هند VIX افزایش به بالاترین سطح خود از سال 2008 بحران به عنوان ترس مدتها بازارهای

هند VIX, اندازه گیری سرمایه گذاران در مورد ادراک ریسک نوسانات شدید بر روی گزینه قیمت افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از سال 2008 بحران مالی جهانی به عنوان ترس گریبانگیر بازارهای جهانی پس از COVID-19 اعلام شد ‘اپیدمی’.

ترس سنج تضعیف نزدیک به 30 درصد در روز پنج شنبه به 41.16 حتی به عنوان جذاب غوطه ور 8.3 درصد است.

VIX است که به منظور نشان می دهد سرمایه گذاران درک سالانه نوسانات بازار بیش از 30 روز. بالاتر از ارزش بالاتر است و انتظار می رود نوسانات و بالعکس.

VIX لمس تاریخی آن اوج 85.13 در تاریخ 17 نوامبر سال 2008 پس از سقوط لیمن برادرز. در پنج سال گذشته در آن باقی ماند زیر 30.

CBOE Volatility Index (VIX) یکی دیگر از محبوب ترس سنج که اقدامات کوتاه مدت نوسانات شاخص S&P 500 شاخص به ضرب گلوله تا 65 درصد در گذشته پنج جلسه است.

“ما شاهد بسیاری از اصلاحات در گذشته 10-12 سال, اما این نوع از نوسانات و شدت ما شاهد سراسر جهان است که کاملا غیر طبیعی است. معامله گران باید اتخاذ صبر-و-پخش رویکرد و جلوگیری از اهرمی معاملات در چنین بازارهای گفت:” Sameet Chavan تحلیلگر ارشد–فنی و مشتقات Angel Broking.

به گفته کارشناسان این بسیار خوب است ادامه داد: پایین تر از آن از بالا به پایین از پایین به تشکل یک روند دیده می شود در چهار هفته اخیر و شاهد شارپ فروش نسبت به 9,500 مناطق. بسیار خوب به پایان رسید پنج شنبه در 9,590.

“جهانی ثبات نسبی بازار بورس شاهد نوسانات روزانه 5-10 درصد و معامله گران توصیه برای جلوگیری از پایین ماهیگیری به عنوان قتل عام ممکن است در روزهای آینده. مقاومت است که به تدریج تغییر کاهش به 10,000-منطقه حمایت است که در حال حاضر در 9,119 و 8,970 سطح بسیار خوب” گفت: Chandan Taparia مشتقات تحلیلگر در Motilal Oswal خدمات مالی.

این بسیار خوب است تشکیل زیادی نزولی شمع و شاخص قدرت نسبی (RSI) اسیلاتور حفر بیشتر به کف فروش خاک.

RSI با یک حرکت نوسانگر است که با اندازه گیری سرعت و تغییر حرکات قیمت و نوسان بین صفر تا 100 است. RSI در نظر گرفته شده است سقف خرید رسیده که بالاتر از 70 و کف فروش که زیر 30.

حداکثر تماس باز علاقه (OI) در 12,000-strike. در 10,000-اعتصاب حداکثر قرار داده OI در 9,500-strike. تماس با نوشتن دیده می شد در 10 ، 000 و 10,200 اعتصاب در حالی که قرار دادن نوشتن در 9,000 و 9,500 اعتصاب و کشویی پایین تر است.

“گزینه OI اطلاعات پراکنده است و تغییر در حملات مختلف قرار دادن به عنوان بسیاری از نویسندگان به دام افتاده در بازار های اخیر سقوط و انهدام فشار می تواند در حفظ و خیابان تحت فشار است. گزینه های داده ها نشان می دهد یک تغییر گسترده تر در تجارت بین محدوده از 9000 و 10000 مناطق” گفت: Taparia.

OI نشان می دهد که چگونه بسیاری از گزینه های قرارداد در حال حاضر برجسته و یا باز کردن در بازار است. هنگامی که نوشتن یک قرار داده است, نویسنده موافق به خرید سهام اساسی در اعتصاب قیمت اگر قرارداد اعمال شده است. نوشتن یک تماس به خریدار حق خرید سهام در یک قیمت خاص توسط یک تاریخ خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>