اینجا دور از مهم coronavirus-مقالات مرتبط از سراسر هند انتشارات. از به اشتراک گذاری دانش در زمان Covid-19 همه گیر به قرنطینه راهنمای بهداشت و درمان کارگران و چرا خود را به خطر بیمار شدن از coronavirus می تواند دروغ در ژن های خود را – دفعات بازدید: این و بیشتر در هند امروز هضم است.

کارشناس صحبت می کنند

چرا هند ممکن است دیدن این نوع Covid-19 شیوع است که بقیه جهان به خود دیده است: در حالی که سوال خواسته شده است در مورد هند Covid-19 تست سرعت و دغدغه های مطرح شده در آن افزایش تعداد موارد کشف نشده Dr رامان R Gangakhedkar رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) توضیح می دهد که چرا ملت است به احتمال زیاد به کرایه بهتر از بسیاری دیگر را تحت تاثیر قرار سازمان ملل. او همچنین در مورد اثر از سراسر کشور مستند در مهار گسترش ویروس. در اینجا آن را بخوانید.

شهروندان تحت مستند

Covid-19 ننگ است موانع عمده در هند در مسیر بهبودی. در اینجا این است که چگونه به آن را ضرب و شتم: تحقیقات نشان می دهد که در ارتفاع HIV بحران ننگ و اطلاعات غلط در میان عوامل کلیدی است که مانع مردم از دنبال تست و مراقبت تا زمانی که خیلی دیر شده بود. جامعه روایات و بيماران حساب در طول بهداشت و سلامت دیگر بحران ها از جمله سل و اخیر سندرم حاد تنفسی (سارس) نشان می دهد روند مشابه است. اغلب مردم نمی خواهم به بحث در مورد بیماری های مربوط به ننگ آن را به عنوان خود را در معرض جمعی تعصبات. حتی برخی از شک و تردید است که چنین تعصبات وجود دارد. اما حقیقت این است که آن را تنها طبیعی به ترس و اضطراب. اینجا بیشتر بخوانید.

کارگران جنسی پرخطر برای Covid-19 دنبال کمک دولت: آمار مستند و توصیه به تمرین های اجتماعی فاصله کارگران جنسی در بمبئی و کلکته و Neemuch (Madhya Pradesh) باید بدون دریافت کمک از دولت و آنها را به سختی هر گونه پول به خانواده خود را تغذیه و خرید دارو. اینجا بیشتر بخوانید.

مستند & خستگی: بله داخلی کمک می کند که “خسته شدم’. ترس از دست دادن درآمد و امرار معاش افزایش خشونت خانگی در بسته تا در کوچک و محدود اتاق در اتاق های اجاره ای با دیگر اعضای خانواده – کلید علل نگرانی است. نیز وجود دارد دیگر دلایلی که وجود دارد این است که نگرانی و اضطراب. فقط به عنوان ما در حال ابراز ناکامی های ما در حال محدود و خسته داخلی کارگران است. اینجا بیشتر بخوانید.

نظر

نبوغ و دانش-به اشتراک گذاری در زمان Covid-19: از یک طرف واکسن دانشمندان و محققان در حال کار دو برابر زمان برای پیدا کردن یک درمان برای Covid-19 همراه با مدیریت علائم. از سوی دیگر محققان واکسن دانشمندان و پزشکان نیز های خود را یافته و بر روی زمین تجربه به سرعت به ساخت بزرگ جمعی از اطلاعات است. در اینجا بخوانید, چرا های دانش کمک خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی در سطح جهان و حتی ممکن است کمک به پیدا کردن یک Covid-19 درمان سریع تر است.

