در توییتر مرحله نهایی مسابقات تهمت تماس به ‘آزادی’ متحده با Covid-19 اقامت-صفحه اصلی سفارشات

ایالات متحده coronavirus زمان بحران شدید سیاسی به نوبه خود در روز جمعه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در چهار دموکراتیک فرمانداران خود را از دست داده و هنوز همه گیر پس از اذعان کرد که ایالات خرس کنترل نهایی از محدودیت ها برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

تبلیغات

خواه رئیس جمهور هدفمند سه نوسان متحده حیاتی برای انتخاب مجدد او پیشنهاد – میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا – که خود را محافظه کار وفاداران باید نصب شده فشار مبارزات انتخاباتی به چالش کشیدن کسانی که فرمانداران’ stay-at-home سفارشات.

تقویت یک موضوع است که هواداران خود را بوق و کرنا این هفته در تظاهرات خیابانی در پایتخت دولت از لانسینگ, St. Paul و ریچموند تهمت صادر شده یک سری از تطبیق پست توییتر شعار شعار: “آزادی میشیگان!” “آزادسازی مینه سوتا!” و “آزاد ویرجینیا!”

میشیگان تبدیل به یک تمرکز خاص از اضطراب به آرامش اجتماعی-دورى از قوانین است که رتبه در میان دقیقترین در کشور پس از فرماندار گرچن Whitmer به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا به صورت احتمالی دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن تمدید آنها را از طریق پایان ماه آوریل است.

معترضان هجوم محدودیت از گام های دولت و کنگره آمریکا روز چهارشنبه فریاد زد: “قفل کردن” یک شعار که یک جزء اصلی از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی و در اصل با اشاره به 2016 دموکراتیک رقیب هیلاری کلینتون ،

‘هنگامی که آن را امن’

Whitmer روز جمعه گفت او امیدوار دولتی اش رنج می برد که یکی از این کشور سریعترین رشد coronavirus عفونت نرخ می توانید شروع به راه اندازی مجدد بخش هایی از اقتصاد آن در مارس 1. اما او خواست انجام این کار با احتیاط برای جلوگیری از reigniting شیوع فقط به عنوان آن بود آورده بودن به پاشنه.

پاسخ به تهمت را نقد بعد در روز Whitmer گفت میشیگان را دوباره درگیر اقتصاد خود را هنگامی که آن را امن و اضافه کرد: “آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است که به موج دوم در اینجا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین در زمان تمدید هدف در یکی از مورد علاقه خود را سیاسی روکش فرماندار نیویورک اندرو کومو نشان می دهد در توییتر که خود را دولت ایالات متحده در کانون شیوع خواسته بود برای بیش از حد کمک های که هرگز به طور کامل استفاده می شود.

در اخبار روزانه توجیهی کومو شات برگشت گفت: تهمت باید “شاید بلند شدن و رفتن به محل کار” به جای تماشای تلویزیون و متهم جمهور مطلوب برای صنعت هواپیمایی و کسب و کار cronies اخیرا در یک بسته کمک مالی که در سمت چپ کمی برای ایالات متحده.

شعله ور شدن در مبارزه سیاسی آمد که تعدادی از شناخته شده عفونت کروناویروس در ایالات متحده پیشی گرفته 700,000 بیشتر از هر کشور است. در همان زمان شمارش از زندگی از دست رفته از COVID-19 بسیار مسری بیماری های ریوی ناشی از ویروس افزایش یافت و به بیش از 35 ، 000. ایالت نیویورک حساب برای نزدیک به نیمی از این مرگ و میر.

در حالی که مرگ و میر ادامه داد: به صعود نرخ بستری شدن در بیمارستان و شاخص های دیگر شده اند درست کردن یک نشانه آن است که شدید اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده در 42 از 50 ایالت آمریکا مشغول به کار بودند برای جلوگیری از وقوع.

اقامت در خانه سفارشات و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار را نیز خفه تجارت ایالات متحده تحریک میلیون ها نفر از اخراج و پیش بینی است که آمریکا رهبری آن عمیق ترین رکود اقتصادی پس از فروپاشی اقتصادی از دهه 1930 ،

نتیجه این شده است فشار به سهولت خاموش شدن ناگهانی منجر به درگیری بین مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال تبلیغ قدرت اقتصاد آمریکا به عنوان بهترین مورد برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر و فرمانداران در سخت ضربه متحده هشدار داد که در برابر لغو محدودیت های بیش از حد به سرعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که بازی کردن coronavirus تهدید در مراحل اولیه آن تا به حال شده است با فشار دادن کلید به راه اندازی مجدد idled کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 1 در ابتدا اعلام “کل” میداند و نام تجاری فرمانداران که رویکرد خود را در برابر بسیاری از آنها دموکرات ها به عنوان “شورشی.”

دولت کنترل و تست

در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد این بود تا فرمانداران به تصمیم می گیرید که چگونه برای استراحت محدودیت آنها خود اعمال کرده بود پس از ماه گذشته در زمینه ارائه دستورالعمل های فدرال در روز پنج شنبه به عنوان توصیه.

در حالی که دستورالعمل های تماس به صورت مرحله به مرحله-در علم مبتنی بر استراتژی در همراهی با مشاوره از کارشناسان این طرح بستگی گسترده تست برای ارزیابی دامنه عفونت و چگونه بسیاری از مردم ممکن است توسعه ایمنی نسبت به ویروس.

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار اعضا از طریق اظهارات و گرافیک را به عقب رانده و در برابر انتقاد از برخی از فرمانداران و قانونگذاران که محدود تست توانایی است که مانع از بازگشت به کشور به حالت عادی.

“ما امروز بر این باورند که ما باید از این ظرفیت در ایالات متحده به انجام یک مقدار کافی از آزمایش متحده به حرکت به فاز یک در زمان و به شیوه ای که آنها گمان مناسب” معاون رئیس جمهور مایک پنس به خبرنگاران گفت:.

کومو قبلا استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود foisting مسئولیت عظیم تست برنامه در ایالات متحده بدون تامین منابع مالی لازم.

“وجود دارد هر بودجه, بنابراین من می توانید انجام دهید این چیزهایی که شما می خواهید ما را به انجام دهید ؟ هیچ. که عبور از باک و بدون عبور از دیگران” کومو گفت.

حتی به عنوان کومو شد خطاب به خبرنگاران تهمت بلافاصله در زمان به توییتر در واشنگتن به آتش گفت: “باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر ‘شکایت.'”

تهمت زده بیشتر در آشتی جویانه تن در طول جلسه کاخ سفید. پرسید: در مورد انتقادات وارد شده به او در روز قبل از آن توسط واشنگتن فرماندار جی Inslee یک دموکرات که متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “دامن زدن به شورش داخلی” با “آزادی” توییتهایی رئیس جمهور demurred.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد, او نشان می دهد که میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا آسانسور خود را به اقامت در خانه سفارشات در دسترس نباشد اما افزود: “من فکر می کنم عناصر از آنچه آنها انجام داده ام بیش از حد.”

از معترضان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این مردم هستند بیان دیدگاه های خود.” او افزود: “آنها به نظر می رسد بسیار مسئول به من. … اما آنها درمان شده کمی خشن است.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر