دکتر ردی می گوید آن را با تمرکز بر بازارهای در حال ظهور است که شامل روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع و هند برای کسب و کار آینده رشد ارگانیک و همچنین از طریق ادغام و تحت مداوم آن استراتژی به حداقل رساندن وابستگی به هر جغرافیا.

این شرکت در مسیر رشد بود و عمیقا تحت تاثیر پس از نامه هشدار از غذا و داروی آمریکا (FDA آمریکا) در سال 2015 در یک زمان ما درآمد شکل گرفته است که 50 درصد از آن جهانی generics فروش تا حد زیادی رانندگی دکتر ردی generics فرمولاسیون کسب و کار.

امروز در ترکیب درآمد از بازارهای در حال ظهور و هند ریز تعادل است که از شمال امریکا تشکیل 38 درصد از دکتر ردی درآمدهای 2 درصد بالاتر نسبت به ما درآمد سهم.

در پاسخ به یک سوال در اخیر تحلیلگر تماس امکان ادغام دکتر ردی مدیر عامل قرض اسرائیل گفت: “ما همیشه به دنبال فرصت است و ما بسیار فعال در این جبهه. اولویت این است که در بازارهای در حال ظهور و هند به طور خاص به دلیل این است که در آن منطقه (ما) تمرکز می کنند.”

ارائه یک رشد دو رقمی گذشته محله های مختلف بازارهای در حال ظهور و هند با سهم 20.98 درصد و 17.4 درصد به درآمدهای این شرکت در دسامبر 2019 سه ماهه ظهور به عنوان دو جایگزین مراکز رشد برای این شرکت است. دکتر ردی رهبری می خواهد بیشتر به شیر بالقوه از این بازار به عنوان بخشی از رشد آینده خود برنامه.

علاوه بر تمرکز بر روی این دو بزرگ بازار این شرکت همچنین ریختن آن در اوایل ما استراتژی تنها به دنبال محصولات با ارزش که املای مشکل با تاخیر در محصول جدید مصوبات و کمتر راه اندازی در بازار آمریکا پس از نامه هشدار. “در مورد محصول ما نمی خواهد وابسته به هر واحد محصول به رشد از جمله ایالات متحده است. با مفهوم گذشته این شرکت با تمرکز بر روی تعداد نسبتا کمی از دارایی های در هم پیچیده جنریک یا بیولوژیک یا محصولات اختصاصی برای رشد شرکت. این یک استراتژی است که در واقع در این شرکت تا 2 سال پیش. پس از آن ما اعلام استراتژی جدید که در آن ما باید فضاهای متعدد است که همکاری میان آنها بسیار بیشتر فرصت کمتر در معرض خطر. بنابراین ما نقل مکان کرد و از خطر بالا پاداش بالا به پایین ریسک بسیار بالا-پاداش. این چیزی است که ما نقل مکان کرد و ما وابسته به من nuvaring نه در Copaxone و نه بر ay دیگر نام های بزرگ برای رشد وجود دارد. در ایالات متحده ما رشد خواهد کرد چرا که ما می خواهیم به 350 محصولات” گفت: تحلیلگران.

آن را ممکن است به یاد می آورد که دکتر ردی generic من nuvaring محصول ملاقات با قیمت فرسایش پس از تاخیر در راه اندازی با توجه به دلایل قانونی وادار شرکت به اختلال بیش از 1,100 تومان کرور روپیه در طول سه ماهه سوم.

شرکت هایی مانند Aurobindo نیز تلاش برای پیروی از یک استراتژی مشابه برای کاهش وابستگی به یک جغرافیای خاص در زمان های اخیر. Aurobindo موفق شده بود در ساختمان قابل توجهی کسب و کار پایه در اروپا که در حال حاضر 25 درصد از Aurobindo درآمد. با این حال 50 درصد از Aurobindo کل درآمد هنوز هم می آیند از بازار ایالات متحده به عنوان آن را همچنان به ثبت نام یک رشد دو رقمی در پشت بیشتر محصول راه اندازی شد. Aurobindo دریافت 92 درصد از درآمد خود را از بازارهای بین المللی در سه ماهه سوم پایان دسامبر 2019.

در مقابل بازارهای در حال ظهور و هند را نگه می دارد ارائه دو رقمی رشد درآمد برای دکتر ردی در حالی که خود ما رشد درآمد باقی مانده در تک رقمی برای چند سال گذشته. چرخش در دکتر ردی هند کسب و کار در سال های اخیر چهارم خصوص جلب توجه تحلیلگران. وقتی پرسیده شد که برای دلایل قرض گفت:”ما تصمیم گرفتیم که ما می خواهید برای برنده شدن در این بازار…ما به عنوان یک تیم مدیریت تصمیم گرفت که هند یک اولویت برای ما است و ما تصمیم گرفتیم که ما می خواهیم در آینده بالا 5 در هند و ما در حال برنامه ریزی برای رسیدن به آن است.”

در ادغام این شرکت گفت: آن را نمی خواهد بیش از ‘2xEBITDA’ برای حصول به عنوان آن را نمی خواهید به ادغام هر دو ریسک مالی و ریسک کسب و کار و همچنین اولیه رشد برای دکتر ردی خواهد بود آلی است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im