نخست وزیر هند نارندرا توسعه یافته کشور مستند تا زمانی که ممکن است.

در سراسر کشور coronavirus مستند که برای اولین بار رفت به اثر در مارس 24 به مدت 21 روز را در حال حاضر آخرین تا زمانی که ممکن است 3. پسوند می آید به هند سوابق 339 مرگ و میر و چنگ زدن با نزدیک به 10 ، 000 مورد COVID-19; اما اعتقاد بر این است که در مورد آمار و ارقام می تواند بالاتر و ممکن است انعکاسی از تعداد واقعی با توجه به عدم دسترسی از تست در برخی از مناطق.

مودی اعلام کرد در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز سه شنبه اشاره کرد که مقامات بازرسی تمام شهرهای مناطق و ایالات متحده برای اطمینان از آنها در حال پیوستن به این دستورالعمل تا مارس 20. برای مناطق با خطر پایین تر سطح وجود خواهد داشت یک اندازه گیری انعطاف پذیری پس از آن تاریخ است.

مودی گفت: “درخواست من به همه هموطنان است که coronavirus اجازه داده نخواهد شد به گسترش در سراسر مناطق جدید در هر هزینه. ما باید بسیار مراقب باشید در مورد نقاط. ما باید برای نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در مکان هایی که انتظار می رود برای تبدیل شدن به نقاط.”

نخست وزیر بود که با پوشیدن یک شال بیش از بینی و دهان خود را در ابتدای آدرس اضافه شده است که نقاط جدید از این ویروس را “چالش های بیشتر ما سخت کار می کنند و توبه و طلب بخشایش.”

“از این رو اجازه دهید ما گسترش سختگیری و ریاضت در مبارزه با تاج برای آینده یک هفته,” او گفت:.

در ضمن بالیوود بازیگران مانند مگا استار, Shah Rukh Khan با تشدید کمک به تلاش ها در صورت وقوع با خان بودجه 25,000 تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت برای خط مقدم کارگران در ماهاراشترا.

این بازیگر و همسرش, Gauri قبلا اهدایی خود را خالی چهار طبقه ساختمان اداری به مقامات محلی برای استفاده به عنوان موقت قرنطینه مرکز. خود را از طریق های مختلف سرمایه گذاری کسب و کار خان نیز قابل توجه کمک های مالی به این کشور کمک بودجه.

هند را تمدید مستند می آید یک روز پس از فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: در این کشور مستند اقدامات را در محل باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 11 در حالی که همه جشنواره ها و رویدادهای نقاشی جمعیت زیادی ممنوع, حداقل تا اواسط ماه جولای به معنی لغو جشنواره فیلم کن به احتمال زیاد است.

در ضمن در انگلیس در سه هفته مستند که به اثر رفت مارس 23 نیز مجموعه ای به تمدید شود.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de