فقیر پاسخ به درخواست ITI به برداشت آن 1,300 تومان کرور روپیه دنبال پیشنهاد عمومی (اعضای این سازمان) یک حرکت است که بی سابقه است توسط یک شرکت دولتی.

ITI یک تکنولوژی ارائه دهنده راه حل به بخش مخابرات.

در حالی که اعضای این سازمان نیست بخشی از دولت اتلاف سرمایه از برنامه آن تأکید چالش ها وقتی که می آید به رقیق کردن سهام در بخش عمومی تعهدات که در محل موردتوجه وتماشای عموم.

“این شرکت تصمیم گرفته است به برداشت موضوع با توجه به حاکم شدن شرایط بازار” ITI در بیانیه ای گفت. از اعضای این سازمان تا به حال به دست آورد تنها 62 درصد اشتراک اطلاعات ارائه شده توسط بورس نشان داد. ITI بود تمدید تاریخ بسته شدن دو بار و نیز کاهش قیمت باند برای جذب سرمایه گذاران. از اعضای این سازمان بود که به اصل نزدیک در ژانویه 28. تاریخ بسته شدن بود که برای اولین بار توسعه یافته به تاریخ 31 ژانویه و بعد از آن به تاریخ 5 فوریه. قیمت گروه بود تومان کاهش به 71-77 تومان به ازای هر سهم از پیش از آن گروه از Rs 72-77 تومان به ازای هر سهم.

سهام ITI افزایش نزدیک به 5 درصد برای پایان دادن به در 84 تومان در روز چهارشنبه به عنوان سهم فروش برآمدگی به پایان رسید. از طریق اعضای این سازمان, ITI دنبال شد به موضوع 181.8 میلیون تازه سهام. این موضوع می توانست منجر به رقیق سازی از 20 درصد وزن روی قیمت بازار ثانویه است.

دولت دارای 90 درصد سهام در این شرکت است. ITI است در ارزش Rs 7,550 کرور در حال حاضر.

باب بازارهای سرمایه Karvy سرمایه گذار خدمات و PNB خدمات سرمایه گذاری بودند بانکداران سرمایه گذاری به اعضای این سازمان.

در گذشته دولت متعلق به اشخاص مانند بیمه عمر شرکت (LIC) و بانک دولتی هند (SBI) تا به حال bailed PSU پس از فروش سهم. شکست ITI را اعضای این سازمان نشان می دهد که دولت می خواست برای جمع آوری کمک های پشتیبانی شده توسط آلی تقاضا گفت: بانکداران. تحلیلگران گفت: شیب تند قیمت گذاری و نامشخص چشم انداز کسب و کار می تواند صدمه دیده اند تقاضای سرمایه گذار.

“علاوه بر قیمت گذاری, سرمایه گذاران نگران بودند بیش از کاهش سودآوری این شرکت در سال مالی گذشته و چشم انداز کسب و کار در حال سقوط است. بسیاری از ITI کسب و کار می آید متعلق به دولت شرکت های مخابراتی که در شکل بزرگ” به گفته یک تحلیلگر.

ITI بود به دنبال استفاده از این اعضای این سازمان درآمد حاصل از بازنشستگی بدهی و صندوق سرمایه در گردش آن.

تحلیلگران گفت: ITI را به دنبال معنای دیگر جمع آوری کمک های مردمی مانند قرار دادن خصوصی.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im