یک روز پس از این دولت شهر ووهان قفل شده است و همه از آن حمل و نقل عمومی برای حفظ coronavirus شیوع آغاز شد که در شهرستان از گسترش بیشتر سه پرستاران در بر داشت خود را سرگردان خارج Hankou ایستگاه قطار.

آنها تا به حال بازگشت از اوایل سال جدید قمری تعطیلات به بازگشت به کار در Tongji بیمارستان فقط پنج کیلومتری اما لادن با توشه و غذا از نگران بستگان آنها تا به حال هیچ راهی برای رسیدن وجود دارد.

دیدن درخواست خود را برای کمک آنلاین 53 ساله ووهان ساکن چن هوی ملبس به ماسک صورت و رفت تا آنها را انتخاب کنید تا در ایستگاه است که فقط پایین خیابان از غذاهای دریایی بازار اعتقاد بر این بود که در آن coronavirus پدید آمده است.

ووهان که در آن 11 میلیون نفر زندگی می کنند شده است فلج مهار تلاش های مقامات بهداشتی. با حمل و نقل عمومی تعطیل و تاکسی و سواری-نقطه عملیات نیز به حالت تعلیق شهروندان عادی را به خطر می اندازند سلامت خود را به کشتی و کادر پزشکی و از کار و گرفتن کلید لوازم از قبیل مواد غذایی و بهداشتی به افراد مورد نیاز برای نگه داشتن این شهرستان در حال اجرا است.

“از طریق تجربه این بیماری همه گیر من واقعا احساس می کنم که ما مردم ووهان هستند تا ایران. هر کس در گروه ما دارای یک حس قوی از ماموریت” گفت: چن اجرا می شود که یک ad hoc سوار سرویس از طریق یک پیام گروهی در چین همه جا WeChat نرم افزار برای پیدا کردن داوطلب رانندگان برای افراد مشغول به کار در نقش حیاتی مانند پزشکان و سلامت کارگران است.

همچنین بخوانید: Coronavirus ترساندن: شرکت هندی گام تا دلار-بالا بردن چین می رود آهسته

طولانی روز در حال معمول برای داوطلبان برخی از آنها دست وام از خارج ووهان. شن Honghua یک داوطلب که زندگی در شرق استان ژجیانگ نشسته با دو گوشی و کامپیوتر خود را هر روز برای پیدا کردن اتاق های هتل ها برای برخی از هزاران نفر از کارکنان پزشکی ورود در ووهان.

“من نمی خواهد خواب تا 3 یا 4 صبح” او گفت:.

در حالی که هیچ کس شمارش تعداد سواری داده و یا کمک های مالی ارسال یک غیررسمی داد از مدیران هتل ها که داوطلب اتاق خود تخمین زده است که در هفته اول به خاموش کردن هتل ها در ووهان پناه بیش از 6000 پزشکی کارگران است.

این کار بدون خطر نیست و یا نتیجه است. بسیاری از داوطلبان در این شهرستان با استفاده از نام مستعار و نگه داشتن کار خود را از خانواده های آنها که ممکن است در غیر این صورت سعی کنید به آنها را متوقف کند. برخی نیز کاهش یافته است بیمار پس از در معرض بودن به این ویروس در طول کار خود را.

مقامات در ووهان و هوبئی استان بارها و بارها هشدار داد کمبود در تجهیزات پزشکی برای محافظت در برابر عفونت از جمله ماسک حتی به عنوان پکن exhorts تولید کنندگان برای افزایش تولید.

یکی 50 ساله, داوطلب, چه کسی گفته خانواده اش چه او انجام شده است و کاهش یافته است به نام واقعی او گفت که او عینک یک ماسک خریداری شده از یک فروشگاه مواد غذایی که او شروع به گذر گاه پزشکان و پرستاران و از کار.

“پس از آنها در خودرو آنها گفت: آنچه که شما با پوشیدن کاملا زیر استاندارد” او به یاد می آورد از یکی از اولین ، او در حال حاضر ارائه کمک های مالی از مواد غذایی و لوازم پزشکی و دنده محافظ برای سایر داوطلبان و همچنین افرادی که اعضای خانواده کاهش یافته است بیمار از این ویروس جدید است.

چن خانواده در مورد او داوطلب کار زمانی که دختر او به نام یک روز طول یک تحویل اجرا شود. با شنیدن سر و صدا در پس زمینه دختر او را مشکوک است که او در خارج و فشرده برای حقیقت, درخواست برای تماس تصویری. چن گفت که او تا به حال هیچ چاره ای جز به حقیقت را بگویید.

“او به من گفت:” من درخواست شما بیرون رفتن فردا ؟ اگر شما بیرون بروید فردا, پس از آن من قصد دارم به پوشیدن ماسک صورت. من قصد دارم برای ایستادن در خارج دروازه به ساختمان من و اجازه دهید خودم را آلوده.'”

“اگر شما را آلوده و سپس چگونه می توانم زندگی می کنند؟”

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im