هند Coronavirus اعزام: آسام آنلاک به عنوان عفونت نرخ کاهش

مصاحبه

سخت مستندات پس از چهار تا پنج ماه از این بیماری همه گیر در حال توجیه نیست می گوید AIIMS استاد: خواندن این مصاحبه با دکتر سانجی Rai, که توضیح می دهد که وجود دارد مشکلات سلامتی دیگر از Covid-19 است که نیاز به توجه و این مستند دارای مختل همه این سلامت-فعالیت های مرتبط. بر اساس sero-بررسی انجام شده در دهلی نو نسبت به پایان ماه ژوئن او همچنین می گوید: تعدادی از عفونت ها در این شهر می تواند تقریبا 100 بار شناسایی شده تعداد. نتایج همچنین نقطه به جامعه انتقال و گرایش به سمت گله ایمنی.

مدیریت Covid-19

آسام آنلاک به عنوان Covid-19 عفونت رای رد: تمام ادارات دولتی و بانک ها و شرکت های بیمه و…. شده اند مجاز به کار با 100 درصد نیروی کار به جز زنان باردار موضوع به اتوبوس گذر گاه کارکنان. غیر-تماس با ما ورزش بیش از حد شده اند مجاز در فضای باز در شرایط اجتماعی حفظ فاصله. اینجا بیشتر بخوانید.

کرالا به صادرات پرستاران & امدادگران برای افزایش حواله پس از Covid: کرالا در جنوب هند دولت را با شاخص های توسعه قابل مقایسه با اول جهان خواهد شد سرمایه گذاری در آموزش صادرات و سلامت کارگران با هدف capitalising در خود حواله آن وزیر دارایی توماس اسحاق گفت. دولت طرح دولت برای سرمایه گذاری در آموزش سلامت کارگران می آید به عنوان بانک جهانی تخمین می زند یک کاهش شدید در حواله جهانی زیر اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله از دست دادن شغل. اینجا بیشتر بخوانید.

Covid مستند می تواند منجر به بیش از 180,000 جدید سل موارد 88,000 مرگ و میر بیشتر مطالعه می گوید: این Covid-19 مستند ممکن است منجر به 1,86,000 جدید سل موارد و 88,000 اضافی مرگ و میر در هند بر اساس یک مطالعه جدید. یافته های منتشر شده در مجله سل نشان می دهد که وجود داشته است 59 درصد زیر تشخیص سل موارد در طول هشت هفته مستند بین ماه های مارس و آوریل در مقایسه با مدت زمان مشابه قبل از آن. در سراسر کشور مستند به حال باعث اختلال در TB خدمات و تاخیر در تشخیص. این ممکن است منجر به مرگ و میر اضافی اگر بیماران را درمان ، اینجا بیشتر بخوانید.

درک Covid-19

کودکان هستند قوی پخش از Covid-19? چگونه به طور موثر می تواند کودکان گسترش Covid-19? تا همین اواخر آن را به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که آنها قوی نیست پخش. مطالعات اخیر اما نشان داده اند که کودکان ممکن است گسترش رمان coronavirus حداقل به همان اندازه به عنوان بزرگسالان است. اینجا بیشتر بخوانید.

چرا بسیاری از واکسن ها در حال توسعه هستند: با توجه به آخرین لیست از کسانی که حداقل 165 واکسن برای رمان Coronavirus بودند در حال توسعه در سراسر جهان است. اما چرا بسیاری از واکسن در حال توسعه? آیا ما نیاز به بسیاری از Coronavirus واکسن? نمی خواهد یکی از اولین آمار از بازار دیگران را برکنار ؟ نیست پس ما به هدر رفتن مقدار زیادی از پول و منابع در تکثیر تلاش? نباید همه همکاری برای تولید فقط یک واکسن موثر و تمرکز تلاش های ما در تضمین این که آن را در دسترس ساخته شده است به همه ؟ اینجا بیشتر بخوانید.

یک coronavirus واکسن ممکن است نیاز به یک تقویت کننده. این به چه معنی است ؟ در مسابقه جهانی برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس وجود دارد امیدوار اخبار در مورد واکسن جلو با تعدادی از نامزدهای بالقوه در حال توسعه و برخی امیدوار کننده نتایج اولیه. بر اساس آنچه ما می دانیم تا کنون بیشترین پتانسیل واکسن طراحی شده برای محافظت در برابر SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 نیاز به بوستر شاید به طور منظم. چرا این است ؟ اینجا بیشتر بخوانید.

من در قرنطینه می شود و پس از ورود به هند از خارج از کشور ؟ اگر چه دولت هند در تمدید تعلیق برنامه ریزی پروازهای بین المللی تا 31 اوت سال 2020 تازه سفر دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده برای مسافران بین المللی از ورود به هند از ایالات متحده, آلمان, و, فرانسه, زیر, سفر, حباب, تنظیم. مسافران سفر به هند باید پر کنید آنلاین خود فرم اظهارنامه 72 ساعت قبل از خروج است. اینجا بیشتر بخوانید.

نظر

همه گیر هدایت می شود نیاز به خانه برای همکاری در سیاست عمومی بین کارشناسان و مدیران: هیچ کس آماده برای سرعت از آن انتشار این حدت از تاثیر آن “شناخته شده و گمنام” از آن مدت و اخلاقی conundrums مطرح شده است. پاسخ اولیه از مقامات سریع بود و فولاد اما پس از آن سیاست ها ساخته شد در سم شاید با توجه به ماهیت این ویروس گسترش فقیر در زمان گمراه کننده داده ها و تعمیق اضطراب عمومی. وجود عوامل فراتر از وضعیت بهداشت عمومی به زیرساخت و مشاوره پزشکی به “آزمون ردیابی و منزوی” است که توضیح این تفاوت در نتایج ؟ چه درس هایی می کند Covid تجربه ارائه پزشکان عمومی سیاست ؟ اینجا بیشتر بخوانید.

راه هایی که ما در برخورد با تجربه و دانستن همه گیر: سه پیام نیاز به تقویت در حالی که تعامل با مردم است. یکی وجود دارد متفاوت تاسیس راه های به دست آوردن دانش علمی به طور کلی حمایت جدی روش اعتبار سنجی. دو دانش است که همیشه در ساخت و عدم تاسیس شده است از جنبه علمی به ویژه پزشکی است. و سه دانش تولید شده توسط علوم انسانی و اجتماعی است و فقط به عنوان با ارزش به بهتر وضعیت بشر است. اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>