هند روز دوشنبه محکم محدودیت در واردات روغن نخل با قرار دادن شرایط بیشتر برای محموله های ورودی از کالا. در ژانویه 8, اداره کل تجارت خارجی (DGTF) تحت تجارت, وزارت, اعمال محدودیت بر واردات روغن نخل به عنوان در هر کدام یک وارد کننده باید به دنبال مجوز و یا اجازه و یا بدون اعتراض گواهی برای واردات است.

در یک تجارت متوجه DGFT گفت: “واردات روغن نخل مجاز خواهد بود موضوع” به شرایط خاصی است. طبق شرایط جدید, برنامه های کاربردی برای واردات مجوز باید همراه با پیش خرید قرارداد و جزئیات واردات برای سه سال گذشته.

“مدت اعتبار واردات مجوز/مجوز برای تصفیه شده روغن پالم خواهد بود شش ماه در محل معمول l8 ماه. در کل عدم استفاده از مجوز واردات توسط متقاضی منجر به رد صلاحیت وارد کننده از اخذ هر گونه مجوز برای این موارد در آینده” آن را گفت. آداب و رسوم مورد نیاز خواهد بود به پشتکار در اجرای قوانین از مبدا معیار برای واردات از این موارد نشات گرفته از نپال و بنگلادش آن اضافه شده است.

قواعد مبدأ گواهی است یک سند مهم مورد نیاز برای صادرات به این کشورها که با هند موافقت نامه های تجاری. یک صادر کننده برای ارائه یک گواهی مبدا’ در فرود بندر واردات کشور (در مورد روغن نخل از آن خواهد شد هندی پورت).

این گواهی ضروری است برای اثبات که در آن کالا آمده است.

هند بزرگترین وارد کننده روغن های گیاهی اقدام به خرید نزدیک به 15 میلیون تن در سال است. از این روغن نخل شامل 9 میلیون تن و بقیه 6 میلیون تن سویا و روغن آفتابگردان. اندونزی و مالزی دو کشور است که عرضه روغن پالم.

مالزی تولید 19 میلیون تن روغن پالم در سال, در حالی که اندونزی تولید 43 میلیون تن. هند قرار کالا از رایگان محدود به دسته در این زمینه با سفیر مالزی در جدید قانون تابعیت و کشمیر موضوع است.

در تاریخ 20 دسامبر سال گذشته نخست وزیر مالزی Mahathir bin Mohamad تا به حال این گزارش گفت: “من متاسفم که برای دیدن هند است که ادعا می شود یک دولت سکولار است و در حال حاضر اقدام به محروم کردن برخی از مسلمانان از حق شهروندی خود”.

قبلا Mahathir گفته بود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد است که هند “حمله و اشغال شده” کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im