بالای بدن در چین بالاترین مقننه تشکیل خواهد شد در پکن در اواخر ماه آوریل رسانه های دولتی گفت: در آخرین نشانه از کشور از بازگشت به حالت عادی در پی coronavirus-تحمیل shutdown.

برای اولین بار در دهه چین لغو آن سالانه مجلس جلسه برنامه ریزی شده برای ماه مارس. کلید سیاسی جمع آوری است به طور معمول شناخته شده به عنوان “دو جلسه” با اشاره به مجموعه مقالات کنگره خلق ملی (NPC) و در موازی عمدتا تشریفاتی مشورتی به نام مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی (CPPCC). آن است که معمولا یکی از مهمترین و حساس سیاسی زمان از سال با مخالفان به شدت دنبال کرده و سانسور اوج.

هزاران نفر از نمایندگان از سراسر کشور به طور معمول تشکیل در تالار بزرگ مردم میدان تیان آن من در مرکز پکن برای این رویداد. چین در حال حاضر ایجاب میکند که هر کسی که از خارج از پایتخت باید صرف دو هفته در قرنطینه قبل از آنها مجاز به حرکت آزادانه.

در حالی که پکن در عین حال به موضوع تاریخ “دو جلسه” کمیته دائمی از چین ملی (NPC) را ملاقات خواهد کرد در پکن از مارس 26 تا 29 رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت. آن را نشانه یک گام نسبت به اعلام یک تاریخ آینده برای دیگر بزرگتر جمع آوری است.

جهانی بار توضیح داد: “در حالی که رئیس جمهور چین بازرسی از ووهان در مارس 10 نشانه موفقیت مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر در به شدت ضربه استان هوبئی افتتاح “دو جلسه” نشان می دهد چین در حال راه رفتن به سمت عادی که نقطه عطف شاخص های این کشور اپیدمی نبرد.”

در این سال موارد در پتروشیمی را در دستور کار خواهد شد به احتمال زیاد شامل چگونه چین اقتصاد عقب مانده در مسیر برگشت نیز در جریان تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ است.

بدن نیز “انتظار عمدی پیشنهادات در اصلاح قوانین در حیوانات بیماری پیشگیری و مردم مسلح و نیروی انتظامی و اصلاح قانون کپی رایت” رسمی شین هوا اخبار آژانس اضافه شده است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im