در دوره های مختلف این قسمت از “شنبه شب زنده” که پخش شد شب گذشته هرگز دوباره نشان داده شده است.

“SNL” در زمان خود را از یک هفته طولانی تولید موجب وقفه توسط coronavirus همه گیر و سعی کردم به جهان یک جایگزین برای آن بیشتر سنتی تلاش. نشان می دهد پر شده بود با تلاش به تقلید از نگاه و احساس از یک به طور منظم “SNL” فرفره با معرفی سریع توسط تام هنکس یک باب دیلن پوشش توسط کریس مارتین پایین-fi “آخر هفته به روز رسانی” با زوم تزریق آهنگ خنده و یک سری از سریع طرح که تا به حال هیچ در استودیو مخاطبان برای کمک به آنها را گزاف گویی همراه بین معافیت های تجاری. از همه ارائه تنها چوپان Fineman را “کلاس” برداشت از Timothee Chalmaet, JoJo سیوا و “ببر پادشاه” شکل کارول Baskin حتی با نزدیک شدن به تولید با کیفیت یک “واقعی” قسمت.

“که ما نشان می دهد. ما امیدواریم که آن را به شما چیزی برای انجام در حالی که” تام هنکس که میزبانی در پخش نهایی ثانیه است.

آن ممکن است وسوسه انگیز به فکر می کنم از شب گذشته تلاش به عنوان یک چیز غریب چیزی بود که تنها برای یک کلیپ حلقه در یکی از ان بی سی پس از یک دهه “SNL” جشن سالگرد. اما در اواخر شب عماد را “در خانه” نسخه قرار داده نشان می دهد در آن محل نبوده است در سال: کار بدون rulebook یا دستورالعمل. در بسیاری از شب گذشته “SNL” بود یادآور اوایل دوران ویترین که در آن اعضای بازیگران بودند آماده به پرتاب مواد در دیوار فقط برای دیدن آنچه که چوب, حتی اگر برخی از آن نیست.

بسیاری از ناظران آنها خواستار پخش برای اولین بار — از قبل ضبط شده نشان می دهد انجام می شود از راه دور و بدون خطر زندگی می کنند در هوا اتفاقات ناگوار است. آن را نمی.

در اکتبر 1978, NBC پخش “همه چیز ما از تابستان گذشته” یک سری از پیش ضبط عکس های شرح داری شامل یک تکه خوبی از بازیگران اصلی در کمیک مستند لحظات. بیل موری سعی کردن برای یک جزئی-لیگ بیس بال تیم خداحافظی لو گریگ ، Gilda Radner ارائه تورهای نیویورک او آپارتمان. Laraine Newman در زمان قرار دادن تعطیلات در جزیره. John Belushi و Dan Aykroyd منتشر شده از کنسرت حضور به عنوان Blues Brothers. موری و Radner خواند باز کردن تم به تولید بود که مثل همه چیز “SNL,” ریاست اجرایی تولید لورن مایکلز.

که عجیب و غریب و خاص شب گذشته اتشی تلاش برای دریافت یک نشان می دهد در درجه مشترک زیادی دارند. آنها هر دو پخش شد در لحظات که در آن هر کس موافقت معمول کنوانسیون تا به حال هیچ نوسان.

“SNL” آغاز شده به عنوان یک انقلاب است. آن را سرگرم کننده ساخته شده از همه چیز و هر آنچه آن را دوست داشت. درست فرمت نشان می دهد که آن را به حال هیچ فرمت های گذشته از یک مهمان و میزبان که خواهد آمد برای ده تا پانزده دقیقه به عنوان یک خدمت می شود M. C. در اوایل پخش, Radner به نظر می رسد به عنوان یک ersatz پتی اسمیت و ادا از آلبوم که گردد به مخاطبان فکر می کنم او انداختن یک F-بمب واقعی بدون هیچ در آن زمان است. نشان می دهد سرگرم کننده ساخته شده از تبلیغات حتی اگر آن را به نظر می رسد در یک رسانه که بر روی آنها بستگی دارد. آن را حتی برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در شبکه که پخش آن NBC. مدیران اعم از فرد سیلورمن به جف Zucker در امان نیست در طول سال.

