در آفریقا coronavirus موارد افزایش به عنوان کارشناسان صدای نگرانی در مورد سلامت سیستم

موارد جدید کروناویروس در حال ramping تا در آفریقا با شش کشور جدید اعلام تایید عفونت در 24 ساعت گذشته.

تبلیغات

در سراسر آفریقا و حداقل 17 از قاره 54 کشور در حال حاضر ثبت نام COVID-19 موارد است. اکثر این موارد وارد, مقامات می گویند که.

روز جمعه کنیا گینه و اتیوپی گزارش اولین موارد در حالی که گابن و غنا بود تا اواخر پنج شنبه. سودان همچنین گزارش اولین مورد یک فرد که در حال حاضر مرده است.

کارشناسان هشدار می دهند که در این قاره بیش از 1.3 میلیارد نفر مهار کلیدی است که آفریقا در حال حاضر تیره و تار سیستم های بهداشتی می تواند منجر به بالاتر مرگ و مير و بحران عمیق تر که می توانست تاثیر جهانی.

>> بیشتر بخوانید: آیا آفریقا با نرخ پایین تا کنون آماده به صورت بیماری همه گیر کوروناویروس?

کشورهای آفریقایی تنها شروع گزارش موارد در ماه فوریه و بسیاری وارد شده توسط مسافران از اروپا و آمریکا.

آفریقای جنوبی اعلام کرد هشت مورد جدید جمعه آوردن آن در مجموع به 24. دلیل افزایش نگرانی در سراسر کشور نظامی در حال آماده سازی برای بازگرداندن 121 آفریقای جنوبی دانش آموزان از کانون شیوع ووهان چین. بازگشت دانش آموزان و نظامی در پرواز بلافاصله خواهد شد قرار داده شده در قرنطینه.

آفریقا تا کنون خوب بوده است حاوی ویروس به دلیل آنها را شناسایی موارد اولیه گفت: دکتر مریم Stephen مسئول فنی در سازمان بهداشت جهانی منطقه ای در برازاویل جمهوری کنگو است.

قاره اعداد پایین در مقایسه با آمریکا و اروپا و به ویژه در آسیا که در آن ویروس نشات گرفته است اما کارشناسان و مبانی هشدار می دهند که ظهور COVID-19 در قاره آفریقا می تواند فاجعه بار با توجه به شکننده سیستم های سلامت در کشورهای مختلف است.

“از ابتدا می دانستیم این قاره در معرض خطر است” استفان آسوشیتدپرس گفت.”منحصر به فرد از آفریقا است این واقعیت است که ما یک جمعیت بزرگ,” او گفت:, و اضافه کرد که این قاره سلامت سیستم “برخورد با بسیاری از دیگر شرایط اضطراری در همان زمان” از جمله ابولا.

هدف این است که برای تشخیص موارد به سرعت منزوی و مدیریت آنها, او گفت:. “ما می خواهیم برای جلوگیری از جامعه انتقال,” او گفت:.

بسیار شفاف’

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. تعداد COVID-19 نفر در سراسر جهان پیشی گرفته است 120,000 و 60,000 نفر در حال حاضر به بهبود است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

آفریقای بیمارستان ممکن است به اندازه کافی آماده برای مراقبت از تعداد زیادی از مردم که ممکن است نیاز به مراقبت های ویژه و هواکش می گویند کارشناسان بهداشت و درمان.

در آغاز شیوع تنها دو کشور آفریقایی به حال ظرفیت آزمون برای COVID-19 و در حال حاضر در 43 کشور باید به آزمایشگاه برای تشخیص موارد با توجه به آفریقا CDC مستقر در آدیس آبابا, اتیوپی. آن را می گوید همه labs کیت به انجام 100 تا 200 تست. WHO و CDC در حال آماده شده برای ارائه اضافی کیت برای 1,000 آزمون به هر کشور گزارش یک مورد.

ارتباطات امری ضروری است با توجه به این که استفان که گفت که رسانه ها و رسانه های اجتماعی توجه کمک کرده اند.

“دولت ها نیز بسیار شفاف” و موارد گزارش شده به عنوان به زودی به عنوان آنها شناسایی شده او گفت:.

چندین دولت های آفریقایی در حال حاضر بسته مرزها از جمله چاد و گابن و یا به حالت تعلیق سفر رسمی.

کم حجم تماس

به احتمال زیاد دلیل و آفریقا دارای چنین تعداد کمی از موارد به دلیل حجم کم از تماس بین قاره و جهان از جمله کمتری از هواپیماها و مردم آمدن به اینجا و گفت: آگوستین Augier مدیر اجرایی سازمان غیر دولتی اتحاد برای پزشکی بین المللی عمل شناخته شده به عنوان ALIMA.

با این حال او هشدار داد, آن را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که آفریقا جلب در موارد و در نتیجه می تواند بالاتر مرگ و میر.

“نگرانی بسیار بالا هستند چرا که در یک تعداد معینی از کشورها به خصوص در کشورهای جنوب صحرای آفریقا و سلامت سیستم در حال حاضر ضعیف … بنابراین اگر وقوع است که اتفاق می افتد و همچنین در این زمینه ما می توانیم انتظار یک مقدار بالاتر مرگ و میر در اروپا یا آسیا,” او گفت:.

با وجود تمام فرآورده های ساخته شده توسط دولت “جدی ترین موارد نمی خواهد که دسترسی به مردم و کیفیت مراقبت که آنها شایسته است و می تواند انتظار می رود در جای دیگر” او گفت:. “در یک نقطه این بحران را به مخاطره می اندازد ظرفیت های انسانی و امداد سازمان است.”

از همه مهمتر یک استراتژی جهانی نیاز داشت او تاکید کرد و گفت که اگر از آن بازدید سخت در آفریقا, آن را تنها در دایره بازگشت به ایالات متحده و اروپا است.

دکتر ژان ژاک Muyembe که رهبری کنگو پاسخ به ابولا هشدار داد که حتی با تهیه COVID-19 ارائه چالش های عمده ای.

اگر virus اسپرد به صورت محلی و گردش در مکان هایی مانند کنگو که در آن وجود دارد نه به عنوان بسیاری از روش های پیشگیری “ما قصد داریم به چهره مشکلات بزرگ.”

“این امر می تواند یک اشتباه به حداقل رساندن بیماری … ما باید این را بسیار جدی و همه چیز را به طوری که زنجیره انتقال شناخته شده به طوری که ما برای جلوگیری از گسترش آن است.”

(FRANCE 24 با AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>