هند coronavirus اعزام: Stark تفاوت در کشورهای هند’ مدار

در اینجا است که یک انتخاب مهم ترین coronavirus-مقالات مرتبط از سراسر هند انتشارات. از انعطاف پذیری کشاورزان به نحوه هند ظهور خواهد کرد از مستند و چگونه Covid-19 شما را تحت تاثیر قرار ریه ها – خواندن این و بیشتر در هند امروز اعزام.

کارشناس صحبت می کنند

چگونه هند ظهور از مستند? پس از 39 روز مستند چه خواهد بود شکل از چیزهایی که می آیند ؟ چگونه باید یک اعتصاب تعادل بین تضمین معیشت به حداقل رساندن نزاع و حفظ اجتماعی فاصله? خواندن این بحث G Ananthakrishnan با Reetika Khera و Giridhar R ببو بررسی گزینه های.

چگونه Covid-19 شما را تحت تاثیر قرار ریه ها: در سراسر جهان Covid-19 مؤثر است بيماران سیستم تنفسی. چند گزارش را برجسته کرده اند چگونه ریه ها به شدت در بیمارانی که نیاز به مراقبت های ویژه. خواندن این مصاحبه در مورد این موضوع با سانجی Mukhopadhyay مدیر ریوی آسیب شناسی در کلینیک کلیولند در آمریکا.

بلند می خواند

چرا کشورهای هند به طور چشمگیری متفاوت Covid-19 مدار: تست نرخ متحده قابل مقایسه اندازه ها و جمعیت های مختلف متفاوت است به طور گسترده ای. سراسر کشور نرخ رشد ممکن است به ارائه بینش کمی به آنچه که ممکن است پیش رو برای هند یک بار مستند آسانسور و بین دولت مهاجرت رزومه به خاطر تفاوت در چندین شاخص های کلیدی در سراسر متحده است. تست نرخ متحده قابل مقایسه اندازه ها و جمعیت های مختلف متفاوت است به طور گسترده ای. چه این اعداد چیست ؟ آیا تست میزان تحمل در مرگ و میر? وجود ارتباط بین تست های رای و رای مثبت? چند کارشناسان در پاسخ به این پرسش.

شهروندان تحت مستند

بدهی گرسنگی ممکن است فشار غرب بنگال را denotified قبایل به پیوند کار: در میان سراسر کشور مستند به دلیل Covid-19 کشاورزان و روزانه دستمزد حقوق بگیران متعلق به denotified Kheria Sabar قبیله در Purulia منطقه بنگال غربی در حال مبارزه برای بقا در یک نظرسنجی از 33 روستاییان از 30 روستا در Purulia یافت. مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات, رایگان, سهمیه و یارانه که دولت اعلام کرده بود نرسیده که بسیاری از. چند دریافت کرده اند که برخی از کمک از دولت آن یافت می شود کافی نیست. اینجا بیشتر بخوانید.

حتی در یک بیماری همه گیر سرزمین اصلی هند است که هنوز هم نژادپرستانه و تحمل نسبت به کسانی که از شرق: این Covid-19 همه گیر است و تهدید کشورهای صنایع و مردم به طور یکسان. اما این باید به عنوان یک اکولایزر. مسیرهای ویروس طول می کشد و واقعیتهای اجتماعی آن وجود دارد در حال تعیین ساختار قدرت و امتیاز. خوانده شده در اینجا چگونه این ساختار در حال عمیق تر در هند مخدوش شمال شرقی شخص تلاش برای تعلق و یک زندگی شرافتمندانه.

‘نمی توانیم Covid-19 استوار به طور منظم,’ دیالیز بیماران نگران: این Brihanmumbai شهرداری شرکت (BMC) در بخشنامه آموزش دیالیز مراکز به صفحه نمایش بیماران برای Covid-19 علائم قبل از قرار دادن آنها در دیالیز باعث مشکلات برای بیماران. BMC بخشنامه می آید پس از دو دیالیز بیماران از ملت بیمارستان در Jogeshwari آزمایش مثبت برای Covid-19 در هفته اول ماه مارس مجبور بیمارستان تعطیل شود برای چند روز. اینجا بیشتر بخوانید.

نظر

گمنام تاج رزمندگان: کشاورزان اب و هوای demonetization طوفان به سادگی با جایگزینی پول نقد با پرداخت معوق برای مزرعه ورودی. در حال حاضر آنها در حال برداشت گندم و نیشکر با استفاده از هر نیروی کار در دسترس است که آیا از اعضای خانواده و یا non-farm کارگران بیکار ارائه توسط lockdown. ایشان یک داستان از انعطاف پذیری و استقامت انسان. اینجا بیشتر بخوانید.

ماهیگیری در آبهای آشفته در طول یک بیماری همه گیر: یک سخاوتمندانه تر چین در جهانی همه گیر ممکن است یک راه طولانی در حصول اطمینان از جهانی صعود. اما این امید است که دروغ های بسیاری از زمان در گذشته و آن را بعید است که حزب کمونیست چین خواهد اجازه رفتن از آن منطقه ای امنیتی در دستور کار گسترش است. اینجا بیشتر بخوانید.

مدیریت Covid-19

ساخت پزشکان شستن دست: شستن دست های خود را به خوبی آشنایی به رفتاری طراحی nudging. یک آزمایش انجام شده در Gentofte بیمارستان در دانمارک نشان داده است که sanitiser استفاده افزایش یافته و از 3 درصد به 67 درصد زمانی که دست sanitiser شد قرار داده شده در یک محل برجسته با علامت های روشن که جلب توجه مردم. بخوانید چرا شستن دست ها مفید است مداخله.

چرا یک مستند کمک می کند تنها زمانی که عاقلانه همراه با استراتژی های دیگر: هند نیاز به یادگیری درس مهم از کشورهای دیگر – که یک مستند کمک می کند تنها زمانی که عاقلانه همراه با استراتژی های دیگر. در اینجا بخوانید چرا مقامات بهداشت عمومی نیز نیاز به گوش دادن به بهداشت عمومی استدلال و بالاتر از همه به افرادی که معیشت خود را از دست داده اند.

درک Covid-19

تا چه حد می تواند کسی بدون علائم گسترش Covid-19 عفونت است ؟ سیگنال تا کنون هستند که برخی از مردم گسترش Covid-19 قبل از نشان دادن علائم خود را. آیا کسی می تواند همچنین گسترش این بیماری تا کنون که بدون نشان دادن علائم ؟ خوانده شده در اینجا برای درک ظهور شواهد.

نقاهت پلاسما درمانی توضیح داد: به تازگی شورای تحقیقات پزشکی هند دعوت موسسات به شرکت در کارآزمایی های بالینی برای ارزیابی ایمنی و اثر بخشی از نقاهت پلاسما درمانی و 99 موسسات ابراز علاقه. در اینجا بخوانید چرا نقاهت پلاسما درمانی می تواند تبدیل به یک بازی تعویض در زمان پاندمی اگر این کارآزمایی بالینی به نوبه خود مؤثر بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>