هند از دست می دهد میزبانی حقوق برای 2021 مردان بوکس قهرمانی جهان

جدید شهر دهلی نو در روز سه شنبه از دست داد میزبانی حقوق برای 2021 مردان بوکس قهرمانی جهان پس از بوکس فدراسیون هند (BFI) موفق به پرداخت میزبان هزینه. بین المللی انجمن بوکس (AIBA) گفت که علاوه بر این, BFI در حال حاضر مجبور به پرداخت هزینه لغو $500.
 
“پس از دهلی نو نمی تعهدات خود به پرداخت میزبان هزینه های ذکر شده در این شهرستان میزبان توافق نظر AIBA به فسخ قرارداد. بنابراین هند را مجبور به پرداخت لغو مجازات از 500.000 تومان گفت:” AIBA در آن بیانیه است.
 
این مسابقات در حال حاضر اعطا شده به بلگراد صربستان و AIBA, رییس جمهور موقت محمد Moustahsane گفت که آن را نگه قهرمانی جهان پس از تعویق بازی های المپیک توکیو در سال آینده.
 

 
“به دلیل تغییر زمان از المپیک 2020, AIBA, کمیته اجرایی مورد بحث با کشور میزبان ممکن است تاریخ را تنظیم کنید. ما اعتقاد داریم که ما را حفظ خواهد کرد در این بازه زمانی برنامه ریزی شده و انجام مسابقات قهرمانی جهان در سال 2021 پس از بازی اگر همه گیر وضعیت تحت کنترل است. به عنوان به زودی به عنوان آن ثابت است این کمک خواهد کرد که بوکسورهای ما به آماده سازی طرح برای سال آینده به درستی گفت:” Moustahsane.
 
هند اهدا شد میزبانی حقوق در ماه جولای 2017. اما آن را پس از اجرا به مشکل آب با AIBA با دومی برای اولین بار گفت که آن را “دوباره باز روند مناقصه برای 2021 مردان بوکس قهرمانی جهان با توجه به محل در هند” در نوامبر سال 2018 پس از کوزوو بوکسور Donjeta Sadiku از مطالعه خارج 2018 زنان بوکس قهرمانی جهان که برگزار شد در این کشور با توجه به مسائل مربوط به ویزا.
 
در ماه فوریه سال 2020 از آن گزارش شد که AIBA فرستاده بود یک حقوقی به BFI برای پرداخت بوکسورهای شرکت کننده در 2019 هند باز کنید و یک یادآوری برای BFI به پرداخت آن هزینه میزبانی برای 2021 قهرمانی جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>