هند بلوک شرکت هایی از چین و دیگر همسایگان در تجاری زغال سنگ حراج

هند محدود خواهد شد همسایگان خود از پیوستن به تجاری زغال سنگ در مزایده گفت: دولت به عنوان دهلی نو و پکن مذاکره برای پایان دادن به یک مرز مناقشه در شرق لاداخ.

مرکز مجاز بود 100 درصد سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) در این مسیر به صورت خودکار برای استخراج از معادن زغال سنگ از جمله در ارتباط با پردازش زیرساخت ها است. وزارت ذغال سنگ صادر شده در روز دوشنبه یک را فشار دهید توجه داشته باشید با استناد به اصلاحیه ساخته شده برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سیاست مارس که محدود کردن ورود کشورهایی است که با هند سهام مرزهای خود.

این حرکت بخشی از هند را تلاش برای محدود کردن ورود چینی بازیکنان در پروژه های زیربنایی در میان افزایش تنش میان دو کشور ، شرکت های چینی بودند در ماه گذشته محروم از شرکت در مناقصه برای دولت هند خرید بدون نیاز به تایید از مقامات مربوطه بر روی زمین دفاع و امنیت ملی است.

چین شرکت های استخراج معدن مانند چین Shenhua یا چین زغال سنگ انرژی هستند و در 10 صفحه از بزرگترین کارگران معدن زغال سنگ جهان است.

مرکز راه اندازی حراج coalmines تجاری برای استخراج و فروش توسط شرکت های خصوصی در ماه ژوئن. مناقصه از نظر بودند liberalised برای جذب بازیکنان خارجی, غیر-معدن شرکت های بزرگ و شرکت های استخراج معدن. این مرکز در ماه مه سال 2020 اصلاح معادن زغال سنگ مقررات ویژه قانون 2015 برای ساده سازی فرایند حراج و جذب سرمایه گذار قابل توجه علاقه.

Pralhad جوشی, اتحادیه با وزیر ذغال سنگ در یک بیانیه اخیر گفت: “100 درصد سرمایه گذاری مستقیم خارجی است که بزرگترین اصلاحات از زمان ما است. ورود بازیکنان بین المللی را ایجاد کارآمد و رقابتی بازار زغال سنگ در هند.”

وزارت ذغال سنگ آغاز شده است دادرسی تجاری برای استخراج از معادن زغال سنگ حراج با 41 بلوک های زغال سنگ. 41 معادن در حال برآورد شده برای مجموع درآمد معدن تحمل متحده 20 ، 000 تومان کرور روپیه درآمد سالانه است. آخرین تاریخ برای فروش مناقصه سند اوت 14 و پیشنهاد تسلیم در موعد مقرر است در تاریخ 18 اوت. اما توجه به تاریخ جولای 30 گفت: وزارت زغال سنگ است که با توجه به درخواست سرمایه گذاران برای تمدید مهلت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>