صادر شده در: Modified:

پنج اتباع بریتانیا در یک سفر اسکی تشخیص داده شده است با جدید کروناویروس در کوه توچال در فرانسه پس از اقامت در همان کلبه ییلاقی با کسی که تا به حال شده است در سنگاپور در حالی که دو مدرسه در این منطقه بسته شده اند, فرانسوی, مقامات بهداشت گفت: در روز شنبه.

تبلیغات

این موارد جدید پدید آمده پس از شروع به مقامات جابجایی های اخیر سفر از یک مرد که تایید شده است توسط بریتانیا به قرارداد این ویروس در روزهای اخیر, ارشد سلامت رسمی جروم Salomon یک کنفرانس خبری گفت.

دو مدرسه در نزدیکی پیست اسکی در کوه های آلپ فرانسه بسته شده اند که مقامات سعی کنید به تعیین کسی که با آن آلوده شده بود در تماس منطقه ای بهداشت گفت.

یازده انگلیسی از جمله پنج که تست مثبت برای این ویروس در حال بررسی در بیمارستان های محلی.

این گروه شامل نه ساله کودک است که به تازگی به صرف زمان در یک مدرسه در Contamines – کوه ایجاد کرد که او نیز ساکن – و همچنین در یکی دیگر از استقرار در آنجا حضور داشتند فرانسوی, درس بهداشت منطقه ای رسمی ژان-ایو Grall گفته تلویزیونی کنفرانس خبری.

وجود سه فرزند در همه در میان این گروه از یازده و یک قرارداد ویروس Grall گفت. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا نه ساله در سوال تا به حال آزمایش مثبت است.

این گروه از پنج نفر به تازگی با این ویروس آلوده هستند در یک بیماری جدی وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت.

آنها تا به حال تشکیل “یک خوشه یک گروه در اطراف یکی از اصلی مورد” Buzyn گفت آنها باقی مانده بود در همان کلبه ییلاقی به عنوان “جدا شده” در Contamines-Montjoie رفت و آمد مکرر در Savoie در شرق فرانسه.

Contamines است که در فرانسه به سوئیس شهر ژنو و مونت بلان اوج.

موارد همزمان با یکی از شلوغ ترین دوره فصل اسکی اقامتگاههای تفریحی در منطقه به عنوان بسیاری از مدارس فرانسه شروع به اواسط دوره تعطیلات. مدارس انگلیسی نیز در نیمی از مدت استراحت بعد از این ماه است.

“که مورد اصلی بود به ارمغان آورد به ما توجه شب گذشته, آن است که یک ملی بریتانیا که در حال بازگشت از سنگاپور جایی که او باقی مانده بود بین ماه های ژانویه 20 و 23 و او وارد فرانسه در ژانویه 24 به مدت چهار روز” Buzyn گفت.

دو آپارتمان در کلبه ییلاقی اسکی بودند که به بررسی سلامت, مقامات گفت.

افرادی که آمده بودند به “طولانی مدت و تماس نزدیک” با کسانی که آلوده بودند مطلع و دریافت می کردند اما دیگر مردم در رفت و آمد مکرر مبتلا شده بود در حال حاضر آنها اضافه شده است.

دولت فرانسه شده بود در تماس با سنگاپور و بریتانیا و مقامات سنگاپوری شد و به دنبال یک کسب و کار کنگره قرار گرفت که در یک هتل وجود دارد در ژانویه. 20-23 و با حضور 94 خارجی گفتند.

انگلیسی مرد در حال حاضر شناخته می شود و در مبدا از آخرین گروه از موارد – سوم شخص در بریتانیا که آزمایش مثبت برای بیماری سفر کرده بود که در جلسه به گفته مقامات بهداشتی در سنگاپور است.

انگلستان سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که بریتانیا به دنبال اطلاعات در این موارد و آماده ارائه هر گونه پشتیبانی مورد نیاز است.

این موارد جدید به ارمغان آورد و در مجموع تعداد افراد آلوده به این ویروس در فرانسه به 11. آنهایی که قبل از آن شامل 80 ساله چینی مرد در یک بیماری جدی در حالی که دیگران نشان داده اند که نشانه هایی از بهبود در روزهای اخیر به گفته مقامات پزشکی.

این بیماری همه گیر آغاز شد و در ووهان در چین و اکثریت قریب به اتفاق موارد بوده است در چین.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de