‘شوک’: چند باشگاه ایستادگی کردن کارکنان در یکی از NRL را سخت ترین روز


در چهارشنبه Parramatta, مربی براد آرتور پیوست و جان موریس دین پرداخت, آدم اوبراین پل سبز و ایوان کلاری در حال ایستاده را بلافاصله.

روز حمام خون با نگران باشگاه از جان گذشته برای کاهش هزینه ها به عنوان NRL فصل آمد به یک پایان ناگهانی. برخی از باشگاه ها در حال بستن درب بلافاصله با شش از 16 پایین ایستاده کارکنان.

On Wednesday, Parramatta coach Brad Arthur joined John Morris, Dean Pay, Adam O'Brien, Paul Green and Ivan Cleary in being stood down immediately.

در چهارشنبه Parramatta, مربی براد آرتور پیوست و جان موریس دین پرداخت, آدم اوبراین پل سبز و ایوان کلاری در حال ایستاده را بلافاصله.اعتبار:بنیامین Cuevas

کوسه

کوسه ها را حفظ خواهد کرد مقدار کمی از فوتبال و کارکنان اداری در دست تا ماه مه 1 با بقیه گفت: برای گرفتن مرخصی سالانه زمانی که امکان پذیر است از جمله مربی جان موریس که خواسته بود به تمیز کردن میز کار خود را. بازیکنان گفته شد در روز سه شنبه آنها در صورت کاهش توسط مدیر اجرایی دینو Mezzatesta است که کار به صورت رایگان.

تبلیغات

همانطور که برای کوسه های اخیر خرید Kareela باشگاه گلف کرنوللا خواهد نوسازی این باشگاه بیش از خاموش شدن دوره آن احتمالی بازگشایی.

اژدها

در Illawarra همه کارکنان شده اند امان از کاهش با آموزش معلق برای دو هفته.

“حفاظت از اژدها’ فوتبال بخش و مدیریت کارکنان معیشت تندرستی و سلامت و ایمنی یکی از باشگاه بالاترین اولویت در طول این دوره تلاش,” اژدها اجرایی برایان جانستون گفت.

BULLDOGS

تقریبا تمام Bulldogs کارکنان خود و در لیگ باشگاه همکاران – گفته شده برای گرفتن مرخصی سالانه. هنگامی که سالانه خود را ترک خشک مرخصی بدون حقوق به دنبال خواهد داشت. که شامل مربی دین پرداخت و بقیه بالا-عملکرد کارکنان که یکی از اولین مربیگری گروه گفته می شود برای تمیز کردن میز خود پس از اخبار را شکست که در این فصل نیست ادامه خواهد داد.

Wests Tigers coach Michael Maguire.

Wests Tigers مربی مایکل مگوایر.اعتبار:گتی

WESTS TIGERS

ببر به عنوان یکی از امن ترین باشگاه با هیچ یک از کارکنان ایستاده بود به عنوان رتبهدهی نشده است. اگر وجود دارد یک حرکت به اسکلت کارکنان مربی مایکل مگوایر است که مجموعه ای از به چوب در اطراف برای نظارت بر در خانه برنامه برای بازیکنان است.

مارماهی

این مارماهی نیز مواجه جرم ایستادگی کردن از کارکنان در روز چهارشنبه. این باشگاه ادامه خواهد داد به کار با یک مقدار کوچک از رفاه کارکنان و مدیریت کارکنان. همه دیگران از جمله مربی براد آرتور خواسته شده است به ترک. در صورتی که هیچ کدام سپس آن را ترک بدون پرداخت هزینه.

تیتان

هیچ کاهش کارکنان به عنوان رتبهدهی نشده است اما بازیکنان قرار داده شده است در مرخصی نامحدود و پرسید: به دور از مردم است.

“ما به جلو نگاه به زندگی به حالت عادی بازگشت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است و راگبی لیگ بازگشت به میدان به سرعت” رئیس اجرایی استیو میچل گفت.

اظهارات

اظهارات خود را حفظ فوتبال کارکنان تا پایان ماه آوریل است. بسیاری را کسب مرخصی سالانه تحت قرارداد و در نتیجه خواهد بود و بدون پرداخت. مدیر اجرایی همین Furner به آدرس رسانه ها در صبح روز پنجشنبه برای بحث در مورد اینکه آیا نیز وجود خواهد داشت کاهش به مدیریت کارکنان است.

PANTHERS

چراغ ها در Panthers’ بکر امکانات در پنریته. مقدار کمی از کارکنان بازگشت به کار در روز چهارشنبه اما تقریبا همه در حال حاضر در مرخصی به باشگاه می آید به نظر با سوراخ های مالی هم نبود از بازی ها و خاموش شدن تجارت در آن enormous لیگ باشگاه را ترک خواهد کرد در پایین خط.

شوالیه

همه فوتبال کارکنان گفته بودند به ترک بلافاصله با کارکنان اداری امن برای هم بودن. شوالیه اجرایی فیل گاردنر ملاقات با همه کارکنان در روز چهارشنبه بعد از ظهر به ارائه وضوح در اطراف خود ایستاده است.

“هر باشگاه را تحت یک هزینه-برش ورزش بیش از این دوره از زمان … واقعیت این است که همه در این بازی خواهد شد در نظر گرفتن یک مدل موی” گاردنر گفت: در روز سه شنبه. “هیچ یک از آن شده است آسان اکثریت مردم در شوک است.”

طوفان

هیچ یک از کارکنان شده بود را به عنوان رتبهدهی نشده است. ملبورن اجرایی دیو Donaghy گفت: او ارائه شده به قطع پرداخت به هیئت مدیره خود را با بازیکنان گفت به یک ماه ،

“طوفان را از طریق این” Donaghy گفت. “این رفتن به تست این است که بزرگتر از ما.”

SOUTHS

بازیکنان در حال آموزش از خانه با باشگاه در حال حاضر در حال اجرا بر روی اسکلت کارکنان. همه فوتبال کارکنان شده بود را با دو هفته پرداخت.

“متاسفانه با توجه به COVID-19 همه گیر و پس از آن تعلیق 2020 NRL فصل ما مجبور شده اند به طور موقت به حالت تعلیق در بسیاری از عملیات ما حداقل تا دوشنبه 1 خرداد” بیانیه ای به طرفداران بخوانید.

کابوی

کابوی پیوست Panthers, شوالیه, کوسه ها و Bulldogs در گفتن کارکنان به مرخصی روز چهارشنبه. که شامل مربی پل سبز و کارکنان خود را.

“آن را فوق العاده دشوار است به ما اجازه مردم می دانند که از طریق هیچ تقصیر از خود و به رغم استعداد باور نکردنی از آنها را به اشتراک با باشگاه ما به صورت روزانه است که مواضع خود بودند ایستاده بود پایین” رئیس جف Reibel گفت.

خروس

خروس برگزار خواهد شد جلسه هیئت مدیره در روز جمعه. یکی از گزینه های روی میز است, 70 درصد کاهش پرداخت در سراسر هیئت مدیره به اطمینان حاصل شود که مردم به عنوان بسیاری که ممکن است شغل دارند.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>