صادر شده در: ویرایش:

آیووا انجمن اولین آزمایش برای ما دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. نتایج سخت برای پیش بینی به دو دلیل: رای دهندگان دو دلی و یک سیستم حزبی که بدان معنی است که آنها ممکن است مجبور به رفتن با خود انتخاب دوم.

تبلیغات

در این میانه ایالت آیووا خانه را به برخی از 3 میلیون نفر از مردم هنوز آن را outsized به دلیل اهمیت آن حزبی می آید برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری اولیه چرخه.

یک فرد حزبی است که در اصل یک کوچک محلی جلسه در یک سالن ورزش مدرسه یا مرکز جامعه شناخته شده به عنوان یک حوزه – که در آن همسایه و غریبه نشان دادن حمایت خود را برای یک کاندیدای خاص ایستاده در گروه و تلاش برای متقاعد کردن دیگران برای پیوستن به آنها را.

وجود دارد دو دور رای گیری در یک جلسه. در ابتدا مردم حضور جمع آوری در فضاهای که تعیین شده مورد نظر خود را نامزد. هر نامزدی که جذب 15 درصد از افراد حاضر در اتاق در نظر گرفته شده است قابل دوام و می رود به دور بعد.

مردم در حمایت از نامزدها که نمی دیدار با 15 درصد آستانه چهار گزینه: آنها می توانند با حمایت از یک نامزد مناسب با پیوستن به حامیان دیگری غیر از نامزد مناسب برای افزایش آنها تا 15 درصد و یا سعی کنید برای خواستگاری حامیان دیگر غیر عملی نامزدها به اردوگاه خود را. و یا آنها به سادگی می توانید به خانه بروید.

کارول جورج است که یک حوزه و عضو تیم سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg. “من طرفدار وارن در شروع اما در حال حاضر من برای Buttigieg” جورج گفت. او توضیح می دهد که اگر او نمی دریافت 15 درصد نیازهای او در حوزه او را به ماساچوست سناتور الیزابت وارن به عنوان انتخاب دوم خود را.

وارن برنامه است که در بسیاری از جهات شبیه به ورمونت سناتور برنی ساندرز اما این بدان معنا نیست که طرفداران او را انتخاب کنید ساندرز به عنوان انتخاب دوم. بسیاری از آنها گفت: فرانسه 24 که آنها ترجیح می دهند برای حمایت از Buttigieg یا مینه سوتا سناتور ctq در دور دو سناریو.

که در مورد مایک Kaldenberg که با این نسخهها کار در آن در Des Moines, آیووا, پایتخت. او حمایت از وارن چرا که او “آماده برای یک خانم رئیس جمهور” را انتخاب پیت Buttigieg اگر وارن دریافت نمی کند به اندازه کافی بزرگ در یک دور خود را در حوزه زیرا “[Buttigieg را] یک نظامی سابق فرد به عنوان به خوبی. من در خدمت 20 سال در نیروی هوایی. من اعتماد دانش خود را بیش از حد.”

‘مسئولیت ویژه ای’

اوایل تاریخ آیووا قفقاز می دهد رای دهندگان در Hawkeye دولت مسئولیت های خاص است.

“شما مهم ترین مردم به آمریکا در آینده است. برای 24 ساعت آینده plus, جهان در حال تماشای آنچه ما در ایالت آیووا گفت:” دولت فرماندار سابق تام Vilsack در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن نهایی کمپین تجمع در Des Moines پیش از رای دادن.

آیووا تا 41 دولت نمایندگان برای grabs در مسابقه. برنده می شود مقدار زیادی از توجه رسانه ها اما داوطلبان لازم نیست به آمده در به دست آوردن شتاب برای بقیه مقدماتی. و قفقاز همیشه انتخاب نهایی نامزد – سپس فرماندار آرکانزاس بیل کلینتون به پایان رسید چهارم در سال 1992 سال او برنده انتخابات ریاست جمهوری – اما آنها در سال 2008 زمانی که رای دهندگان به باراک اوباما پیروزی.

وجود دارد 11 دموکراتیک نامزدها هنوز هم در این مسابقه به حزب خود نامزد به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. ساندرز و بایدن پیشرو بسته اما Buttigieg وارن و Klobuchar می تواند افزایش حتی اگر آنها برنده نیست.

ساندرز صرف تعطیلات آخر هفته قبل از جلسه تشویق مردم برای حضور در.

“اگر مشارکت کم است ما می رویم به از دست دادن او گفت:” در یک تجمع در روز شنبه. “اگر مردم در سراسر این کشور در حال آماده به بیرون می آیند و نه فقط به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اما برای تبدیل این کشور; اگر کار مردم و جوانان و همه کسانی که بر این باورند در عدالت – اگر آنها را در تعداد زیادی از ما در حال رفتن به برنده شدن در این انجمن.”

ساندرز در شمارش یک پیروزی دوشنبه شب اما اگر او نمی تواند برنده بیش از وارن هواداران بعد از آن در چرخه انتخاباتی او ممکن است در تلاش برای ماندن بگیرید پیش در مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im