هند نباید انکار کودکان مزایای استفاده از دانستن زبان انگلیسی: Ex-ISRO رئیس

یکی از معماران جدید آموزش و پرورش ملی و سیاست (NEP) 2020, رئیس سابق اروپا (ISRO) Dr K Kasturirangan دارای نقش محوری در آخرین اصلاحات در آموزش و پرورش است. به عنوان رئیس Kasturirangan کمیته ارائه گزارش است که به کمک فرم سند سیاست ها در این فضا دانشمند بوده است در ساخت هند آموزش و پرورش قرن 21 آماده است. در مصاحبه با Vinay Umarji و T E Narasimhan, Kasturirangan دفاع شکاکیت به خصوص در اطراف زبان های منطقه ای به عنوان یک رسانه آموزش و هزینه کلاه برای موسسات خصوصی, در میان دیگران. ویرایش گزیده ای:

در آنچه برجسته راه است, سیاست جدید متفاوت از قبل ؟

NEP 2020 با هدف کمک به دانش آموزان برای یادگیری در مورد جهان اطراف آنها و کمک به آن را در راه های مختلف با تمرکز بر یادگیری با انجام, با توسعه تفکر انتقادی و مهارت های حل مسئله همراه با دیگر قرن 21 literacies, شایستگی ها و ویژگی های شخصیتی. سیاست از این رو دارای مشتاق تمرکز بر مراقبت های دوران اولیه کودکی و آموزش و پرورش و همچنین در تضمین این که دانش آموزان برای رسیدن به سواد و حساب. نیز وجود دارد که تاکید بر آموزش حرفه ای خواهد شد که یکپارچه به مدرسه و کالج آموزش و پرورش است. یکی دیگر از کلید تمرکز منطقه چشم انداز لیبرال آموزش و پرورش آغاز می شود که در مدرسه متوسطه و حمل به کارشناسی آموزش و پرورش است. نیز وجود دارد یک ماده برای افزایش تعداد محققان و کیفیت پژوهش از طریق بنیاد ملی تحقیقات.

چقدر متفاوت است NEP از گزارش های ارائه شده توسط خود کمیته?

تقریبا تمام توصیه ها در پیش نویس سیاست های ساخته شده توسط کمیته پذیرفته شده است. برخی مانند ساختار نظارتی جدید برای ‘نور اما تنگ’ مقررات اصلاح شده است برای بهره وری بهتر از اعدام است. پیش نویس سیاست های توصیه کرده بود uncapping هزینه ها در بخش خصوصی همراه با این پیشنهاد که موسسات خصوصی ارائه کمک هزینه تحصیلی به 50 درصد از دانش آموزان خود را. اما با توجه به برخی از دیوان عالی کشور قضاوت در این موضوع دولت به حفظ کلاه در هزینه.

چه چیزی می تواند برخی فوری چالش های اجرای این سیاست که شما پیش بینی ؟

اجرای چالش ها بستگی دارد به مقدار زیادی در اجرای طرح که در مرکز و ایالات متحده کار کند. این مهم خواهد بود به صبر برای کسانی که قبل از بررسی چالش ها.

شده است وجود دارد برخی از شک و تردید در اطراف محلی آموزش زبان تا کلاس پنجم در NEP.

ما نباید اشتباه یادگیری زبان با متوسط آموزش. سیاست روشن است که در کشور ما نباید انکار کودکان مزایای استفاده از دانستن زبان انگلیسی است. بنابراين انگلیسی باید آموخت بسیار خوبی برای همه کودکان در همه مدارس و به ویژه در آن دسته از مدارس که در آن متوسط آموزش تا درجه 5/ 8 در زبان مادری/زبان محلی/منطقه ای زبان. مدارس می تواند همچنان به تبلیغات خود را به رسانه از آموزش به نفع پدر و مادر است. اما پدر و مادر نیز نیاز به درک مسائل مربوط به یادگیری زبان. آنها را مانند فرزندان خود را به یادگیری زبان انگلیسی خوب شروع در سن بسیار جوان است اما این اتفاق نمی افتد تنها با داشتن به زبان انگلیسی متوسط آموزش. وجود دارد هیچ اجباری در مدارس به خود را تغییر دهید متوسط آموزش. این تنها یک پیشنهاد قوی برای استفاده به زبان اصلی/زبان مادری/زبان محلی برای تدریس به کودکان بسیار جوان.

در حالی که درجه استقلال شده است بسیار مورد نیاز حرکت بسیاری از کالج ها از ترس از دست دادن وابستگی و رو حتی بسته شدن. این ترس قابل توجیه است ؟

وجود دارد بسیاری از بی کیفیت دانشگاه در کشور است. علاوه بر یادگیری از دانش آموزان نیز یاد بسیاری از هر یک از دیگر (نظیر یادگیری). در عین حال اکثر هندی کالج ها ارائه نمی دهد محیط زیست برای یادگیری از آنها بسیار کوچک و کم ثبت نام و همچنین انجام هر گونه امکانات مسکونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>