تور هند از استرالیا در Nov-Dec کمک خواهد کرد CA مالی: تیم پین

استرالیا تست کاپیتان تیم پین گفت: بازیکنان نمی شود حریص در این ساعت از بحران است اما خواست کریکت استرالیا (CA) برای توضیح وضعیت مالی به آنها.
 
او همچنین اشاره کرد که هندوستان تور استرالیا دیدن نور روز را به علت کمک کند.
 
“بازیکنان نیاز به دانستن مطلق موقعیت های مالی از بازی و بازیکنان در حال رفتن به حریص” پین گفت: ABC Radio.
 
“ما معیشت همه مردم در ارتباط با ACA و بازیکنان در انجمن امرار معاش خود وابسته است و در بازی کریکت سالم بودن. بنابراین در حال حاضر اگر قطع پرداخت برای ما است که بر روی کارت و نگه می دارد که بازی ما رونق خوبی به آینده و سپس این چیزی است که ما قطعا باید به نگاه است.”
 

Border–Gavaskar جایزه
 
مرز–Gavaskar جایزه یک تست کریکت سری بازی های برگزار شده بین هند و استرالیا است. آن است که در حال حاضر از طریق بین المللی کریکت شورای آینده تورهای برنامه را با طول های مختلف از زمان منطبق است. اگر سری کشیده شده است و سپس این کشور برگزاری این جایزه قبلا به حفظ آن است. سری است که پس از استرالیا الان مرز و هند Sunil Gavaskar اول 2 تست اطفال به ثمر رساند بیش از 10000 تست اجرا می شود خودشان به مشاغل سابق کاپیتان تیم مربوطه می باشند و هر دو جهان برای دارندگان سابقه ترین و حرفه ای اجرا می شود به ثمر رساند در بازی تست کریکت.
 
هند در حال حاضر دارای جایزه پس از به دست آوردن جایزه از استرالیا در سال 2017 سری که آنها برنده 2-1 و سپس حفظ آن در 2018-19 سری که آنها برنده توسط همان حاشیه. هند برنده اول آن سری تست در استرالیا در 2018-19 سری تست. اولین نسخه در سال 1996 برگزار شد که در آن هند است.

 
Stumper رودخانه پین نیز امیدوار هندوستان تور استرالیا میله میله برای شروع در ماه نوامبر این سال است که به عنوان آن را حل بسیاری از مشکلات مالی, CA.
“من فکر می کنم وجود دارد یک بیت از حفظ سمت پتانسیل هند و نه در آینده (در یک تور در ماه دسامبر/ژانویه) است که ارزش چیزی شبیه به 250 تا 300 میلیون دلار است.
 
“من امیدوار هستم که آنها در اینجا است که حل بسیاری از مسائل است.
 
“من می دانم که وجود دارد در برخی از مذاکرات با کریکت استرالیا و دولت در اطراف بالقوه از آنچه می تواند انجام شود, اجاره هواپیما و گرفتن آنها را در انزوا زمانی که آنها در اینجا به مطمئن شوید که ما می توانیم هند در اینجا” پین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>