در هند یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مودی bromance با کسب و کار شخصی و electability در صدر دستور کار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر دو روزه به هند ممکن است یک موضوع از تب و تاب بیش از سیاست, اما آن را در خدمت داخلی برنامه از هر دو رهبران و مهم تر از منافع مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار خانوادگی و مودی حامیان میان هند مهاجر در امریکا است.

تبلیغات

دو سال پیش زمانی که رییس جمهور, پسر ارشد, Donald Trump Jr., وارد, در هند روزنامهها برجسته تمام صفحه اول تبلیغات از مغلوب ساختن پیشی جستن princeling با تمام کلاه هدر جیغ “تهمت وارد کرده است. آیا شما?” و “مغلوب ساختن پیشی جستن است در اینجا. شما دعوت شده?”

همه مهم دعوت شد برای یک شامپاین شام با رییس جمهور, پسر است که می تواند snagged توسط هر کسی قرار دادن پایین $39,000 سپرده برای یک آپارتمان لوکس در آخرین برج ترامپ پروژه واقع در حومه پایتخت آن دهلی نو است.

هند دارای بیشترین تهمت مارک پروژه های خارج از ایالات متحده و ارتباط میان میلیاردر آمریکایی-رییس جمهور و مرفه aspirational سرخپوستان و آمریکایی هندی تبار – شده است یک فرد خاص است.

هفته قبل از پیروزی او در نوامبر سال 2016 انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به یک “بالیوود-سبک” کمپین رالی به میزبانی جمهوری خواه هندو ائتلاف ادیسون در نیوجرسی. باز به دنبال اعمال شامل رقص ستاره ها نامزد جمهوری خواه اعلام عشق خود را برای ثروتمندترین مهاجر در ایالات متحده است. “من از طرفداران بزرگ از هندو” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “بزرگ فن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مخلوط کردن از دین و کشور نمی توانست به زحمت 5,000-عجیب و غریب مهمانان در این مراسم است. هندو تندروها باید متقابلا مغلوب ساختن پیشی جستن fandom; چشم انداز خود را از یک هندو rashtra – یا هندو ملت – که marginalises هند را مسلمانان و مهاجران وجوش منظمی با مغلوب ساختن پیشی جستن موضع سخت در مهاجرت مسلمانان.

پس از آن وجود دارد معمول مناطق از ما-هند سیاست همپوشانی خواهد شد که تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن در طول دو روز بازدید.

روابط بین دو کشور دموکراسی شده اند در طول تاریخ به شکل مشترک زنگ بیش از یک افزایش به طور فزاینده ای قاطعانه چین است.

یک موقعیت دشوار در جمهوری اسلامی نیز طنین انداز خوبی در دهلی نو و مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن, DC.

در یک ورزشگاه تجمع در غرب هند شهر احمدآباد در دوشنبه تهمت دریافت گنده تشویق تماشاگران برای شعار یک موضوع که بسیاری از رهبران غربی توجه داشته باشید در هند است.

“ایالات متحده و هند نیز بصورتی پایدار و محکم ایران در ironclad حل و فصل برای دفاع از شهروندان ما از خطر رادیکال تروریسم اسلامی” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بیش از 100000 نفر – بیشتر ورزشی سفید و کلاه مزین با “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” و یا خوش مغلوب ساختن پیشی جستن – غرش خود را تایید.

“امروز داعش ارضی خلافت بوده و صد در صد تخریب شده و هیولا شناخته شده به عنوان حرم بنیانگذار و رهبر داعش مرده است” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به دولت اسلامی (داعش) گروه ابوبکر البغدادی.

سبک بیش از ماده

با وجود شکوه و عظمت و پوشش رسانه ای تهمت اولین سفر رسمی خود به هند تا کنون دیده فقدان اساسی تحویل. یک مقدار در انتظار آمریکا-هندوستان ایران در انتظار بود به centrepiece از این دیدار اما مذاکرات گیر شده است بیش از تعرفه ها و کنترل قیمت ها با مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکایی “برای اولین بار” درایو برخورد با نخست وزیر هند نارندرا حمایتی “را در هند” سرود.

