بانک مرکزی هند (RBI) ذخایر ارز خارجی به اندازه کافی به عنوان یک بافر در میان Covid-19 رکود اما این کشور نیاز به راه رفتن به یک راه طولانی قبل از آن می توانید با استفاده از جذب برخی از جهانی زنجیره تامین است که انتظار می رود به حرکت در خارج از چین پس از همه گیر می گوید Ranil سلگدوهند ماموریت ارشد در صندوق بین المللی پول در مصاحبه ای با Anup روی و Indivjal Dhasmana:

با Covid-19 باعث رکود اقتصادی جهانی خواهد هند هنوز هم می تواند نقطه روشن در جهان است که صندوق بین المللی پول به طور کلی توصیف این کشور به عنوان ؟

ما به شدت حمایت هند در پاسخ به این بیماری همه گیر از جمله فعال تصمیم به دنبال یک مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش ویروس و برای نجات زندگی همراه با پولی و سیاست مالی اقدامات انجام شده برای حمایت از اقتصاد است.

تاثیر اقتصادی Covid-19 انتظار می رود به طور قابل توجهی, اما بهبود را باید نگه دارید هنگامی که ویروس شده است موجود است. بهبود تدریجی است که انتظار می رود در FY2021/22 (7.4 درصد رشد) پشتیبانی شده توسط برنامه های تسهیلی پولی و برخی از هدفمند اقدامات مالی و همچنین به عنوان شرایط مطلوب تجارت از کاهش قیمت نفت است.

آنچه که باید از آل پولی و مالی در پاسخ به Covid-19 pandemic برای هند ؟ هر گونه مشاوره برای هند در حدی که باید آن را گسترش مالی کسری ؟ باید آن را به صورت کسری کسب درآمد با RBI?

فوری اولویت را به تمام مراحل مورد نیاز برای رسیدگی به نیازهای بهداشتی کشور از جمله افزایش هزینه های بهداشت و درمان. آن را نیز می تواند شامل گسترش مستند به عنوان مورد نیاز است. علاوه بر این ما معتقدیم بیشتر اقدامات می تواند گرفته شود پولی و مالی بخش سیاست ها در کوتاه مدت.

در کوتاه مدت در سیاست های مالی حمایت اضافی مورد نیاز است از جمله در بهداشت و درمان و برای کوچک و متوسط شرکت ها و آسیب پذیر خانواده های فراتر از محرک های مالی بسته در حال حاضر اعلام کرد. این می تواند نیاز عقلانی برخی از غیر اولویت هزینه. پس از Covid-19 شوک محو می شود, اگر چه قابل توجهی اقدامات جدید مورد نیاز خواهد بود در میان مدت به کسری بودجه و بدهی نسبت به دولت مرکزی در میان مدت اهداف (3.0 درصد و 40 درصد به عنوان سهم از تولید ناخالص داخلی). ارتکاب معتبر و در حال حاضر به وضوح تعریف شده میان مدت اقدامات همراه با افزایش شفافیت مالی می تواند کمک به دولت مالی برخی از آن نیازهای کوتاه مدت با افزایش اعتماد سرمایه گذاران و کاهش هزینه های استقراض.

RBI سیاست رای دادن اقدامات همراه با اقدامات قانونی برای افزایش نقدینگی خواهد ارائه برخی از کمک به وام گیرندگان و موسسات مالی. سیاست های پولی باید حفظ و قوی کاهش تمایل به کاهش شدید Covid-19-مربوط به رکود و حمایت از, بهبود, با توجه به رکود شدید در بازار داخلی و جهانی فعالیت های تعدیل تورم در میان طیف خروجی منفی شکاف و کاهش قیمت کالاها است.

ارزیابی شما از تاثیر اقتصادی این مستند اعمال شده توسط هند ؟ چه خواهد بود که تاثیر بالقوه در مشاغل خصوصی و سرمایه گذاری با توجه به Covid-19? یک نقطه به یاد داشته باشید این است که این ظرفیت استفاده افتاده بود به 69 درصد در ماه دسامبر حتی قبل از Covid شیوع.

صندوق بین المللی پول کارکنان پروژه هایی که رشد در سال مالی 2020/21 را آهسته به 1.9 درصد بازتاب هر دو داخلی Covid-19 تاثیر از بی سابقه ملی مستند و ضعف تقاضای خارجی. تعادل خطرات کج شده است به حرکت نزولی با توجه به عدم قطعیت در اطراف همه گیر.

