‘اگر ما توقف تلاش های ما تلف خواهد شد’: Coronavirus اجتماعی فاصله می تواند شش ماه گذشته یا بیشتر

پس از انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی روز یکشنبه هشدار داد که بریتانیا coronavirus مستند می تواند برای “شش ماه یا بیشتر” کارشناسان می گویند که طولانی مدت اجتماعی فاصله اقدامات – اگر نه تمام عیار سلول – ممکن است لازم باشد که برخی از تغییرات دائمی به رفتار به احتمال زیاد.

تبلیغات

همانطور که بریتانیا آماده برای هفته دوم خود را تحت مستند زیر نخست وزیر بوریس جانسون مارس 23 اعلام بی سابقه محدودیت در زمان صلح و زندگی عمومی انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی جنی Harries مجموعه ای از متوسط مدت زمانی برای چگونه دولت بریتانیا ممکن است تمدید محدودیت ها با هدف supressing coronavirus.

مهار اقدامات باید در محل اقامت در پایان اصلی سه هفته مستند دوره او گفت: در دولت بریتانیا روزانه coronavirus مطبوعاتی در مارس 29: “ما نباید سپس به طور ناگهانی برگرداندن به ما راه عادی از زندگی است که می تواند بسیار خطرناک باشد. اگر ما را متوقف و سپس تمام تلاش های ما تلف خواهد شد و ما به طور بالقوه می تواند دیدن یک دوم اوج.”

“بنابراین من فکر می کنم سه هفته برای نقد و بررسی” Harries ادامه داد. “دو یا سه ماه برای دیدن اینکه آیا ما واقعا له شده آن را با حدود سه تا شش ماه در حالت ایده آل و بسیاری از عدم قطعیت در که اما پس از آن به ببینید که در آن نقطه ما در واقع می تواند به عقب بر گردیم به حالت عادی. این قابل قبول است که آن می تواند بیشتر از آن.”

دو سال از محدودیت ؟

بریتانیا تنها کشور نیست که دولت هشدار داده است که coronavirus مهار اقدامات تمدید خواهد شد فراتر از دوره اولیه. اروپا بدترین کشور آسیب دیده و برای اولین بار در این قاره به تحمیل یک مستند ایتالیا گفته است که آن سلول اقدامات می توان به تاریخ 31 ژوئیه با وجود فلج کننده اقتصادی اثرات.

آلمان کنترل و پیشگیری بیماری آژانس رابرت کخ موسسه اعلام قبلی در ماه مارس که در یک “وضعیت شدید” – محدودیت در زندگی عمومی برای مبارزه با کروناویروس می تواند در محل اقامت تا زمانی که دو سال تا یک واکسن برای استفاده آماده است.

“نوعی از فاصله به احتمال زیاد لازم خواهد بود برای حداقل شش ماه” ویلیام Hanage استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد گفت: فرانسه 24. “فاصله گرفتن اقدامات در حال حاضر در محل در حال توقف ایجاد موارد جدید. کسانی که در حال حاضر آلوده باید حل شود برای بهتر یا بدتر در دو ماه پس از آن هدف خواهد بود برای جلوگیری از این موج ما را دیده اند در موج اول دوباره اتفاق می افتد.”

آلمانی بهداشت موسسه ایده که دو سال از محدودیت ها می تواند توان لازم برای مقابله با کروناویروس ارائه یک “نسبتا به احتمال زیاد” سناریو Hanage گفت:, و اضافه کرد که آن را “بستگی دارد به آنچه که به معنای محدودیت; دو سال از دولت فعلی بعید است اما دو سال بدون اجتماعات بزرگ چیز دیگری است”.

البته به طور کامل توقف انتقال این بیماری را مستندات و اجتماعی فاصله های غیر ضروری. این می تواند یکی از سه روش توضیح گرگ خاکستری و یک استاد پزشکی و اپیدمیولوژی در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی در مصاحبه با فرانس 24.

اول “از طریق یک جهان امن و موثر واکسن برنامه”. دوم از طریق “عظیم اشتغال برخی دیگر موثر پیشگیری در برابر انتقال” مانند موثر مستندات, “همراه با تماس با ردیابی برای جلوگیری شبکه های انتقال”. یا سوم “هنگامی که بخش بزرگی از جمعیت انسانی می شود سیستم ایمنی به علت عفونت (شناخته شده به عنوان گله ایمنی) و این بیماری همه گیر می سوزاند”. تا آن زمان او گفت: “این ویروس به احتمال زیاد همچنان به گردش در هر کجا که آن را می یابد افراد مستعد آلوده”.

تنها گزینه دوم – مستندات و ردیابی شبکه های انتقال – به نظر می رسد عملی در کوتاه مدت.

تناقض بلند کردن اقدامات محدود کننده در اوایل ممکن است مناسب ترین نسبتا سخت-آمار سازمان ملل خاکستری گفت.

“به عنوان ویروس آمار انگلستان و ایتالیا بسیار سخت است, این کشورها ممکن است ببینید [گله ایمنی] زودتر از بسیاری از کشورهای دیگر.”

به عنوان یک نتیجه “شش ماه (از جنبش محدود) ممکن است مناسب برای بریتانیا” در حالی که “دو سال ممکن است مناسب برای آلمان اگر انتقال کم باقی مانده است”.

Coronavirus را “تغییر راه ما از زندگی’

با به حداقل رساندن تعداد افرادی که قرارداد coronavirus مستندات محافظت از آسیب پذیر ترین. آنها مردم را به ایمنی. در نتیجه دانشمندان انتظار دارند این ویروس به resurge زمانی که محدودیت ها برداشته. برای مثال امپریال کالج لندن مطالعه – مشهور برای داشتن متقاعد جانسون و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتخاذ روش سخت تر در برابر coronavirus – پیش بینی کرد که اگر سلول اقدامات پایان پس از پنج ماه موج دوم عفونت های ظهور کرد و در اواخر پاییز.

در نور است که “بسیاری اپیدیولوژی بر این باورند که یک بار اجتماعی سوريه آرام است برای این کار باید همراه با گسترده تست و جداسازی افراد آلوده برای 14 روز” چارلز Horsburgh استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون گفت: فرانسه 24.

در حالی که دولت نیاز به استقرار توده تست و ردیابی تماس کارشناسان می گویند که مردم نیز نیاز به تغییر رفتار خود را برای جلوگیری از تازه شیوع.

“این ویروس است و ادامه خواهد داد به تغییر راه ما از زندگی و سنت های ما و ما انسان-به-انسان تعاملات” خاکستری گفت.

برخی از تغییرات در حال حاضر قابل لمس است. ماسک صورت در حال حاضر رایج در آسیا می تواند در حال حاضر نیز دیده می شود و در شهرهای غربی و در فرانسه, سنتی bise – یک بوسه بر هر گونه به استقبال خانواده و دوستان و همکاران – تبدیل به تابو.

تغییر دائمی است که بر روی کارت لین گلدمن دین از hariri دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: فرانسه 24. “این به خوبی می تواند وجود دارد که مردم کمتر دست دادن و بوسیدن; آرنج ضربه می تواند تبدیل به هنجار به عنوان یک شکل از تبریک و من فکر می کنم ماسک صورت ممکن است تبدیل به عادی تر بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>