“من که در صف مقابل’: برتر هشدار در مرحله سوم محدودیت های در حال آمدن


برتر Daniel Andrews هشدار داده ویکتوریا خواهد آن را به تنهایی و تصویب سخت تر coronavirus مهار اقدامات مستقل از کشورهای دیگر تنها چند ساعت پس از ملی جدید محدودیت اعلام شد.

آقای اندروز پرچم ویکتوریا را برای حرکت به “سه مرحله” محدودیت تعداد تایید coronavirus موارد در دولت رز به 466.

The Premier warned of tougher restrictions ahead.

برتر هشدار داد تشدید محدودیت های پیش رو است.اعتبار:AAP

هیچ مرگ و میر ثبت شده در ویکتوریا تقریبا با 25,600 آزمایشات انجام شده تا کنون.

NSW شده است سخت ترین ضربه با بیش از 1000 coronavirus موارد توسط Victoria.

تبلیغات

“من که در صف مقابل با مردم است. وجود خواهد داشت یک مرحله سه” آقای اندروز گفت.

اما او نمی خواهد حدس و گمان در مورد آنچه اقدامات می آیند و در مرحله بعدی از محدودیت.

وی گفت: در مرحله سوم خواهد آمد بسیار سریعتر اگر مردم عمل خودخواهانه و گسترش ویروس.

روز سه شنبه نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد که طیف وسیعی از اقدامات سخت تر از جمله محدودیت بیشتر در تجمعات مانند عروسی و مجالس ترحیم.

درمانگران زیبایی, مواد غذایی, دادگاه ها در مراکز خرید و مراکز بازی نیز دستور داده شده است به نزدیک است.

آقای اندروز ستایش نخست وزیر است اما عملکرد برتر به نظر می رسد فشار برای بسیار سخت تر محدودیت از کسانی که اعلام کرد در روز سه شنبه.

“آنچه که در سرزمین های شمالی است همان چیزی است که در شمال حومه ملبورن” آقای اندروز گفت.

“ما را به حرکت و قرار دادن در مکان های مختلف اقدامات بیشتری اتخاذ کند.”

ملی کابینه را دوباره ملاقات در شب چهارشنبه.

نخست وزیر تایید کرد که آقای موریسون بود صحبت کردن با سنگاپور نخست وزیر در مورد فن آوری تلفن همراه برای کمک به پیگیری از افراد مبتلا به کوروناویروس.

ویکتوریا وزارت بهداشت و خدمات انسانی کار کرده است در یک پیام به صورت متن چک در سیستم برای افرادی که در انزوا به تایید آنها باید قرنطینه خود را. اما این سیستم هنوز عملیاتی.

پلیس در حال ایجاد یک نیروی کار با 500 ماموران برای اطمینان مردم مطابق با دستورالعمل های قرنطینه را بررسی خواهد کرد و بر روی هزاران نفر از افرادی که در بازگشت از خارج از کشور.

آقای اندروز خواست ویکتوریایی در خانه بمانند مگر اینکه آنها نیاز به مغازه برای ضرورت ورزش بدون آینده در تماس با دیگران و یا مشغول به کار بود که در آن غیر ممکن است برای انجام این کار از خانه.

“من می تواند تمام قوانین در جهان است. اما اگر مردم نمی آنها را دنبال کنید و سپس ویکتوریایی خواهد مرد.”

این نمودار نشان می دهد که تئوری پشت “مسطح منحنی”. بسیاری از پزشکان از جمله در استرالیا می گویند ظرفیت ترین سیستم بهداشت و درمان سقوط به زیر خط نقطه چین, ساخت اوج به احتمال زیاد حتی بیشتر شدید و نیاز به مهار و نه فقط یک رکود بسیار مهم است.اعتبار:Matthew ابشالوم-ونگ

برتر گفت: در حالی که افراد مسن در معرض خطر بیشتری از این ویروس وجود دارد موارد در سراسر جهان که در آن افراد جوان فوت کرده است.

“هیچ کس باید بچه های خود را که در غیر این صورت با افراد سالم در 40s خود را شاید حتی جوانتر نیست و درگذشت از این است.”

آقای اندروز گفت که بعید است که فردی مراکز منطقه ای در ویکتوریا خواهد بود قرار داده شده در مستند اگر چه او حکومت نه از آن است.

“من فکر نمی کنم ما را ببینید یک وضعیت که در شهر ملبورن دارای یک مجموعه ای از سیاست و یا یک تنظیم و یک منطقه ای شهرستان یک ساعت و نیم و یا دو ساعت دور های مختلف مجموعه ای از قوانین” او گفت:.

“که اشتباه مردم است.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>