چندساله مستند است و نه درمان. هند باید ایزوله و عایق بندی: جوان نسبتا امن از Covid-19 و توسعه می تواند پایه ای برای گله ایمنی که ترک تنها به قفل کردن و محافظت شده است. سوئیچ در حال حاضر مورد نیاز از رهبری سیاسی است و قانع کردن آن بخش از مردم به شرکت در فعالیت های اقتصادی در حالی که در نظر گرفتن تمام هشدارها و اطلاع رسانی به آنها را حتی آلوده شدن است نه پایان جهان است. خوانده شده در اینجا به درک و چرا از آن به خوبی می تواند پایان جهان در هند آرمان به یک پیشرو در قدرت اگر این مستند همچنان ادامه دارد.

خواهد coronavirus بحران تغییر چگونه طبقات متوسط هند فکر می کنم در مورد مواد غذایی ؟ نابرابر تاثیر coronavirus مستند است بیشتر مشهود وقتی که می آید به مواد غذایی است. ثروتمندترین باید نگردند تا در مواد عجیب و غریب و نوشیدنی. بسیاری در میان طبقات متوسط را احتکار ملزومات در وحشت. این بدان معنی است وجود دارد خواهد بود حتی کمتر برای کسانی که نمی تواند استطاعت به سهام. در اینجا بخوانید, بدانید که چرا این scarcities ممکن است به زودی با گرفتن هر کس به عنوان زنجیره تامین مختل توسط lockdown.

مدیریت Covid-19

خواهد صنعت حمل و نقل هوایی بهبود یافتن از این بیماری همه گیر? صنعت حمل و نقل هوایی مانند دیگر بخش های است که در مواجهه با یک بحران در پی Covid-19 بیماری همه گیر. با محدودیت های مسافرتی پایه ناوگان benched, کارکنان, برنامه ابهامات, بلیط بدهی و پول, رایت, سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا مدنی بخش حمل و نقل هوایی می تواند زنده ماندن این بیماری همه گیر. کارشناسان حمل و نقل هوایی موهان Ranganathan بازنشسته هواپیمایی استاد خلبان و ایمنی حمل و نقل هوایی متخصص و Jitender Bhargava سابق هواپیمایی, مدیر اجرایی وزن در مراحل مورد نیاز برای بازیابی. خوانده شده آنها را در اینجا.

هند باید سریعا قرنطینه دستورالعمل های آن در کارکنان بهداشتی درمانی (HCWs): پس از دوم مستند برداشته شده است ما سیستم مراقبت های بهداشتی ممکن است قادر به تحمل بسیاری از HCWs بودن غایب از ایستگاه های خود را. این است که چرا آن را برای مقامات بهداشتی را به سرعت نصب و منطقی و مبتنی بر شواهد پان هندی, راهکار برای قرنطینه HCWs یا حداقل ارائه برخی از گرانول راه عقلانی مدیریت وضعیت. چنین دستورالعمل کمک خواهد کرد که بیمارستان های تابع هموار کمک HCWs احساس امنیت و باهم در خدمت سلامت نیروی کار است. اینجا بیشتر بخوانید.

درک Covid-19

خطر خود را از گرفتن بیمار از coronavirus می تواند دروغ در ژن های خود را: برخی از مردم تجربه Covid-19 به عنوان چیزی بیش از یک خفیف سرد و دیگران نمایشگاه بدون علائم در همه. و سپس هزاران نفر وجود دارد که بیمار و حتی مرگ می شود. دانشمندان در حال کار سخت به درک علل زمینه ای برای چنین اختلاف در علائم و نتایج. یکی از دلایلی می تواند باشد که آن را قفل شده است, در آرایش ژنتیکی. اینجا بیشتر بخوانید.

چه معنی آن را به ضعف سيستم ايمنی در طول Covid-19? یک فرد از هر گروه سنی می تواند تبدیل به ضعف سيستم ايمنی یا با توجه به برخی درمان های پزشکی و یا به دلیل بیماری هایی مانند بیماری های ایمنی خودرو. برعکس گزارش ها نشان داده اند که در برخی از Covid-19 بیماران حتی به ظاهر سالم آنهایی که مرگ رخ داده است. ادامه مطلب به درک چرا و چه می تواند انجام شود به این مدیریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de