‘در کره جنوبی, بیماران, درمان Covid-19 را آزمایش مثبت بعد,’ FM می گوید فرانسه 24

صادر شده در: ویرایش:

در یک مصاحبه با فرانس 24, کره جنوبی, وزیر امور خارجه Kang Kyung-wha مورد بحث او کشور را اداره Covid-19 همه گیر که به دست آورده ستایش دیگران از سراسر جهان است. با حدود 10000 coronavirus موارد و کمی بیش از 200 مرگ و میر به تاریخ کره جنوبی خودداری کرده است که سطح بالایی از مرگ و میر دیده می شود در بسیاری از کشورهای دیگر. اما کانگ هشدار داد که برخی از بیماران در کره جنوبی که درمان شده بودند از Covid-19 “آزمایش مثبت” چند روز بعد. او همچنین تایید کرد که کره جنوبی ارسال خواهد برخی از 600,000 تست کیت به ما.

تبلیغات

کره جنوبی وزیر امور خارجه Kang Kyung-wha گفت: تعداد Covid-19 مورد بود “تثبیت” در کشور است. او گفت که دولت او تا به حال “عمل به سرعت و قبل از emptively” توضیح داد که قوی تست و تماس با ردیابی شده است کلیدی برای جلوگیری از همه گیر و آوردن آن را تحت کنترل. او افزود که شفافیت کامل نیز کلیدی است.

کانگ را تایید کرد برای اولین بار است که کره جنوبی ارسال خواهد برخی از 600,000 تست کیت به آمریکا پس از یک مکالمه بین روسای جمهور دو کشور اضافه کرد که قرارداد امضا شده بود و کیت روانه بازار خواهد شد “در هر زمان به زودی”.

پرسید: اگر او می ترسید موج دوم ویروس او اعتراف کرد که “(از) کسانی که به طور کامل درمان و منتشر شد بسیاری از آنها یافت شده برای تست مثبت چند روز پس از” تاکید بر این که ماهیت این ویروس هنوز به طور کامل شناخته شده است.

“ما در بسیاری از موارد در میان اخیر مسافران است که باید دوباره به این کشور از خارج از کشور سفر” کانگ اضافه شده است. “این یک چالش جهانی است و کافی است که ما حاوی این بیماری در داخل کشور است و این یک چالش است که ما باید برای غلبه بر با هم به عنوان یک جامعه جهانی.”

کره جنوبی وزیر امور خارجه گفت: دولت در فلسفه همواره به “احترام به حق مردم برای آزادی” اما افزود که محدودیت های مسافرتی قرار داده شده است در محل به منظور جلوگیری از موج دوم ویروس.

کانگ گفت: این ایده از یک اجباری مستند خواهد بود و نه قابل قبول برای کره جنوبی است و این کشور نه تحمیل یک حتی هنگامی که در اوایل شیوع این ویروس در ماه فوریه است. “این ایده از یک اجباری محاصره خواهد بود بر خلاف ما اصل باز بودن” او توضیح داد.

او مورد ستایش قرار داد سازمان جهانی بهداشت به عنوان “بسیار مشترک و بسیار مفید شریک” در طول بحران امتناع از تایید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از سازمان است.

در نهایت تبدیل به همسایه کره شمالی او گفت: این ادعا که آن را ندارد موارد Covid-19 باید با یک “دانه نمک” و دولت او بود که از نزدیک نظارت بر وضعیت. او گفت: سئول ارائه کرده بود, همکاری در سلامت به پیونگ یانگ اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پاسخ مثبت.

Covid-19: کره جنوبی وزیر امور خارجه ارائه می دهد کمک های کشور فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر