در ابتدا MCX ارائه می دهد تا به 3x حقوق و دستمزد به کسانی که کار از کار

بزرگترین بورس کالا MCX ارائه شده است تا 3x بیشتر حقوق به چند انتخاب کارکنان که در حال کار از دفتر در این شهرستان است.

MCX که غالب کالاها ارز فضا توسط یک حاشیه گسترده ای استخدام حدود 400 نفر در سراسر کشور و 300 نفر از آنها در مقر اینجا.

“از جمعه گذشته 50 از ما کارکنان کلیدی کار کرده اند از دفتر. دفتر ساخته شده بود تمام مقررات از جمله نیازهای روزانه خود و ماندن در ساختمان بورس خود را.

“و به آنها پاداش monetarily خطر آنها در حال بدست گرفتن مدیریت تصمیم گرفته است به آنها پرداخت حداقل دو برابر حقوق و دستمزد به آنها. در برخی موارد این ممکن است تا 3 بار ارشد ارز گفت: با توجه به PTI که او نیز ادعا کرد که MCX تنها ارز به انجام این کار.

همچنین بخوانید: کار از خانه ؟ کارشناسان منابع انسانی ارائه چند راهنمایی در مورد ماندن مولد

نامزدی و پاداش کمیته بورس را تایید کرده است پاداش جدید/جبران برنامه برای کارکنان مشغول به کار در دفتر در پی Covid همه گیر برای تقویت روحیه آنها و incentivise بهره وری خود را رسمی اضافه شده است.

در این برنامه کارکنان مشغول به کار در دفتر به مدت حداقل یک هفته و ادامه کار پس از آن بدون وقفه خواهد شد ناخالص حقوق و دستمزد برای جبران هر هفته از کار در نسبت 1 و 1.5 و 3 بار در علاوه بر این به طور منظم خود را حقوق و دستمزد.

دیگر کارکنان پشتیبانی در قرارداد اشتغال نیز خواهد شد به اندازه کافی جبران به طور مستقیم با ارز رسمی توضیح داده شده است.

بحرانی کارکنان شامل چهار دسته از تمام بخش ها شناسایی شده اند از MCX & MCXCCL برای بمبئی و گاندینگر دفاتر برای فعال شدن طرح احتمالی.

کارکنان مشغول به کار هستند در غیر بحرانی توابع از صفحه اصلی بر اساس چرخشی از اواسط ماه مارس به بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>