Iman مارک Glimcher و متی لوپز قبول شجاعت جوایز در amfAR نیویورک جشن

رسما سالانه نیویورک جشن برای amfAR بنیاد تحقیقات ایدز شناخته شده در نیویورک, جشنواره کن, میلان, پاریس, سائو پائولو و هر گونه پر زرق و برق شهر را به عنوان در سراسر جهان به ایدز تحقیقات خیریه می اندازد که بهترین احزاب و رشد کردن جیب نخبگان هالیوود — است و نه آغاز هفته مد در شهر نیویورک است. خیره کردن آن فرش قرمز, شما هرگز می دانم.

هایدی کلوم, Anna Wintour, Iman, Padma Lakshmi, Zac Posen, Coco Rocha و Donna Karan شد همه مهمانان در موسسه خیریه جشن و سرور برگزار شد در Cipriani در وال استریت در شب چهارشنبه.

“آنها بسیار هوشمند برای اتصال مد با این” کلوم گفت: تنوع در فرش قرمز. “شما باید همه این افراد در شهر برای هفته مد و آنها را بزرگ کردم صدای من فکر می کنم آنها چیزی در کیف پول خود را بیش از حد.”

آن را درخشان استراتژی است. در 2018, amfAR مطرح 31 میلیون دلار از سازمان $42 میلیون اولیه درآمد از ستاره نکردم رویدادهای مالی مانند چهار. که در سال 30 میلیون دلار رفت و به طور مستقیم به ایدز پژوهشی — طرح های مانند آزمایشات پزشکی برای درمان, درمان برای میلیون ها نفر از مردم با اچ آی وی زندگی و گسترش دسترسی به دبستان برای مردان و 20% دیگر رفت و حق بازگشت به پرتاب بیشتر گالاس.

از زمان تاسیس آن در اوایل 1980s توسط دکتر ماتیلد کریم و هالیوود, خانواده سلطنتی, Elizabeth Taylor, amfAR است subsisted کردن پول تزریق همکاری علمی و هالیوود جوامع است. سالانه جشن در جشنواره کن برای مثال مجریان جشنواره فیلم و جذب بزرگترین نامها در هالیوود به طور معمول افزایش بیش از $20 میلیون دلار در یک شب.

محبوب ترین ها در انواع

اما همان غرور — جریان شراب مقاومت اقلام حراج (اصلی الکس کاتز پرتره به فروش می رسد برای $500,000) بالا-مد و وعده اتصال یک نام به یک علت است که بازدید های نزدیک به خانه در صنعت سرگرمی — رشد در طول هفته مد زمانی که طراحان و مدل های فرود در نیویورک توقف اول در amfAR.

“فقط با بودن در اینجا شما همه رزمندگان. شما همه پیشگامان. شما مبارزان و شما ایدز فعالان” لایحه Roedyرئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سابق از شبکه MTV گفت: جمع شرکت کنندگان.

“ما یک سابقه طولانی با مد” Roedy که جایگزین Kenneth Cole به عنوان رئیس پس از Weinstein جنجال گفت: تنوع در فرش قرمز. “این است که بخشی از DNA ما. در نیویورک آن را به ویژه مهم است برای ما به دلیل این که در آن ما شروع به مبارزه با ایدز است. این که در آن ما در بر داشت خانه ما, ما ریشه صدای ما است.”

در جمع آوری کمک amfAR ارائه آن جایزه شجاعت به Imanهای سومالیایی-آمریکایی مد مدل ورساچه, الهه شعر و موسیقی نیکوکار و بیوه ایدز تحقیقات فعال David Bowie; Marc Glimcherچند میلیون دلار هنر فروشنده و مدیر عامل سرعت گالری و متی لوپز, یک, گی, نمایشنامه نویس که در برادوی بازی “ارث” است حماسی از زندگی در نیویورک و درخواست آنچه نسل جوان از دگرباشان جنسی مردان ارث می برند از کسانی که جان سالم به این بیماری همه گیر.

“من فکر زیادی در مورد شجاعت به تازگی و تعجب کنید که چگونه دقیقا من باید واجد شرایط برای چنین جایزه” لوپز گفت: پذیرش افتخار است. “من شروع به فکر می کنم در مورد چگونه من آموخته بود به تعریف از آن به خصوص به عنوان یک کودک و این مرا به یاد اولین قرار گرفتن در معرض به شجاعت. تماشای آن بود جادوگر شهر از و داستان بزدل شیر. او است که بسیاری از ما در جامعه همجنسگرایان در بسیاری از اوقات در زندگی ما است. او می داند که او قرار است به اما او ترس او هرگز نمی تواند افزایش یابد تا انتظارات دیگران.”

“اما یک معجزه چیزی که اتفاق می افتد به بزدل شیر” لوپز ادامه داد. “او می سازد دوستان که قبول او که او چه کسی است. او برگ, جنگل, سفر به شهر زمرد و یاد می گیرد که تعریف درست از شجاعت است که ما تمایل به ایستادن برای دوستان ما زمانی که آنها در خطر است. این درسی است که عجیب و غریب جامعه آموخته در Stonewall و این یک درس است که ماتیلد کریم یوسف Sonnabend و مایکل Callen اقدام به قرار دادن با تاسیس amfAR.”

“من نوشت: ‘ارث’ از مثال,” او گفت: “از مثال مارتا جانسون و سیلویا ریورا و از مثال بسیاری از کسانی که مبارزه برای زندگی خود و کرامت بیماران مبتلا به ایدز. و بله از مثال بزدل شیر. من شجاعت اگر من گفت: به داشتن آن به ارث برده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر