هند coronavirus اعزام: 1 تشخیص داده نشده مورد می تواند آلوده 16,000 در 14 روز

اینجا دور از coronavirus گزارش و بینش از نشریات از هند — از تاثیر یک تشخیص داده نشده مورد, به تمرین, اطلاعات, بهداشت, و آنچه شما می توانید انجام دهید به جزر و مد بیش از اقتصادی خرید اینترنتی.

کارشناس صحبت می کنند

یکی از تشخیص داده نشده Covid-19 مورد می تواند آلوده به 16000 نفر در 14 روز: کسانی که بالای 80 که واکسن برای آنفولانزا و یا ذات الریه و زندگی در خانه های در معرض خطر, می گوید دکتر Prasun Chatterjee, دانشیار گروه از سالمندان, پزشکی, AIIMS. اینجا بیشتر بخوانید.

شهروندان تحت مستند

مهاجر ماهی کارگران رشته در طول Covid-19 مستند نیاز بیشتر دولت پشتیبانی: اغلب کارگران مهاجر تحمل فشار از ناخواسته اقدامات مانند زمان مستند آنها به عنوان “غیر ضروری”. وزارت شیلات گوا اعلام کرد که “تمام رگ صاحبان بدینوسیله اطلاع داد که کشتی های ماهیگیری پس از تخلیه گرفتن خود را باید ترک اسکله با اعضای خدمه به مناطق امن دریایی باقی می ماند و لنگر”. به طور موثر به این معنی است که به خدمه اجازه داده نخواهد شد به بیرون از کشتی های ماهیگیری به عنوان طولانی به عنوان مستند در محل است. جزئیات بیشتر در مورد چگونه آنها در حال مقابله با مستند.

Telangana HC به دنبال گزارش وضعیت در SC منظور برای حفاظت از کودکان در مراقبت از کودکان در موسسات: این Telangana دادگاه عالی روز دوشنبه خواسته همه نوجوانان عدالت تخته و فرزندان دادگاه در دولت به فایل گزارش وضعیت از نظر دیوان عالی کشور به ترتیب به تاریخ مارس 3 مورد اقدامات گرفته شود برای محافظت از کودکان در تعارض با قانون است. اینجا بیشتر بخوانید.

بلند می خواند

فیزیکی فاصله این نسخهها کار میکند با خرید زمان به سطح شیب دار تا تست و تقویت سیستم های بهداشتی: یکی از اولین همکار بررسی مطالعات انجام شده بر روی تاثیر فیزیکی فاصله در گسترش Covid-19 استفاده از ریاضی در مدلسازی به نتیجه گیری کرد که اقدامات تاخیر گسترش ویروس تسلیم و کاهش اوج عفونت و کوچک تعداد کل موارد اما از بین بردن آنها را بیش از حد به زودی می تواند منجر به موج دوم از عفونت. اینجا بیشتر بخوانید.

نظر

16 چیزهایی که شما می توانید به جزر و مد بیش از اقتصادی fallout: این Covid-19 بحران اقتصادی آغاز شده است به تاثیر شخصی امور مالی از مردم ، چیزهایی که به احتمال زیاد به بدتر شدن اوضاع در این روز آمده است. در این سناریو در اینجا چند راهنمایی که می تواند مردم را به دنبال کمی بهبود موقعیت خود را در امور مالی شخصی ،

به همین دلیل از آن زمان به تمرین اطلاعات بهداشت: اطلاعات بهداشت شامل تایید این خبر که یکی چک کردن اینکه آیا آن را از یک منبع معتبر دو-چک کردن با برخی از واقعیت-چک کردن وب سایت و درخواست یک پزشک و یا یک متخصص (لیست جامع نیست). درست مثل شستن دست های خود را, این شیوه خوب به دنبال در همه زمان اما به خصوص در مواقع اضطراری است. خوانده شده در اینجا به درک چرا.