در طرف تقاضا رشد است که تحت تاثیر ضعف تقاضای خارجی از شرکای تجاری عمده کاهش در گردشگری و جهانی شوک های مالی منجر به تنگ تر داخلی شرایط مالی با افست از کاهش قیمت نفت و سیاستهای مالی و پولی و مالی سیاست مراحل گرفته شده است. در حال رشد است و وزن پایین ضعیف تقاضای داخلی از مهار اقدامات از جمله ملی مستند.

در سمت عرضه خدمات (به خصوص هتل ها, رستوران ها و حمل و نقل) و تولید و ساخت و ساز بخش ها به شدت Covid-19.

هر دو اشتغال و سرمایه گذاری خصوصی (به خصوص در بخش های ذکر شده در بالا) انتظار می رود به طور منفی تحت تاثیر ملی مستند.

چه خواهد بود به احتمال زیاد تاثیر این بیماری همه گیر در سیستم بانکی ؟ می توانید از ما انتظار زیادی پیش فرض ها و ورشکستگی گسترده همراه با دارایی های مضطرب فروش ؟

این مستند بسیار مهم است و به آن گسترش ویروس اما آن را نیز با داشتن یک تاثیر قابل توجهی در خانواده ها (به خصوص کم درآمد) و شرکت ها از طریق کاهش درآمد و رکود در فعالیت های اقتصادی است. وام مهلت قانونی ارائه خواهد شد کمک به وام گیرندگان که cashflow آمده است تحت استرس با توجه به همه گیر, اما همچنین می تواند محدود نقدینگی در سیستم مالی است. خیلی زود است که به ارزیابی پتانسیل دراز مدت تاثیر اما بازپرداخت بدهی ظرفیت وام گیرندگان ممکن است تضعیف و خطرات را به بانک ” دارایی های با کیفیت می تواند بوجود می آیند اگر اقتصادی خرید اینترنتی از همه گیر می شود طولانی است. در این راستا ما را توجه داشته باشید از پیشرفت قبل از وقوع در پرداختن به بانکها ترازنامه نقاط ضعف و بهبود سرمایه خود را موقعیت.

است ذخیره ارز خارجی از RBI به اندازه کافی برای ارائه یک کافی backstop اگر مالی رکود? اگر این رکود همچنان ادامه دارد برای یک دوره دیگر می گویند فراتر از نیمه دوم این تقویم سال ؟

هند به ارز خارجی (فارکس) رزرو سطوح ارزیابی به اندازه کافی برای احتیاطی اهداف با توجه به معیارهای مختلف. رسمی FX ذخایر در حدود 475 میلیارد (16 درصد از تولید ناخالص داخلی). بدهی های کوتاه مدت به همراه پیش بینی کسری حساب جاری برای 2020/21 است که حدود 25 درصد از رسمی FX ذخایر. هند نرخ ارز انعطاف پذیری و قابل ملاحظه FX ذخایر باید به عنوان بافر.

هند نرخ ارز موثر واقعی باقی مانده است نسبتا پایدار در برابر دیگر ارزهای بازارهای نوظهور. می کند که نشان می دهد که نوسانات در USD INR نرخ ارز است که در اینده نزدیک?

تشدید خطرات خارجی از جمله واضح تر از انتظار می رود و بیشتر در طولانی مدت کاهش رشد اقتصاد جهانی و افزایش ریسک گریزی می تواند منجر به بیشتر outflows سرمایه و FX بازار, فشار در بازارهای نوظهور از جمله هند است. اما هند قوی ذخایر ارز خارجی بافر و انعطاف پذیری نرخ ارز باید همچنان به بازی در نقش یک فنر در حالی که اجتناب از نوسانات بیش از حد.

چه چیزی می تواند تاثیر بیماری همه گیر در قرض گرفتن هزینه هم برای دولت و بخش خصوصی است ؟

این بیماری همه گیر است به طور قابل توجهی افزایش یافته اقتصادی عدم قطعیت و ریسک گریزی در سراسر جهان است. بالاتر و عدم اطمینان تقاضا برای نقدینگی منجر به تنگ تر مالی جهانی شرایط و می تواند منجر به برخی از افزایش در هزینه استقراض. گفت: سیاست تسهیلی پولی همراه با نقدینگی مداخلات ساخته شده توسط RBI است که به احتمال زیاد تا متوسط است که افزایش می دهد.