دفاع معاملات در دستور کار به عنوان انتظار می رود بین تولید سلاح سازمان ملل و یک خریدار عمده سلاح از جمله هند است. اما روسیه باقی مانده است یک تامین کننده عمده با دهلی نو موافقت خود را برای خرید مسکو $5.4 میلیارد S-400 سیستم دفاع ضد موشکی با وجود تهدید آمریکا.

در غیاب مهم دو جانبه ابتکارات رئیس جمهور ایالات متحده در آخرین سفر خود به هند اخراج شده است به عنوان سبک بیشتر از ماده با اپتیک از یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مودی bromance در برابر یک پس زمینه زرق و باسمهای.

داخلی به اهداف سیاسی

بزرگترین takeaways سفر شخصی برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی با ثروت و electability در صدر دستور کار است. “هدف از این دیدار که به صورت داخلی به دلایل سیاسی برای رهبران هر دو کشور توضیح داد:” میرا Foundation نویسنده “هند در قرن 21” و عضو سابق نیویورک تایمز هیئت تحریریه. “مغلوب ساختن پیشی جستن به دادگاه هند-آمریکا رای و نشان می دهد او را دوست داشتم خارج از کشور. مودی نشان می دهد خود را به عنوان بهترین رفیق از رهبر ما و به رئیس جمهور ایالات متحده تایید او.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با تمرکز در نوامبر سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و روابط عمومی افزایش پرجمعیت رنگارنگ هند – بر خلاف بازديد به انگلستان آن را بیشتر معترضان از طرفداران – یک تغییر خوشایند برای جمهوری وقت.

چهار میلیون و قوی جامعه هند در ایالات متحده است نه ماهوی رای گیری پایه برای مغلوب ساختن پیشی جستن. کمی بیش از نیمی از آنها هندو هستند و تمایل به رای دادن در سمت چپ ما با توجه به مرکز تحقیقات پیو. اما آن را به خوبی تحصیل کرده و مرفه جامعه که همچنین شامل نامتناسب قدرتمند و وفادار حامیان فعلی رئیس جمهور.

مودی بیش از حد بسیاری برای به دست آوردن از حمایت بی چون و چرا از رهبر جهان آزاد است.

با وجود پیروزی او در سال 2019 هندی انتخابات مودی مواجه شده است و اعتراضات گسترده علیه دولت خود بحث تابعیت اصلاح و ثبت نام سیاست است که منتقدان می گویند هدف قرار دادن مسلمانان و نقض سکولار دموکراتیک اصول قانون اساسی هند.

روز دوشنبه به عنوان تهمت و خانواده اش بودند بازدید از تاج محل (شرح داده شده توسط یونسکو به عنوان “جواهر از اسلام, هنر در هند”) درگیری آغاز شد و در دهلی نو, زمانی که مودی حامیان شعار مذهبی هندو شعار در مواجهه با معترضان مخالف دولت تابعیت و ثبت نام سیاست.

در ضمن مودی را به عنوان تصویر اقتصاد هند بهترین امید دچار ضرب و جرح با این کشور دچار آن کمترین رشد در یک دهه میان سایه بحران بانکی ضعیف سرمایه گذاری و رکود در هزینه.

‘تهمت دولتمردان و ترامپ تاجر’

که رکود ضربه تهمت سازمان پنج پروژه در هند با تکمیل تهمت برج ایستاده عمدتا خالی در برخی از شهرستانها در حالی که توسعه دهندگان تقلا برای خریداران در دیگر خواص هنوز هم تحت ساخت و ساز.
تضاد منافع با معاملات کسب و کار همواره حاضر رئیس جمهور ایالات متحده از او گرفت و هیچ جا, با توجه به ما اخبار سایت, سیاسی “آیا این خطوط بیشتر تاری بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولتمردان و تهمت فروشنده در هند است.”

