بمبی پروفسور در میان اعضای جدید در NSE مدیره, Mohandas Pai و دو نفر دیگر خروج

در بورس اوراق بهادار ملی هند (NSE) را پذیرفته S. Sudarshan, استاد, IIT Bombay و K Narasimha Murthy, شریک Narasimha Murthy & Co-هزینه حسابداران حیدرآباد در هیئت مدیره خود را. هر دو تاریخ به عنوان منافع عمومی مدیران (PIDs).

در ضمن Naved مسعود سابق وزیر امور خارجه در وزارت امور شرکت ها و Sebi عضو هیئت مدیره; تلویزیون Mohandas Pai رئیس Manipal جهانی آموزش و پرورش و دینش Kanabar مدیر عامل شرکت Dhruva مشاوران واگذار موقعیت خود را در NSE هیئت مدیره پس از پایان دوره تصدی خود را.

در حال حاضر بزرگترین کشور گاهی به هشت اعضای هیئت مدیره که شامل چهار PIDs و سه سهامداران.

تحت Sebi مقررات حداقل یک چهارم از یک ارز مدیره باید شامل PIDs.

Girish چاندرا Chaturvedi سابق نفت و وزیر رئیس هیئت مدیره. Chaturvedi و سابق بانک دولتی هند (SBI) معاون مدیر عامل Anuradha رائو بود پیوست و به عنوان PIDs در اواخر سال گذشته.

این مدیران وظیفه هستند با تایید اداره استاندارد در بورس و دیگر زیرساخت های بازار نهاد.

همچنین اولیه تصدی PIDs کاهش داده شده است به سه سال و یک فرمت است که به موضوع بررسی عملکرد توسط Sebi.

Prakash Parthasarathy سابق CIO PremjiInvest; Abhay Havaldar سابق مشورتی مدیر کل اقیانوس اطلس و سونیتا Sharma سابق MD LIC مالی مسکن سه سهامدار مدیران.

محرومیت دو عضو NSE مدیره چهره دستخوش یک تغییر کامل در یک سال گذشته.

تبادل هیئت مدیره دارای نقش کلیدی به عنوان ارز مشتاق به راه اندازی آن ارائه عمومی اولیه (IPO).

قبل از NSE می خواهم به حل و فصل این موضوع در مورد ناعادلانه دسترسی داده شده به برخی از کارگزاران. اوراق بهادار و دادگاه استیناف (شنبه) در حال حاضر شنیدن درخواست ثبت شده توسط NSE در برابر یک سفارش Sebi منظور هدایت آن به disgorge تومان به 1000 کرور روپیه برای لغزش در آن محل شرکت تاسیسات. دادگاه این است که به احتمال زیاد برای شنیدن موضوع بعدی در اواسط ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>