صادر شده در: Modified:

هند در سراسر کشور coronavirus مستند بزرگترین در جهان تمدید خواهد شد تا زمانی که حداقل 3 مه نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه گفت.

تبلیغات

در این زمان سه هفته ای مستند از ملت از 1.3 میلیارد نفر برنامه ریزی شده بود به پایان رسید در نیمه شب سه شنبه.

“از زاویه اقتصادی ما پرداخت یک قیمت” مودی گفت: در سراسر کشور آدرس. “اما زندگی مردم هند به مراتب با ارزش تر است.”

جنوب آسیا سازمان ملل تا کنون نسبتا صدمه ندیده با این بیماری همه گیر با حدود 10000 موارد و 339 مرگ و میر در هند با توجه به آمار رسمی.

اما با برخی از شلوغ ترین شهرستانها در این سیاره وجود دارد ترس است که شماره می تواند موشک وار رفتن و پایمال لرزان سیستم بهداشت و درمان.

برخی از کارشناسان همچنین گفت که در هند انجام شده است به اندازه کافی آزمایش و که درست است تعداد زیادی از عفونت ها بسیار بالاتر است.

چندین ایالت از جمله ماهاراشترا — صفحه اصلی به بمبئی و, است که بیشترین تعداد از موارد — تامیل نادو و Odisha در حال حاضر اعلام کرد مستند پسوند.

هند فقیر

اما در همان زمان این مستند در محل پس از مارس 25 با محدودیت های سخت بر فعالیت شده است مخربی برای اقتصاد و برای هند ضعیف است.

>> عدم دلسوزی بیش از منابع علائم هند مرگبار مستند سوء مدیریت

میلیون ها نفر از دستمزد روزانه کارگران ناگهان شغل خود را از دست مجبور صدها هزار نفر به سفر صدها کیلومتر (کیلومتر) بازگشت به صفحه اصلی روستا اغلب در پا.

برخی از درگذشت در راه در حالی که دیگران طرد شده توسط مردم محلی زمانی که آنها ساخته شده آن را بازگشت به روستاهای خود را. یکی ویروسی کلیپ نشان داد یک گروه از مهاجران که hosed پایین با مواد شیمیایی.

دیگران رشته شده اند در شهرهای تنگ و شرایط غیر بهداشتی که در آن ویروس می تواند به سرعت گسترش یافته است.

دهلی نو به تنهایی ارائه صدها نفر از هزاران نفر از وعده های غذایی رایگان.

دندان قروچه کردن یو پی اس

کشاورزان باید گله و شکایت از عدم کارگران برای برداشت محصولات زراعی در حالی که دندان قروچه کردن یو پی اس از هزاران کامیون مجاز به حرکت به دلیل مستند را مختل مواد غذایی حمل و نقل.

مزارع هنوز بستر اقتصاد هند در حال رفتن به خود را مهم ترین زمان برداشت از درآمد پول برای تامین مالی بسیاری از روستاها برای ماه می باشد.

بانک مرکزی هند فرماندار Shaktikanta دس به نام coronavirus یک “قاتل نامرئی” است که می تواند ویران در آسیا سوم-بزرگترین اقتصاد است.

ملی انجمن رستوران ها که به گفته اعضای آن شاغل هفت میلیون نفر روز دوشنبه هشدار داد می تواند وجود داشته باشد “ناآرامی های اجتماعی” است که دریافت کمک های مالی.

تجارت وزارت نیز گزارش از دولت خواست به نظر باز کردن بیشتر فعالیت های “منطقی با پادمان” حتی اگر مستند تمدید شده است.

حتی قبل از همه گیر اقتصاد هند بود و لکنت زبان با بیکاری بالاترین برای چند دهه.

برخی از تحلیلگران پیش بینی کرده اند رشد می تواند رکود به 1.5-2.0 درصد در این سال — راه زیر سطح مورد نیاز برای ارائه شغل برای میلیون ها نفر در حال آمدن به بازار کار در هر ماه.

مودی اعلام شد به بحث در کشورها در سراسر جهان در مورد نحوه لغو محدودیت در حالی که اطمینان حاصل کرد که هیچ تمدید سنبله در عفونت های جدید.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تمدید یک مستند در فرانسه توسط یک ماه دیگر اما ایتالیا و اتریش در حال بازگشایی برخی از مغازه ها و اسپانیا شروع مجدد ساخت و ساز و کارخانه کار می کنند.

سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داده است در برابر عجله بی پروا به لغو محدودیت تاکید بر این که تنها یک واکسن می تواند به طور کامل توقف گسترش یافته است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de