Iflix آسیایی, Streamer کاهش مشاغل به عنوان Coronavirus می افزاید: به مشکلات بدهی های

Iflix چند قلمرو جریان شرکت مستقر در مالزی تایید کرده است قابل توجه موج کاهش شغل. این شرکت تحت فشار در طول coronavirus بحران و جلوتر از مهلت بازپرداخت بدهی.

این شرکت تخمگذار کردن بیش از 50 نفر را در سراسر آن مکان های مختلف, اما فاش نمی کند یک رقم دقیق.

“صنعت ایمنی نیست به این بی سابقه شرایطی. ما تصمیم به کاهش شرکت در سرشماری آمده است پس از بررسی دقیق و در رابطه با سایر اقدامات کاهش هزینه برای فعال کردن این شرکت به تحمل این نامعلوم و نامشخص دوره” گفت: مدیر عامل Marc بارنت در بیانیه ای.

“ما همچنان با تمرکز بر رانندگی کسب و کار از طریق به تراز بین سود و ضرر در سال 2021 و این مراحل بخشی از حصول اطمینان از ما باقی می ماند در این مسیر و می تواند حرکت چالش های فعلی. ما به طور طبیعی انجام همه ما می توانیم برای حمایت از کارکنان را تحت تاثیر قرار هر دو حرفه ای و شخصا.”

این حرکت در می آید کمتر از دو هفته پس از اعلام توسط Singtel آن است که قرار دادن رقیب در جنوب شرق آسیا جریان پلت فرم Hooq به انحلال. Hooq شرکت متعلق به WarnerMedia و سونی.
Hooq در دسترس بود در پنج قلمرو: سنگاپور فیلیپین و اندونزی و تایلند و هند است. Iflix در دسترس است در 13 سرزمین در جنوب شرق آسیا (از جمله مالزی و اندونزی و فیلیپین و تایلند) و خاورمیانه است.

در اوایل هفته گذشته Iflix به نام خود به سهامداران موجود به ارائه آن با سرمایه اضافی و گفت که موسس و سهامدار Catcha گروه می توان با قرار دادن حداقل 2 میلیون دلار.

در آن نامه به سهامداران Iflix اذعان کرد که در شرایط کنونی به این معنی است که برنامه ریزی آن IPO در استرالیا اوراق بهادار بعید است به جلو بروید تا اواسط سال.

که ممکن است به نوبه خود باعث شتاب از بدهی های خود را بازپرداخت. با توجه به Dealstreet آسیا با استناد به اسناد ثبت شده با استرالیا اوراق بهادار و سرمایه گذاری کمیسیون اروپا در ماه سپتامبر 2019, Iflix ممکن است مجبور به بازخرید تنها بیش از $47.5 میلیون از تبدیل خوانده شده وام اگر آن ذکر شده است با 31 ژوئیه سال 2020 است.

Iflix اعتقاد بر این است که مطرح شده پول بیش از Hooq احتمالا 300 میلیون دلار پس از آن در حال تاسیس در سال 2014. حامیان آن شامل وفاداری بین المللی MNC گروه Yoshimoto Kogyo, JTBC, Hearst Communications, EDBI, آزادی, جهانی, Zain آسمان و تکامل رسانه های سرمایه است.

این شرکت می گوید که این معامله خوبی است. در نامه خود به سهامداران بارنت گزارش داد که کاربران فعال ماهانه در یک رکورد از 21 میلیون و 42 ٪ از زمان آغاز سال است. او گفت که Iflix برخورد کرده بود درآمد خود را به هدف برای سه ماه اول سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>