریا باشگاه که گفت: AFL را بهترین رویکرد به دنبال مشاوره از ارشد مقامات بهداشتی.

بمب افکن’ مربی جان Worsfold گفت: در ظهر روز سه شنبه او در مورد بازی در مقابل Fremantle در روز شنبه.

تبلیغات

باشگاه رئیس جمهور تا به حال یک تلفن قلاب تا با لیگ برتر فوتبال دوشنبه شب با AFL به تاخیر انداختن تصمیم خود را که در آن زمان در مورد اینکه آیا برای شروع یک دور حداقل 24 ساعت.

AFL کمیسیون معوق تصمیم خود را به شنبه و در بیانیه ای گفت آنها “ادامه خواهد داد به هدایت دولت و دولت فدرال و رئیس پزشکی و سلامت افسران و همچنین کار با همه ذینفعان ما.”

در حالی که آگاه است که شرایط می تواند به سرعت تغییر کوکران گفت: نظر او این بود که جامعه بهره مند خواهد بود اگر AFL می تواند ایفا کرده است.

“چیزی است که وجود دارد مثبت در جامعه اگر پایی است که اتفاق می افتد” Cochrane گفت.

“این هنوز هم به مردم امید که همه چیز در حال رفتن به بازگشت به حالت عادی در برخی از نقطه در زمان.”

بازیکنان باید آموزش در ادامه با هم و در حال نظارت به طور منظم با تیلور واکر آشکار در روز سه شنبه که آدلاید بازیکنان را دارا بودند خود را به درجه حرارت و ضربان قلب بررسی می شود روزانه به اطمینان حاصل شود هیچ نوسان است.

Worsfold گفت: بازیکنان بودند در هیچ خطر بیشتری بازی از آنها خواهد بود در کل جامعه است.

“با نمایش فیلم و پزشکان در بررسی بر روی همه بازیکنان که در حال بدست گرفتن بخشی از شما می خواهم به فکر می کنم آن را به عنوان امن به عنوان هر جای دیگری که شما احتمالا می تواند باشد” Worsfold گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>