هند بلوک اتوماتیک FDI مسیر برای همسایگان برای جلوگیری از تصاحب خصمانه

در یک تغییر عمده برای آن سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) سیاست هند در روز شنبه موظف است که تمام سرمایه گذاری از کشورهای همسایه از جمله چین که در حال حاضر نیاز به تایید دولت. این به طور موثر می بندد “به صورت خودکار مسیر” برای این کشورها که از طریق آن تعداد فزاینده ای از شرکت های خارجی و افراد آغاز شده بود به سرمایه گذاری از اواخر.

این حرکت ناگهانی شده است نسبت به افزایش احتمال “فرصت طلب تصاحب” از شرکت های هندی توسط کسانی که در کشورهای همسایه به عنوان مداوم Covid-19 همه گیر ویران کردن در اقتصاد داخلی.

تا به حال سرمایه گذاری چینی به طور خودکار اجازه شبیه به کسانی که از کشورهای دیگر در 16 بخش از جمله مخابرات دفاع و امنیت ملی است.

با توجه به فشار Note 3 صادر شده توسط این اداره برای توسعه صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) در روز شنبه یک نهاد از یک کشور است که سهام یک مرز مشترک با هند سرمایه گذاری می تواند تنها پس از دریافت موافقت دولت.

همچنین بخوانید: Covid-19 بحران: نقشه coronavirus ردپای سراسر متحده در هند

“غیر مقیم نهاد می تواند سرمایه گذاری در هند منوط به سرمایه گذاری مستقیم خارجی, سیاست جز در این بخش/فعالیت آن ممنوع است. اما یک نهاد از یک کشور را برای سرمایه گذاری در مرز مشترک با هند و یا در جایی که صاحب سودمند از سرمایه گذاری به هند واقع شده است در و یا شهروند هر کشور سرمایه گذاری می تواند تنها تحت دولت مسیر” توجه داشته باشید اظهار داشت.

علاوه بر این چین, قانون جدید تاثیر ساکنان نپال و میانمار و بوتان, افغانستان, پاکستان و بنگلادش است. تا کنون شرایط مشابه بودند در محل برای ساکنان و اشخاص از دومی دو کشور.

همچنین بخوانید: Covid-19: 26 ملوانان نیروی دریایی آزمایش مثبت; هیچ موارد بر مبارزه با کشتی

قوانین جدید نیز اعمال خواهد شد به تمام موجود و برنامه ریزی شده سرمایه گذاری توسط شرکت های خارجی در هند کسب و کار DPIIT گفت. چندین هندی, شروع یو پی اس موجود سرمایه گذاری از سرمایه گذاران چینی. مثلا Flipkart است سرمایه گذاری از Tencent (حدود 5 درصد) و راهنمایی صاحب قابل توجه سهام در Paytm.

“تازه تزریق بودجه به این و یا شرکت های چینی که مایل به خروج خود را از سرمایه گذاری های موجود در حال حاضر به نیاز دولت را تصویب. این مرحله به نظر می رسد با هدف داشتن تصاحب خصمانه کنترل و اندازه گیری در برابر چین داده است که سرمایه گذاری و دستیابی به شرکت های سراسر جهان” گفت: Atul Pandey شریک در قانون شرکت Khaitan & Co.

chart

زمین برای مهار سرمایه گذاری چینی در هند برداشت تا با سرعت به تازگی پس از بانک خلق چین (PBoC) افزایش سهام خود در توسعه مسکن شرکت مالی (HDFC) در میان اصلاح شدید در سهام هند بزرگترین وام دهنده وام مسکن.

همچنین بخوانید: مستند تاثیر: مواد اولیه وارداتی کمبود بازدید FMCG کالاهای تولید

“تفاوت وجود دارد بین بازارهای عمومی و راه اندازی میباشد. این حرکت بهتر است مناسب برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی در بزرگ عمومی-داد و ستد شرکت گفت:” سید Pai, بنیانگذار و مدیر عامل شریک Siana سرمایه است.

منابع می گویند که در طول هفته گذشته کسب و کارهای کوچک آورده بود تا این موضوع با نخست وزیر ، سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی نیز در حال پرچم این مسئله است.

اکثر کارشناسان تمجید حرکت می کند. “چنین محدودیت موجه حداقل در طول زمان هند Inc بهبود می ایستد و روی پای خود دوباره. این سپر نیز اعمال می شود به شرکت های مصرف کننده خرده فروشی و خودرو بخش های که در آن سرمایه گذاری مستقیم خارجی بود در غیر این صورت تحت اتوماتیک مسیر” گفت: آنیل Talreja شریک و رهبر مصرفی, کسب و کار, شرکت Deloitte هند است.

همچنین بخوانید: Covid-19 بحران: هر یک از بانک ها برای تصمیم گیری در مورد اعطای مهلت قانونی به NBFCs

با بحران کنونی تأثیر کسب و کار است که بسیار قوی, تصاحب فرصت ها باز خواهد شد در بخش های بسیاری دارد و دولت باید برای پیگیری این تکرار Vikram Doshi, شریک-مالیات & تنظیمی PwC هند است.

نگرانی های تکنولوژی

“چینی با تکنولوژی سرمایه گذاران قرار داده اند حدود 4 میلیارد دلار از گرینفیلد سرمایه گذاری در هند شروع یو پی اس, با توجه به برآورد از هند-چین و اقتصادی و فرهنگی شورای. چنین است که سرعت خود را که بیش از چند سال گذشته 18 از هند را 30 تک شاخ چینی تامین می شود. در حال حاضر اساسا تمام سرمایه گذاری های چین در هند خواهد بود در دولت رادار و هوشیاری” گفت: Sandeep louisiana travel, مدیر Nangia اندرسن.

نیز وجود دارد یک مفهوم کلی در میان سرمایه گذار و بزرگتر شروع به جامعه است که این تصمیم به مورد مداقه قرار دادن سرمایه گذاری چینی است pandering به محبوب احساسات و سهولت در دراز مدت.

همچنین بخوانید: مبارزه با کروناویروس بحران: دفاع عمومی شرکت های بخش منحرف کردن تولید

“این یک ایده بد نیست. دولت scrutinised سرمایه گذاری شرکت های چینی در هند اما این به نظر نمی رسد به یک حرکت استراتژیک است. اگر وجود دارد یک موضوع و یا نگرانی در مورد چینی تصاحب شرکت هندی از جمله یک قانون باید وجود داشته حتی قبل از coronavirus وضعیت. من انتظار می رود برخی از تصمیمات سرمایه گذاری به کم کردن سرعت برای چند ماه به دلیل عدم اتوماتیک مسیر… اما این به نظر می رسد مانند ادراک مدیریت” گفت: آناند Lunia عمومی شریک IndiaQuotient اولیه-مرحله سرمایه گذاری صندوق سرمایه.

عمیق فن آوری و رسانه های اجتماعی مرتبط با سرمایه گذاری ممکن است تاثیر در حالی که برای او گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از پول در کشور در حال حاضر سرمایه گذاری در Paytm و دیگران ،

حتی شرکت های بزرگ مانند Xiaomi آمده اند از طریق سرمایه گذاری مستقیم خارجی مسیر. مطبوعات Note 3 مارس تاخیر برخی از این سرمایه گذاری توسط برخی از زمان” Lunia اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>