هند افزایش سلامت کلی زیرساخت به عنوان coronavirus موارد سنبله

در میان بلندی ترس از coronavirus عفونت ورود به جامعه انتقال مرحله هند تقویت سلامت کلی خود زیرساخت با آغاز اقدامات مانند تعیین اختصاصی بیمارستان ها برای بیماران مبتلا در کشورهای ramping تا تهیه هواکش و بسیج منابع راه آهن و نیروهای مسلح برای مقابله با هر احتمال است.

همانطور که در حال حاضر این کشور گزارش داد 873 coronavirus موارد و 19 مرگ و میر.

حتی اگر وزارت بهداشت و شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) بوده است اصرار دارد که “هیچ شواهد” جامعه انتقال تا کنون دولت شروع به پوسته پوسته شدن زیرساخت های بهداشت و درمان برای مقابله با هر وضعیت.

هند تحت 21-day مستند از نیمه شب شنبه به عنوان بخشی از تلاش ها برای بررسی گسترش coronavirus.

فوری ارتباطی مرکز خواسته است همه کشورها به اختصاص بیمارستان تنها برای درمان COVID-19 بيمار و سطح شیب دار تا ظرفیت خود را برای مدیریت افزایش تعداد موارد است. حداقل 17 متحده شروع به کار بر روی آن.

نیروهای مسلح آماده نگه داشتن 28 خدمات بیمارستان ها به ارائه درمان به COVID-19 بيمار به غیر از پنج بیمارستان که در حال انجام تست های آزمایشگاهی برای عفونت است.

دفاع از بخش عمومی انجام بهارات الکترونیکی محدود شده است وظیفه تولید هواکش در حالی که لیگ برتر دفاع آزمایشگاه تحقیقاتی DRDO تولید چرخ دنده محافظ برای پرسنل پزشکی و تهیه دست sanitisers و ماسک صورت برای سازمان های مختلف درگیر در مراقبت از بیمار است.

روز جمعه دولت اعطا اضطراری مالی قدرت به ارتش و سپاه و بخشی از فرماندهان به تهیه تجهیزات برای راه اندازی پزشکی و قرنطینه امکانات برای افراد مبتلا.

در بخش راه آهن تا تولید نمونه اولیه از یک جداسازی بخش برای درمان coronavirus بیماران با تبدیل غیر مطبوع آموزش مربیان است. پس بهترین شیوه های نهایی در چند روز آینده هر یک از راه آهن منطقه خواهد ساخت چنگک جمع کردن با 10 مربیان هر هفته ملی حمل و نقل گفت.

پزشکان در بیمارستان های پیشرو در روز جمعه ابراز ترس که هند زد خطر از دیدن ویروسی انتقال در مرحله سه از عفونت اگر مستند و قرنطینه هنجارهای نمی شد مجدانه با پیروی شده است.

به عنوان بخشی از آماده سازی خود را برای مقابله با حجم زیادی از موارد این مرکز نیز به کارگردانی متحده برای حفظ برخی از تخت محفوظ است برای ایجاد انزوا امکانات در بیمارستان های دولتی و خصوصی و حصول اطمینان از ثبات بیماران مرخص می شوند به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

وزارت بهداشت در حال حاضر خواسته بیمارستان ها و آموزش پزشکی و موسسات به تهیه تعداد کافی از هواکش و بالا-جریان اکسیژن ماسک آماده برای هر گونه احتمالی هجوم بیماران.

این AIIMS راه اندازی کارگروه توسعه مدیریت پروتکل برای COVID-19 و تشکیل کمیته های مختلف قادر به پاسخگویی به چالش هایی که ممکن است در سراسر آمده در روزهای آینده با توجه به افزایش عفونت, مقامات گفت.

این مرکز همچنین خواسته بیمارستان ها برای به تعویق انداختن همه غیر ضروری عمل جراحی. در دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, در روز جمعه گفت: گسترش COVID-19 است “کاملا تحت کنترل” در این شهر و تاکید کرد که حتی اگر رمان coronavirus موارد تا 100 در هر روز در دهلی نو ترتیبات در محل هستند برای مقابله با این وضعیت است.

پرداختن دیجیتال کنفرانس مطبوعاتی گفت که پنج عضو پانل از پزشکان به ریاست S K سارین حال ارائه گزارش آن تجویز روش عملیاتی استاندارد برای برخورد با یک وضعیت مربوط به 100 و 500 و 1000 به کروناویروس جدید بیماران در هر روز.

سارین است رئیس موسسه کبدی و صفراوی علوم (ILBS).

بیمارستان های خصوصی هم ramped تا امکانات خود را و ایجاد تمرکز تیم به رسیدگی به هر گونه افزایش بیماران در آینده است.

