هند تنفس آسان در مستند: 90 شهرستانها رکورد شیب در آلودگی هوا

با یک مستند در سراسر کشور در محل بیش از 90 شهرستانها از جمله دهلی نو, ثبت, حداقل, آلودگی هوا در چند روز گذشته.

استقبال از کاهش آلودگی محیط زیست از دولت خواست برای درمان آن به عنوان یک “بیدارباش” و توقف آن “وسواس” با “توسعه” در هزینه از محیط زیست است.

هند در حال حاضر تحت بزرگترین مستند با حدود 130 کرور مردم خواست در خانه بمانند از نظر شیوع کروناویروس که ادعا کرده است 19 زندگی می کند و آلوده بیش از 900 نفر در کشور است.

دولت به خواست مردم برای جلوگیری از سفر غیر ضروری به طور قابل توجهی کاهش ترافیک جنبش در سراسر کشور است.

با توجه به مرکز-اجرای سیستم کیفیت هوا و آب و هوا, پیش بینی و تحقیقات (صفر) تاثیر اقدامات انجام شده با توجه به شیوع کروناویروس منجر به افت PM2.5 (خوب ذرات آلاينده) با 30 درصد در دهلی نو و با 15 درصد در احمدآباد و پونا.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: ساعت برای صحبت در Mann Ki Baat, توضیح 21-day مستند

سطح اکسید نیتروژن (NOx) آلودگی است که می تواند افزایش خطر ابتلا به شرایط تنفسی نیز کاهش می یابد. NOx آلودگی است که عمدتا ناشی از بالا, وسایل نقلیه موتوری. در پونا NOx آلودگی کاهش می یابد توسط 43 درصد در بمبئی با 38 درصد و در احمدآباد 50 درصد است.

Gufran پاسداران واقع یک دانشمند در سفر گفت: به طور کلی در ماه مارس آلودگی در “نسیم” دسته (کیفیت هوا شاخص محدوده: 100-200) در حالی که در حال حاضر آن است که در “رضایت” (AQI 50-100) و یا “خوب” (AQI 0-50) دسته.

“این مستند تاثیر است. عوامل محلی مانند خاموش کردن صنایع و ساخت و ساز و ترافیک کمک کرده و در بهبود کیفیت هوا است. باران نیز کمک اما محدودیت هایی در محلی تولید گازهای گلخانه ای نقش قابل توجهی,” او گفت:.

تحت “خوب” دسته آلودگی در نظر گرفته می شود در پایین ترین و هوا اعتقاد بر این است سالم برای نفس کشیدن.

با توجه به داده های مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره (CPCB), کیفیت هوا در سرمایه های ملی است که در حال حاضر در “خوب” رده. در کنپور که دارای آلودگی بالا و سطح آن را در “رضایت بخش” رده. علاوه بر این,92 شهرهای دیگر با CPCB نظارت بر مراکز ثبت کرده اند که حداقل آلودگی هوا با درجه کیفیت در محدوده “خوب” به “رضایت”.

به عنوان بسیاری از 39 شهرستانها ثبت کرده اند “خوب” کیفیت هوا و 51 شهرستانها باید ثبت “رضایت بخش” کیفیت هوا در چند روز گذشته به CPCB داده ها نشان داد.

یک AQI بین 0-50 خوب است در نظر گرفته 51-100 رضایت بخش 101-200 متوسط 201-300 فقیر 301-400 بسیار ضعیف و 401-500 شدید.

کارشناسان محیط زیست بر این باورند که کاهش آلودگی هوا باید به عنوان یک زنگ خطر برای دولت است.

Jyoti Pande Lavakare, co-founder, مراقبت هوایی سازمان های غیر دولتی گفت: کم AQI و آسمان آبی فراتر از شک ثابت است که مقدار زیادی از هوای آلوده شد, “انسان است که انسان ساخته شده”.

“بدیهی است که کاهش پایین اقتصاد به چنین درجه است راه ایده آل برای پایین آوردن آلودگی هوا اما حداقل آن را ثابت می کند که می توان آن را انجام داده است. ما می تواند رسیدن به همان نتیجه با انجام این کار آگاهانه با استفاده از فن آوری و انتشار کم جایگزین,” او گفت:.

Lavakare تأکید بر نیاز به درک که آلودگی هوا ضعیف ریه ها پس از کشورهایی مانند هند با آلودگی بالاتر و پایین تر تغذیه سطح خواهد بود بیشتر تحت تاثیر COVID-19 و عوارض و مرگ و میر به احتمال زیاد بالاتر است.

Ravina Kohli, محیط زیست و بخشی از #MyRightToBreathe کمپین گفت که یک “بزرگ از خواب بیدار کردن تماس” برای دولت با وسواس توسعه در هزینه از محیط زیست است.

“ما مردم مشکل است. ارتباطات ما در راه حل در حال حاضر همچنین شامل چگونه برای کاهش آلودگی در سطح شخصی قادر به درک ما از رفتار و پیامدهای آن در محیط زیست ما است.

“برای اولین بار به اعتقاد من ما در حال حاضر نسل را کشف اهمیت حیاتی است و نیاز به تمرکز بر سلامت عمومی و کیفیت هوایی که تنفس می کنیم” او گفت:.

Jai دهار گوپتا, محیط زیست و بنیانگذار نیروانا بودن که مبادرت به فروش ماسک و تصفیه برای مبارزه با آلودگی هوا گفت: انسان نیاز به کشف کردن در صورتی که مایل به بازگشت به حالت عادی است که قبل از وجود دارد و یا پیدا کردن یک پایدار تر طبیعی است.

“این بوده است که فوق العاده از خواب بیدار کردن تماس و من فکر می کنم ما تا به حال یک واقعیت را بررسی کنید و ما نیاز به کشف کردن طبیعی است. این یک فرصت است فرصتی برای پیدا کردن یک زندگی پایدار” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>