FPIs شده اند مصادره سرمایه گذاری های خود را از هند است. چه نوع اقدامات خواهد بود لازم به آنها را به عقب ؟ دولت در حال حاضر با توجه به آنها بیشتر بازی در برخی از اوراق بهادار دولتی. آنها علاقه مند می شود در آینده در معرض خطر کردن محیط زیست ؟

جهانی تشدید Covid-19 شوک و تلاقی رشد شوک های قیمت نفت شوک و افزایش شدید جهانی ریسک گریزی منجر به گسترده outflows سرمایه از بازارهای نوظهور از جمله هند است. یک نقش کلیدی در مدیریت ریسک و تشویق جریان نیاز به توان با سیاست های اقتصاد کلان, صدا, نظارت مالی و مقررات و میان مدت دوام اصلاحات ساختاری است که می تواند هند را از رشد بالقوه و رقابت است. نگاه به آینده و فراتر از Covid-19 شوک سیاست های اقتصاد کلان باید همچنان به هدف در بهبود سیاست های پولی اعتبار احتیاط مالی و انعطاف پذیری نرخ ارز.

هند خانوار نرخ پس انداز شده است در حال سقوط برای برخی از زمان. می Covid-19 تغییر الگوی یا اقتصاد ضعیف خواهد بود به اندازه کافی به اجازه نمی دهد پس انداز خانواده ها برای چند سال ؟

اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد بزرگ به خصوص موثر در آسیب پذیر ترین گروه در جامعه است. بزرگ و به موقع و هدفمند مالی و بخش مالی اقدامات ضروری برای محافظت از آسیب پذیر خانواده ها و شرکت ها و حمایت از ساخت تا از پس انداز خانوار و بهبود اقتصادی رفتن به جلو. مالی بسته محرک اقتصادی معرفی شده در هند (در 26 مارس) است که یک گام در مسیر درست است. این بسته مناسب شامل نوع (غذا پخت و پز گاز) و نقل و انتقالات پول نقد به خانواده های کم درآمد; پوشش بیمه برای کارگران در بخش بهداشت و درمان و دستمزد حمایت از کارگران کم درآمد است. حمایت های مالی اضافی مورد نیاز است در کوتاه مدت از جمله در بهداشت و درمان و برای کوچک و متوسط شرکت ها و آسیب پذیر خانواده های فراتر از اقدامات تسهیلی پولی در حال حاضر اعلام کرد.

آیا شما انتظار می رود Covid-19 شیوع به حرکت برخی از محصولات دور از چین ؟ چگونه باید هند این روش بیشتر به آن “را در هند” ابتکار ؟

این Covid-19 شیوع در حال حاضر جهانی است. برای بهره مندی از سکولار در روند جهانی زنجیره تامین (GVCs) به دنبال فراتر از Covid-19 شیوع ایجاد یک اکوسیستم برای VGC مشارکت همراه با عمیق تر عقب ارتباط بسیار مهم است. کاهش تعرفه ها و موانع غیر تعرفه ای در حالی که به حداقل رساندن تجارت و سیاست قطعیت کمک خواهد کرد. بعلاوه انرژی و تدارکات و امکانات بندری و گمرکی نیاز به تراز وسط قرار دارد برای جذب شرکت های خارجی برای قرار دادن در هند.

آن است که ایالات متحده که در حال اجرای بسته های مختلف بر روی زمین است. اما وضعیت مالی خود است که قوی است. آیا شما فکر می کنم مرکز باید با یک بسته برای کمک به آنها را ؟

در صورت Covid-19 همه گیر است که به احتمال زیاد به عمیق انسانی و اقتصادی وجود دارد یک نیاز ضروری برای هر دو مرکزی و دولت اقدام دولت از جمله اولویت هزینه های بهداشت و درمان, در حالی که همچنین ارائه پشتیبانی درآمد به کسانی که بیشترین آسیب پذیر و حمایت از میکرو کوچک و متوسط (MSMEs).

اقدامات انجام شده تا به امروز توسط هر دو دولت مرکزی و دولت — مانند تهیه غذا و پخت و پز گاز به خانواده های آسیب پذیر و همچنین نقل و انتقالات پول نقد به خانواده های فقیر — رفتن در مسیر درست و یک شروع خوب است. ما دامنه را برای هزینه های اضافی در این زمینه فراتر از آنچه قبلا اعلام شده است و در هر دو مرکز و دولت در سطح, و همچنین به عنوان یک نیاز به تصویب سیاست های آن حمایت MSMEs شده اند که آمار (مناسب) اجتماعی فاصله اقدامات و مستند در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im