Dr Sandeep Budhiraja, گروه پزشکی, مدیر, حداکثر, بهداشت و درمان گفت: “این بدتر از جنگ جهانی وضعیت. و ما در آن با هم.”

او گفت: حداکثر گروه برنامه ریزی شده سه جانبه استراتژی به “ملاقات بدتر سناریو” در آینده در مورد وضعیت رخ در هند است.

“ما در حال ایجاد یک تعیین شده تسهیلات در گریتر نیدا بیمارستان تنها برای COVID-19 بيمار. آن را دارای 200 تخت, 40 تخت ICU و 160 بخش. این خواهد بود که صرفا برای coronavirus بیماران” Budhiraja گفت PTI.

علاوه بر این در سه بیمارستان واحد در شمال و جنوب و شرق دهلی نو — BLK بیمارستان حداکثر ساکت و حداکثر Patparganj بود — وجود دارد تفکیک بخش برای افراد مشکوک به کروناویروس, او گفت:.

“به ما در حال حرکت ما غیر COVID بیماران در فاز از سه واحد فقط در صورتی که خدای ناکرده ما وارد مقیاس بزرگ جامعه انتقال مرحله است که زمانی که وجود خواهد داشت موج عظیمی از coronavirus بیماران,” او گفت:, و اضافه کردن این امکانات خواهد شد و سپس تبدیل نیز تعیین شده بیمارستان.

اما این اتفاق خواهد افتاد در سه فاز برنامه ریزی شده و در حال حاضر “ما در فاز اول طرح ما”, Budhiraja گفت.

Dr Prathap C ردی رئیس بیمارستان آپولو گروه گفت: “ما در حال مبارزه با یک جنگ نه فقط برای این نسل بلکه برای نسل های آینده است.”


در مارس 26, گروه راه اندازی پروژه Kavach یک طرح پاسخ این است که یک رویکرد جامع است که شامل تمام جنبه های از اطلاعات غربالگری و ارزیابی تست برای آماده زیرساخت برای قرنطینه و درمان است.

این پروژه گرد هم آوردن تمام منابع از بیمارستان آپولو به مبارزه برای مردم این کشور در برابر این بیماری همه گیر یک سخنگوی این گروه گفت.

او گفت که این گروه به زودی راه اندازی “پروژه ماندن من” نوآورانه استراتژی به ایجاد پزشکی اتاق در هتل ها و یا خوابگاهها با نظارت پزشکی برای قرنطینه و ایجاد یک سد از مردم قبل از آمدن به بیمارستان.

“پزشکی این اتاق خواهد شد نورد در شهرهای زیر – چنای بمبئی و حیدرآباد, کلکته, بنگلور و دهلی نو شروع با حدود 50 در هر شهر رفتن تا 50 اتاق هر سه روز برای رسیدن به یک هدف نهایی از 5000 اتاق های سراسر کشور. این خواهد بود کالیبره شده به عنوان در هر مورد نیاز” سخنگوی گفت.

اهمیت ارتقای زیرساخت های آن آماده می شود در یک سناریو که در آن هر یک ویروس لود بیمار می تواند آلوده به 4-5 نفر آپولو گروه گفت.

وزارت بهداشت مقامات گفت: تنها پنج درصد از کل آسیب دیده بیماران نیاز به مراقبت ويژه را به عنوان آنها در نارسایی تنفسی و نیاز به قرار دادن بر روی هواکش در حالی که استراحت بهبود با درمان حمایتی.

به آدرس کمبود هواکش در کشور مشترک وزیر در وزارت بهداشت Lav Agarwal روز جمعه گفت که منظور قرار داده شده است برای 10,000 هواکش در علاوه بر این به منظور قبل از 1200 هواکش.

بهارات الکترونیک محدود (BEL) خواسته شده است تا با عرضه 30,000 اضافی هواکش در یکی-دو ماه به آدرس کمبود هواکش در کشور است.

Dr Giridhar Gyani, convenor از نیروی کار COVID-19 بیمارستان وجود دارد گفت: چند مورد است که شناخته شده است به لینک با سفر خارجی و یا تماس مستقیم از هر کسی که تا به حال سفر خارج از کشور.

“اگر این موارد آمده در تعداد زیادی پس ما آن را به عنوان آغاز جامعه گسترش یافته است. در این معنا هر چند ما هنوز در مرحله 3 اما از آن بهتر خواهد بود که ما همه آماده سازی ما,” او گفت:.

“خوشبختانه تا امروز افزایش در تعداد موارد خالص است حسابی و همه چیز تحت کنترل است در حالی که در جامعه گسترش آن می رود هندسی و یا نمایی” این مقام گفت.

او گفت: اجرای موثر این مستند کمک خواهد کرد که هند بازداشت گسترش بیشتر عفونت و دولت به طور کامل آماده برای دیدار با هر سطح از بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>