هند ‘پرواز کور” نیاز بهتر جمع آوری داده ها به کنترل Covid-19

Amit Shah مرد پیشرو در هند مبارزه با Covid-19 و نخست وزیر نارندرا بالا ستوان شده است در میان رهبران دولت شعار این کشور پایین مرگ و میر به عنوان یک داستان موفقیت.

در اواخر ماه ژوئن شاه گفت: هند تا به حال دیده می شود مقدار کمتری از مرگ و میر ناشی از این ویروس بیش از متوسط جهانی و کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا و برزیل و انگلستان نشان داد که یک “کشور مانند هند و حتی زمانی که در مقایسه با کشورهای توسعه یافته مبارزه کرده است این مبارزه بسیار خوب,” او گفت: دهلی نو-بر اساس آسیایی, اخبار بین المللی در مصاحبه.

رسما در هند مرگ و میر نزدیک به 20 برابر کمتر از آمریکا و حتی اگر آن را با جهان سریع ترین رشد اپیدمی و سوم بیشترین تعداد از کل موارد — در حال حاضر از جمله شاه که تایید شده در یکشنبه که او در بیمارستان بستری شد با این ویروس. اما کارشناسان مستقل هستند هشدار هند نتوانسته است به درستی ثبت مرگ و میر و می گویند بهتر جمع آوری داده ها مورد نیاز است اگر این کشور در حال رفتن به دریافت یک دسته در این بیماری همه گیر.

“مشکل این است که ترکیبی از فقیر اطلاعات فرهنگ و پف کرده فاسد بوروکراسی گفت:” استیو H. هانکه, استاد اقتصاد کاربردی و بنیانگذار و مدیر شرکت جانز هاپکینز موسسه اقتصاد کاربردی بهداشت جهانی و مطالعه کسب و کار سازمانی در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور با اشاره به گزارش موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی.

“از دست رفته و یا کم کیفیت داده ها همیشه یک مشکل عمده در هنگام تلاش برای شکل سیاست های عمومی در بهداشت و درمان — و یا هر گونه دیگر — زمینه,” او گفت:. “این معادل خلبان یک هواپیما پرواز کور.”

India 'flying blind', needs better data collection to control Covid-19

این کشور 1.3 میلیارد دلار بیش از 1.8 میلیون تایید عفونت و نزدیک به 40,000 مرگ و میر با توجه به داده های اخیر از دانشگاه جانز هاپکینز. آن مرگ و میر در هر 100 ، 000 است در مورد 2.82 نسبت به 47.33 در ایالات متحده و 44.92 در برزیل داده ها را نشان می دهد.

ثبت نشده و میر

بلومبرگ تماس مقامات در پایتخت دهلی نو, مالی hub بمبئی و جنوب صنعتی مرکز چنای برای به دست آوردن اطلاعات برای کل مرگ و میر در هر ماه از ماه مارس تا جولای برای 2019 و 2020. آمار و ارقام از چنای نشان داد به طور کلی مرگ و میر در این سال بيشتر از سال گذشته با افزایش در ماه ژوئن در حالی که بمبئی ارائه دو مجموعه داده که نمی توان مقایسه. تماس های متعدد به شهرداری شرکت مقامات در دهلی نو تسلیم داده.

هند مرگ ثبت نام داده بود تکه تکه کرد و حتی قبل از این ویروس رخ داد. اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر به ویژه در روستاها را در صفحه اصلی و به طور معمول ثبت نشده است. برای دیگران علت مرگ ذکر شده است که اغلب مسکن — سن و یا حمله قلبی. کارشناسان بر این باورند که تنها بین 20 درصد-30 درصد از تمام مرگ و میر در هند درستی از نظر پزشکی تایید شده است.

همه گیر کشیده تا به این کشور در حال حاضر متزلزل سلامت زیرساخت ها نزدیک به شکستن نقطه برجسته هر گسل خط است که در حال حاضر وجود داشته است. جمع آوری داده ها یک مثال نخست است. Covid-19 داده و از دولت فدرال و دولت های ایالتی یا بدون هر گونه تفکیک جنسیتی و سن — مهم است که ارزیابی تاثیر بیماری — و یا فاقد مقایسه با مرگ و میر ثبت شده بیش از دوره مشابه در سال های گذشته.

India 'flying blind', needs better data collection to control Covid-19

در حال حاضر هند عفونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از اوج. هفته گذشته این کشور بود با اضافه کردن بیش از 50 ، 000 عفونت تقریبا هر روز در حالی که شهرها و ایالات متحده است که به نظر می رسد که این بیماری تحت کنترل هستند, گزارش, داستان ترسناک از غرق بیمارستان. با توجه هند تست های رای یکی از کمترین ها در جهان در میان ضربه سخت کشورهای کارشناسان می گویند میزان واقعی آن بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از آمار رسمی نشان می دهد.