به عنوان “SNL” بالغ شده است, اما آن را توسعه داده است به یک نهاد است. آن را سخت به تصور کنید که امروز نویسندگان در نظر گرفتن یک شات در برایان رابرتز که منجر NBC صاحب Comcast و برنامه گذاشته هرگز دست در NBC News لنگر برایان ویلیامز زمانی که او رفت و از طریق او بسیار به اطلاع عموم 2015 سقوط از “NBC Nightly News.” این نشان می دهد که یک بار شتاب گیری روند رشد حبوبات تبلیغات با تقلید در مورد محصولات مانند “روده بزرگ رابطه جنسی” یا “کمی شکلات دونات.” در سال 2017, اما, “SNL” حذف از تکرار طنز در باره Safelite اتوماتیک شیشه ای — یک شرکت واقعی — که نشان بک بنت به عنوان یک کارمند که عمدا ترک خورده ویندوز به منظور دیدار با یک مشتری ها دختر زیر سن قانونی. Safelite شکایت کرده بود.

در سال 2020 وجود دارد راه های انجام کارهایی که: “سرد باز” “آخر هفته به روز رسانی” محاکمه و درست بازی-نشان می دهد طرح ها و شخصیت های تکراری. “SNL” بدست مدون به این نکته که بسیاری از بینندگان را درک نشان می دهد اکثر حقیقی طرح معمولا به نوبه خود در 12:50 صبح

بله قوانین در حفظ و در حال تحول است. “SNL” این روزها برای مثال بیشتر متکی بر “تعجب” مشهور cameos و تکرار شخصیت ها تمایل به نشان می دهد تا بیشتر در نیروی در “به روز رسانی” بخش به جای گرفتن طرح های خود را. اما تاریخ نشان می دهد-و نه یک عامل در 1970s و 1980s — در حال حاضر همیشه حاضر. پیش از این هرگز “شنبه شب زنده” صرف زمان بیشتری را تصدیق گذشته خود را که آیا آن را می آید در قالب Rachel Dratch بازگشت به انجام کامل “دبی Downer” طرح ادی مورفی و آدام سندلر میزبانی کامل را نشان می دهد پس از سال ها-غیبت های طولانی یا متاسفانه بسیاری از گره ها ساخته شده به مختلف “SNL” همکاران — ریک Ludwin باک هنری و اخیرا هال pennsylvania, usa — کسی که شروع به عبور دور.

شب گذشته “SNL در خانه” نیست که به دنبال هر یک از کسانی که دیکته. آن را فقط به حال در هوا را دریافت کنید.

“SNL” هنردوستان به احتمال زیاد هرگز دیده می شود یک پخش اصلی راه اندازی بدون لحاظ سیاسی با مضمون سرد باز یا chyron گفتن آنها برنامه ضبط شده بود پیش از آن. شب گذشته آنها بود. الک بالدوین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به ظاهر اما تنها با صدای. چگونه می تواند این بازیگر انجام تمام کارهایی که مو و آرایش از خانه بدون شکستن کنونی اجتماعی-فاصله هنجارهای? Kate McKinnon بازی یک شخصیت در نظر گرفتن بخشی در یک دفتر زوم جلسه که به پایان رسید تا رفتن در یک diatribe در مورد بهداشت شخصی تا شخص است که آن را دشوار است به تصور آن را ساخت برش در یک برنامه عادی.

در دورانی که افزایش نسل رشد کرده است به طور فزاینده ای عادت کرده اند به خشن تری تولید تکنیک های شب گذشته را نشان می دهد ممکن است ارائه ایده های جدید. ادای احترام به pennsylvania, usa در پایان این برنامه با هم به ارمغان آورد سه نسل متفاوت از “SNL” اعضای بازیگران: آدام سندلر, Maya Rudolph, Molly Shannon and Ana Gasteyer, همه در یک بار درخشان در طریق کمی اجزا زوم ویندوز. بک بنت و کایل Mooney را عجیب و غریب گوشی های هوشمند-تصویری گفتگو با Fred Armisen ثابت جذاب است. و کالین Jost و مایکل Che است “به روز رسانی” کامل با squawky, tinny دیجیتالی فشرده بازخورد بیشتر بود برنده شدن در برخی از موارد از چیزی که معمول است.

این نبود جالب ترین قسمت از “SNL” و یا در بهترین حالت آن است. اما ممکن است که hewed نزدیک به نشان می دهد روح اصلی در مدتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im