نادیده گرفتن تماس به طور جداگانه از شرکت خود را زمانی که او رئيس جمهور تهمت است به جای خود قرار داده و منابع اعتماد طراحی شده برای حفظ دارایی های خود بهره مند شوند. اما اخلاق کارشناسان به نام حرکت بی معنی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید دسترسی به وجوه اعتماد و می تواند برداشت پول در هر نقطه بدون دانش عموم.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شده است wooing رهبر بزرگترین دموکراسی جهان شرکت او شده است بی وقفه ترویج پروژه های خود را در بازار هند. خانواده او تا حمایت خود را از هند منافع کسب و کار از آنجا او را به کاخ سفید با شامپاین شام و ملاقات با رییس جمهور کودکان ارائه شده به عنوان مشوق به مشتریان بالقوه است.

آنها به نوبه خود شده اند و با کمک همکاران سیاسی و عمده تأمین کنندگان مالی از مودی حاکم Bharatiya Janata Party (BJP).

در یک گزارش مفصل در جمهوری جدید, مجله, روزنامه نگار تحقیقی Anjali Kamat مورد بررسی قرار مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان شریک در بمبئی پایتخت تجاری برای کسب و کار خود و ارتباطات سیاسی. این Lodha, گروه, هند یکی از بزرگترین املاک و مستغلات توسعه دهندگان تاسیس شد منگل Prabhat Lodha, رئيس جمهور از بی جی پی را در بمبئی بخش و عضو مجلس قانونگذاری ماهاراشترا کشور دومین حالت که بمبئی پایتخت است.

مانند تهمت Lodha یک تاجر سیاستمدار اما بر خلاف رئیس جمهور هند سیاستمدار نیست همان سطح نظارت در مات فساد زده هند در بخش املاک و مستغلات.

این دسته از تجار و بازرگانان حمایت مودی و تهمت اغلب درهم و برهم کردن از متقابلا غنی سازی مدارات که محققان هنوز در حال کشف.

آخرین شماره از مجله کاروان, مثلا, ویژه, یک گزارش تحقیقی از نحوه عمده مودی حامی, Mukesh Ambani پیشرو در هند تاجر و رئیس Reliance Industries Limited موفق به واردات نفت از ونزوئلا با وجود تحریم های ایالات متحده توسط استخدام با نفوذ لابی برایان بالارد شناخته شده بود و به نزدیکان و دوستان قدیمی از رئیس جمهور ایالات متحده.

‘مهاجر دیپلماسی’ بر روی صفحه نمایش

جدا از منافع اقتصادی افراد مرتبط یا نزدیک به دو رهبران مغلوب ساختن پیشی جستن پذیرش اسراف در هند است که یک صفحه نمایش از قدرت چه بی جی پی تماس “مهاجر دیپلماسی”.

برای چند دهه مهاجرت تحصیل سرخپوستان ایالات متحده به عنوان “فرار مغزها” هند و از دست دادن و برای توسعه آن جاه طلبی. که مشاهده اتحادش را تغییر تحت مودی به خصوص پس از کشنده 2002 گجرات شورش زمانی که مودی ممنوع اعلام شد و از سفر به ایالات متحده و بریتانیا برای نقش خود را در نظارت بر خشونت.

با کمک هند در خارج از کشور کار از طریق سازمان های مرتبط با شبکه ای از گروه های افراطی هندو ویزا لغو شد زمانی که مودی نخست وزیر شد در سال 2014.

جامعه پس از عمل به آنچه Vijay Chauthaiwale رئیس BJP خارجی همراه با نام “ما بزرگترین قدرت نرم” در مصاحبه ای با رهگیری.

خارج دیپلماسی دستور کار شامل لابی کنگره آمریکا کمک به مبارزات سیاسی در دفاع از دولت مودی را به طور فزاینده ای تفرقه استبدادی دستور کار و عیب پوشی و آن را نقض حقوق بشر با توجه به رهگیری.

برای این حزب در خارج از کشور, حامیان مغلوب ساختن پیشی جستن را جشن سفر به هند نیز به عنوان یک شکل از پرداخت برای وفاداری خود را و کار سخت به گفته برخی از کارشناسان. “این می تواند همچنین به عنوان یک نوع از بازده مالی و دیپلماتیک حمایت مودی و BJP رو از خارج از کشور گفت:” Foundation. “آن را تقویت می کند برای خود حامیان این دیدگاه که مردم می تواند وطن پرست آمریکایی ها و حمایت از مودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>