وزارت بهداشت و رفاه خانواده نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اصلاح اطلاعات

حداقل سه شهرستانها هند — دهلی نو بمبئی و چنای — تجدید نظر خود را Covid-19 مرگ داده ها به طور قابل توجهی به سمت بالا در ماه ژوئن. دلایل تجدید نظر متفاوت است. در New Delhi, محلی, بدن شهرداری گفت: بیمارستان مرگ داده نمی شمارش با گزارش از ویروس های مرتبط با تدفین و cremations. در Chennai, پایتخت, Tamil Nadu دولت و بمبئی تاخیر و یا اداری ساقط در جمع آوری داده ها از منابع متعدد بودند اشاره کرد.

هفته گذشته تامیل نادو یک بار دیگر تجدید نظر مرگ داده ها-این زمان برای کل دولت — اضافه کردن بیش از 400 مرگ و میر ناشی از مارس تا ژوئن. شده اند وجود دارد کشت از گزارش های خبری در مورد شهرهای دیگر نادیده گرفتن مرگ دستورالعمل گزارش اصلی تحقیقات پزشکی سازمان شورای تحقیقات پزشکی هند که دولت همه را ‘مشکوک’ Covid-19 مرگ باید شامل مرگ, شمارش.

“اطلاعات مرگ و میر هستند ضروری به آنها ارائه بی طرفانه برآورد روند در Covid مرگ و میر” گفت: Prabhat Jha, استاد جهانی بهداشت و اپیدمیولوژی در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه تورنتو است. Jha یکی از کارشناسان برجسته در هند اطلاعات مرگ و میر و محقق ارشد از میلیون مرگ, تحصیل در هند است. “داده ها بهترین راه برای خروج از این بیماری همه گیر” او گفت: اصرار دولت “برای آزادی بیشتری داده ها به سرعت در موارد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.”

از دست رفته مرگ داده بدتر خواهد شد به عنوان ویروس نوردد و هند در روستاها گفت: T. Sundararaman یک دهلی نو-جهانی بر اساس هماهنگ کننده سلامت مردم حرکت یک سازمان است که به ارمغان می آورد با هم فعالان محلی دانشگاهیان و گروه های جامعه مدنی کار در بهداشت عمومی است. مشکل با گزارش دهی ویروس مرگ و میر است مرکب از همه تاخیر در چگونه داده جمع آوری شده است و سفر از طریق هند بوروکراسی, او گفت:, و همچنین به عنوان زمان بین عفونت و مرگ است.

“آمار مرگ امروز منتشر شده مربوط به موارد عفونت گزارش شده 15 روز عقب — در آن 15 روز ما اضافه شده 500,000 جدید موارد” Sundararaman گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما به دنبال در حال حاضر تعداد مرگ و میر در این زمان تعداد موارد” به جای تقسیم موارد از دو هفته پیش. “که در این صورت ما از مرگ و مير را در واقع افزایش به 6 درصد است که که در آن من فکر می کنم باید آن را — در حدود 4 درصد به 6 درصد است.”

“همه این مرگ و میر است که در حال از دست رفته همه این موارد است که در حال از دست رفته در حال خوشه در ساخت,” او گفت:. “مشکل واقعی این است که شما شکست به دنبال درستی داده محور, بهداشت عمومی سیاست.”

تخت در مقابل پزشکان

هند فقیر کيفيت داده است نشانه ای از آن تاخت و تاز نظام سلامت.

همانطور که بیماری پیشرفت هر عفونت-آمار شهرستان و یا دولت شروع به اعلام اضافی تخت بیمارستان برای Covid-19 بيمار. دهها هزار نفر از تخت اضافه شد — و در عین حال هیچ توضیحی از چگونگی این تخت بودند که پزشکی کارکنان.

راه اندازی بستر آسان است اما هیچ نقطه وجود دارد مگر اینکه شما کارکنان اضافی برای مراقبت از بیماران در آن تخت, مدیر عامل برجسته بیمارستان خصوصی در جنوب هند گفت: درخواست نمی توان با استناد به نگرانی های حریم خصوصی. در پایان هند میزان مرگ و میر را در میان بالاترین در جهان, مدیر گفت: ارائه درس در چگونه برای مدیریت یک بیماری همه گیر.

این یک شکاف Sundararaman نیز اشاره می کند. “ما افزایش تخت اما استخدام در سرعت. پرستاران و امدادگران تکنسین آزمایشگاه-ما نیاز به ارائه شغل در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>