در سوم coronavirus بحران سخنرانی پاکسازی انتظار برای هشدار دادن به فرانسه, مستند باید در

صادر شده در: تغییر یافته:

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی است در روز دوشنبه انتظار می رود برای هشدار دادن به فرانسه آن مستند به مبارزه با کروناویروس باید برای چند هفته بیشتر حداقل در حالی که همچنین ترسیم چگونه این کشور را از بحران بهبود می یابند.

تبلیغات

فقط پس از 8:00 pm (1800 GMT) پاکسازی خواهد داد سوم خود را در زمان نخست تلویزیونی آدرس به ملت در این بیماری همه گیر از کاخ الیزه. در گذشته او اعلام کرد در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش ویروس از 17 مارس است.

این گفتار خواهد آمد پس از اولین نشانه از یک آزمایشی کاستن از بحران در فرانسه و مستند شروع به یک اثر با این بیماری همه گیر شروع به فلات البته در سطح بالا.

فرانسه روز یکشنبه گزارش داد تعداد کمتر از COVID-19 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته با 315 مرگ و میر در بیمارستان بیش از روز گذشته در مقایسه با 345 روز قبل.

آن مجموع تلفات از coronavirus بیماری همه گیر از جمله کسانی که فوت کرده اند در خانه های سالمندان در حال حاضر در 14,393 وزارت بهداشت گفت.

و برای چهارمین روز متوالی در یک ردیف تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافت و با 35 کمتر از بیماران در مجموع 6,845 افرادی که نیاز به درمان است.

اما مقامات هشدار داده اند که این وضعیت همچنان جدی — به خصوص در Ile-de-France منطقه در اطراف پاریس — بدون بازگشت سریع به حالت عادی در دید.

ممکن است مستند?

پاکسازی خواهد شد به دنبال هدایت دقیق خط بین هشدار فرانسه که اوایل آرامش مستند می تواند فاجعه آمیز در حالی که اطمینان مردم است که دولت برنامه ریزی برای رسیدن این کشور به حالت عادی بازگشت.

این مستند دارای محدود فرانسوی ها به خانه های خود را برای تقریبا یک ماه تنها با مختصر سفرهای خارج از مجاز برای خرید و دیگر کارهای ضروری.

منابع گفت: پاکسازی خواهد اعلام کند که مستند باید فراتر از آن زمان مارس 15 تاریخ انقضا تا به خوبی به ممکن است.

مجله du Dimanche روزنامه گزارش داد که این محدودیت می تواند همچنان تا پایان مارس با مدارس تنها با بازگشایی سال تحصیلی جدید در ماه سپتامبر.

یک منبع نزدیک به پاکسازی کرده و گفته است که او باید صحبت می کنند از نظر یک تاریخ در ماه مه برای پایان lockdown اما پس از 8-10 تعطیلات آخر هفته.

تاریخ باید “به اندازه کافی دور بنابراین هر کس می داند در تلاش است که هنوز باید ساخته شود اما به اندازه کافی نزدیک به طرح چگونه فرانسه را نگاه کنید بعد از آن”.

او انتظار نمی رود که به صدور احکام سوالات خاص از جمله اینکه آیا پوشیدن ماسک در عمومی باید تبدیل به کلی یا در ردیابی و آزمایش است.

این منبع افزود که تا کنون وجود داشته است هیچ تصمیم بر حفظ مدارس بسته تا سپتامبر است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر