هنرمندان بومی بهره برداری

“بومی هنرمند آلبرت Namatjira شد تقریبا بی بضاعت با توجه به عضو برای آلیس اسپرینگز, Mr N. Hargrave. ‘Namatjira شد به طور جدی در بدهی و در حال بهره برداری با هنر نمایندگی مجاز و فروش. او گفت: Namatjira بود که با پرداخت تنها 20 پوند برای نقاشی که بعدها به فروش می رسد برای £100. وضعیت هنرمندان بومی بود و خیلی غم انگیز است که این Arunta هنر شورای خواسته بود به صورت قانون به خود را متوقف بهره برداری’.”

کاذب-دندان سرقت

“پلیس خواسته اند سیدنی دندانپزشکان به سازمان دیده بان برای افراد در تلاش برای فروش کاذب دندان پس از سرقت از هزاران نفر از دندان ها در روز روشن, سرقت در روز چهارشنبه” هرالد گزارش شده است. “دندان های به سرقت رفته بود از یک ون پارک شده در کستلریق خیابان حدود 4 بعد از ظهر. دندانپزشکی تامین کنندگان بر این باورند که دندان های به سرقت رفته بودند در اشتباه برای جوراب ساق بلند ابریشم. دزد ممکن است سعی کنید به آنها را به فروش به دلیل کمبود زمان از دندان های مصنوعی.”

مالیات بر, کشمش, جو

“آقای W. G. Turnbull شکایت در مجلس نمایندگان امروز در مورد مالیات بر فروش در کشمش قرص و داغ صلیب بنس. آقای Turnbull که نشان دهنده لب خشک-میوه های مناطق در حال رشد بود مسئول برای معرفی اعضای خانه صنعت طلسم, ‘کشمش جو’. ‘همه باید قادر به رفتن و خرید یک قرص نان کشمش که حاوی استرالیا نور خورشید بدون اینکه مشمول مالیات’ او گفت.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im