در دو روز این وکیل رفت و از سالم و مناسب به نیاز به مراقبت های ویژه


رم: Andrea ناپولی مناسب نیست مشخصات معمول از coronavirus بیمار است.

در 33 او در سلامت کامل و بدون هیچ سابقه بیماری تنفسی است. و او در شکل فیزیکی بالا به لطف تمرینات منظم از جمله واترپلو آموزش.

هنوز ناپولی یک وکیل در رم یک سرفه و تب کمتر از یک هفته پس از ایتالیا برتر قفل شده کل کشور از جمله پایتخت بود که به ادامه زندگی به طور معمول در حالی که ویروس خروشان در شمال. تا آن روز ناپولی بود پس روال کار دویدن و شنا.

From fit to intensive care: Rome lawyer Andrea Napoli.

از جا به مراقبت های ویژه: رم وکیل Andrea ناپولی.اعتبار:AP

او موفق به دریافت یک مثبت تشخیص COVID-19 سه روز بعد.

تبلیغات

در ابتدا ناپولی گفته شد به قرنطینه در خانه با هشدار داد که وضعیت می تواند بدتر به طور ناگهانی و آن را انجام داد. روز بعد او بستری در بخش مراقبت های ویژه با اشعه ایکس تایید او تا به حال توسعه یافته بوده است.

“متاسفانه شما باید برای زنده این چیزها واقعا درک آنها را در مجموع” ناپولی گفت: در یک مصاحبه اسکایپ. “من 33 سال در سلامت و خودم را ناگهان در کمتر از یک روز و نیم در بخش مراقبت های ویژه.”

او نه روز بعد تنفس با ماسک اکسیژن. طی دو روز در بخش مراقبت های ویژه سه بيمار در بيمارستان درگذشت. او به یاد می آورد که پزشکان از نفس از هل دادن تجهیزات در اطراف در لباس محافظ و ماسک و لباس و دستکش و خسته از ساعت های طولانی و فشار است.

“آنچه من تو را دیدم بسیاری, بسیاری از درد است. آن را بسیار سخت” ناپولی گفت. “من شنیده ام فریاد از اتاق دیگر. ثابت سرفه از اتاق دیگر.”

پس از یک هفته دیگر در یک COVID-19 ward او منتقل شد جمعه به یک هتل استفاده می شود برای بیماران دوره نقاهت بعد از ویروس که در آن او بررسی می شود دو بار در روز توسط یک دکتر. او هنوز هم نمی تواند درست نفس کشیدن و اکسیژن در خون او هنوز به حالت عادی بازگشت.

“من خسته به راحتی,” او گفت:. “اگر من به سادگی از توالت به تخت من از نفس. عضلات صدمه دیده چون من در واقع در بستر برای نه روز بدون امکان حرکت. بنابراین آن را بسیار ساده است.”

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>