ایده زنده جریان یک دوست در یک مراسم تشییع جنازه در Facebook یا Instagram ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب و یا حتی تکان دهنده اما در این زمان از مستند بیشتر و بیشتر خانواده ها در حال تبدیل شدن به رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا مردم را به شرکت در مجالس ترحیم. برای آنها آن است که یک راه به افتخار زندگی عزیزان خود.

تبلیغات

زمانی که سرژ Deruette آماده شد تشییع جنازه مادر خود را Mariette که درگذشت در تاریخ 11 مارس در سن 89 از Covid-19 او نمی خواست این “لعنت ویروس” به تصمیم می گیرید که چگونه او باید سازماندهی مراسم تشییع جنازه او. “من می خواستم به او و مراسم تشییع جنازه که او سزاوار” بلژیک گفت: فرانسه 24.

حتی قبل از شروع مستند در بلژیک – دولت بلژیک صادر اقدامات اضطراری برای محدود کردن گسترش ویروس در مارس 18 – مراسم تشییع جنازه شرکت در حال حاضر مجبور به معرفی قوانین جدید برای حفاظت از کارکنان. این تغییر به طور منظم و وابسته به منطقه است.

در حالی که برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه و crematoriums تصمیم به بستن درهای خود را به دیگران تصمیم به محدود کردن تعداد افراد مجاز به حضور در مراسم (بین 10 و 20) و به منع هر مشاهده از مرحوم بدن. در فرانسه مشابه اندازه گیری معرفی شد توسط فرمان در فوریه 18, اما از آن زمان تغییر کرده است.

بلژیک مقررات ساخته شده چیز پیچیده برای Deruette. بین خانواده و دوستان و همکاران و دانش آموزان این استاد علوم سیاسی از دانشگاه مونس تا به حال شده است در انتظار در اطراف یک صد مردم به حضور مادرش مراسم تشییع جنازه. نه به ذکر این واقعیت است که کسی که رفت و هر روز را به نشستن در کنار تخت خود را ‘مم’ در آخرین روز نیز مظنون به داشتن شده است با این ویروس آلوده.

او به سرعت متوجه آن بود غیر ممکن است برای افرادی که به جمع آوری. “چه نقطه از جمع آوری همه با هم اگر آن را گسترش ویروس” او اعتراف کرد. او مصالحه با دعوت از تنها نزدیک ترین اعضای خانواده.

‘یکی دیگر از بی عدالتی’

او خودداری کرد اما اجازه دهید به این ویروس win بار دوم در برابر مادر خود را با محروم کردن او به طور کامل از عزیزان. “است که می شده اند یکی دیگر از بی عدالتی” او گفت:. چهار روز قبل از مراسم تشییع جنازه او تصمیم گرفت به فیلم تشییع جنازه و ارسال آن را در Facebook.

“من با صحبت یکی از دوستان که به من گفت که با استفاده از یک گوشی هوشمند خوب خواهد بود,” او گفت:. “اما به عنوان من یک متخصص کامپیوتر من موافقت می آیند و سازماندهی Facebook live.”

در این مراسم که در 14 مارس در کوره های جسد سوزی از یکل در نزدیکی بروکسل پخش شد در Deruette را Facebook حساب و باز به مردم است.

از خود صفحه نمایش Mariette عموزاده و دوستان دوران کودکی بودند که قادر به سفر قادر به تماشای Deruette پرداخت ادای احترام به مادرش. یک اسلاید نشان می دهد, این برنامه شامل آهنگ ها توسط ایوت هورنر و Jacques Brel, همچنین rsi زندگی این زن بود که شور و شوق برای گربه و یک آکوردئون.

حدود 400 نفر از مردم قادر به حضور مجازی تشییع جنازه زنده که 15 دقیقه به طول انجامید. “من دریافت حدود 500, نظرات,” او گفت:. “این دلگرم کننده.” دو روز بعد از 1200 نفر به تماشای ویدئو.

Voici la vidéo de la cérémonie d’adieu à ma maman en ces temps de مستند…
PROMIS در lui fera اونه جشن autour du 31 août پسر anniversaire, où elle aurait اتحادیه اروپا 90 جواب avec de l’Orval et tout et tout. 🍻🍾🥂🎉
Vous y serez TOUS conviés !!!

Publiée پر سرژ Deruette سور Jeudi 19 مریخ در 2020

Deruette پشیمانی نیست تصمیم خود را برای رفتن ، به اعتقاد او این لحظه از تفکر جمعی – حتی اگر آن را در عرصه مجازی – مهم است. در روز از مادر خود را در مراسم تشییع جنازه او اعتراف در Facebook که او “غم نه قادر به آغوش هر کس”.

او در نظر دارد برای درمان این را به عنوان به زودی به عنوان این مستند به پایان می رسد. “من وعده ما باید یک حزب در اطراف اوت 31 برای تولد او. او را تبدیل 90. و در این زمان شما همه دعوت” او posted on Facebook.

Facebook مجالس ترحیم قبل از وجود مستند

Deruette است که نه تنها تبدیل به روش های غیر متعارف در این غیر متعارف زمان. در همان روز به عنوان مادر خود را در مراسم تشییع جنازه مارس 14, یکی دیگر از coronavirus مراسم تشییع جنازه بود بیرون رفتن زندگی می کنند در شبکه های اجتماعی.

این یکی از ایتالیا برای تشییع جنازه 17 ساله پریسیلا. واقعی مراسم حضور داشتند در فرد تنها با چند بستگان که عینک ماسک. اما آن را به تماشای بیش از 9,000 نفر در کلیسای انجیلی را در Facebook صفحه با توجه به La Stampa روزنامه.

در فرانسه تصویری از تشییع جنازه سیریل بولانگر از 38 ساله RATP عامل جودو قهرمان و پدر دو فرزند که درگذشت از Covid-19 شد بازدید بیش از 16000 بار. “آن را تولید بسیاری از احساسی, نظرات مردم می خواستند برای رسیدن به نشان همبستگی با خانواده” گزارش های محلی اخبار سایت Courrier پیکارد در آوریل 16.

این آنلاین مراسم تشییع جنازه نیست به سادگی جدید محصول از coronavirus مستند. “بسیاری از مردم سوگوار در حال حاضر استفاده از آنها به دلایل مختلف” Hélène Bourdeloie یک مدرس دانشگاه در اطلاعات و علوم ارتباطات در دانشگاه سوربن در پاریس Nord گفت: فرانسه 24.

Bourdeloie نقل دانش آموزان و مردم ساکن در خارج از کشور که نمی تواند آن را برای تشییع جنازه به عنوان نمونه. “در برخی از موارد می خواهند از هر راه حل بهتر این آنلاین مجالس ترحیم در واقع می تواند کمک به فرایند عزاداری,” او گفت:.

“این فوق العاده وحشیانه به دفن عزیزان خود را از طریق اسکایپ’

اما در این مستند بیشتر و بیشتر خانواده ها هستند که مجبور به نوبه خود به مجالس ترحیم آنلاین. این نانتر مبتنی بر مسلمان undertaker ال Imded دیده است این عمل دو پس از شروع مستند.

“ما تا به حال هرگز قبل از این تجربه” آن مدیر Lotfi Benabid گفت: فرانسه 24. “امروز یک نفر از هر دو خانواده به ما می پرسد اگر آنها می توانید فیلم این مراسم در واتساپ یا وایبر برای بستگان گیر کرده در خارج از کشور الجزایر است.”

ال Imded نمی توانیم به ارائه این خدمات به مشتریان خود را با توجه به کمبود کارکنان به طوری که آنها اجازه خانواده آن را خودشان انجام دهند. اما برخی دیگر از شرکت های مراسم تشییع جنازه در حال حاضر آن را در خدمات خود را.

با توجه به پایان شاد یک وبلاگ اختصاص داده شده به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد مرگ و تشییع جنازه بیش از یک سوم از آنها را به فیلم یا گرفتن عکس از این مراسم برای بستگان که نمی شرکت کنند. “چهل و دو درصد از آنها را به اشتراک گذاری آن در زندگی Instagram 30 درصد در Facebook و 5 درصد از طریق Skype” سایت گزارش شده است.

برای برخی از, صدا و سیمای این بسیار صمیمی خانواده لحظه ای در شبکه های اجتماعی به نظر می رسد ممکن سرزده و یا غیر شخصی. می تواند وجود دارد هیچ handshakes هیچ آغوش یا بوسه که همراه با مراسم سنتی.

“در فرانسه مردم هنوز هم بسیار متصل به سنتی مراسم تشییع جنازه” گفت: Bourdeloie. “این فوق العاده وحشیانه به دفن عزیزان خود را توسط اسکایپ و یا دیگر سیستم عامل های اجتماعی بدون اینکه قادر به خداحافظی به آنها را از لحاظ جسمی بدون امکان دست زدن به خود دست خود را به پیشانی بدون اینکه قادر به آنها را به آخرین بوسه.”

این مقاله ترجمه شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de