عزت و مواد ضد عفونی کننده در زمان از یک بیماری همه گیر: چه می شود روشن است که واقعی پرس و جو – آیا استفاده از مواد ضد عفونی کننده در انسان مانع از گسترش coronavirus – ندارد یک پاسخ روشن است. اما, آن است که فراتر از بحث که چنین روش ممکن است اثرات منفی بر سلامت. با وجود این که برخی از شهروندان به حال به انجام این آیین پاک کننده نشان می دهد که هر دو این مقامات نمی مراقبت از شواهد علمی – نتیجه بودن گناه از جهل و یا حتی بدتر است که آنها به سادگی انجام نمی مراقبت در مورد آسیب هر دو فیزیولوژیکی و روانی ناشی از اقدامات خود را. اینجا بیشتر بخوانید.

مدیریت Covid-19

چگونه بمبئی مسابقه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در Dharavi: با جمعیتی در حدود 1 میلیون و بسیاری از آنها کارگران مهاجر از روستاها Dharavi دیده است یک زن و شوهر از موارد مثبت در حال حاضر. نگه داشتن سرایت از گسترش در Dharavi می تواند کمک به جلوگیری از بیمارستان در بمبئی و در سراسر هند از غرق. بیشتر بخوانید درباره تلاش در بمبئی شامل گسترش Covid-19.

هندی سلامت کارگران را به مرگ قبل از خانواده خود دریافت coronavirus صندوق بیمه: در مارس 30, سیاست سند منتشر شده توسط جدید هند تضمین شرکت وظیفه با اجرای طرح پوشش تعریف شده به عنوان “مرگ به علت عوارض ناشی از به طور تصادفی پیمانکاری Covid-19 بیماری همه گیر” در حالی که درمان و رسیدگی به بیماران است. خانواده ها از سلامت کارگران جبران خواهد در صورت مرگ خود را – اما خود کارگران نمی خواهد دریافت هر گونه کمک مالی در مورد آنها بیمار و نیاز به بستری. جزئیات بیشتر در این مورد اینجا.

درک Covid-19

ردیابی COVID-19 در هند — BCG فرضیه: شدت Covid-19 شیوع به نظر می رسد در ارتباط با اینکه آیا یک کشور اتحاد جهانی واکسیناسیون ب ث ژ (در هنگام تولد) در محل و چه مدت از آن شده است در وجود. مقایسه مسیر از شیوع بیماری در هند با کشورهای دیگر برجسته جالب و بالقوه تفاوت مهم است. هند به نظر می رسد متعلق به کشورهایی است که شاهد نرخ کندتر از گسترش Covid-19 نسبت به کشورهایی که این بیماری باعث شده است که تعداد زیادی از مرگ و میر. بیشتر بخوانید درباره چرا تصویری از همه گیر می تواند بسیار متفاوت در هند از آنچه ما می بینیم در این کشور بدترین ضربه از اروپا و شمال امریکا است.

چرا همه باید ماسک می پوشند: Covid-19 مرگ و میر است که با توجه به سه دلیل. ویروس حدت داده شده است و نمی توان تغییر. Co-مير (دیابت و بیماری های مزمن) است که در حال حاضر شایع است. و کم کیفیت بهداشت و درمان. کاهش شیوع بیماری با تحمیل یک مستند و تضمین جهانی استفاده از ماسک به ما می دهد فرصتی برای محافظت از مردم از عفونت و بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی. بیشتر بخوانید درباره چرا اهمیت پوشیدن ماسک نمی تواند به اندازه کافی تاکید کرد.

چگونه از دست دادن حس بویایی می تواند نشان می دهد Covid-19 عفونت هنگامی که وجود دارد هیچ کدام از علائم دیگر: محققان گفته اند coronavirus می توانید به انواع مختلف سلول ها در حفره بینی است که می تواند توضیح دهد که چرا چند نفر در حال گزارش دادن از دست دادن حس بویایی. خوانده شده در اینجا برای درک این که چرا این اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>