Virat Kohli

کاپیتان هند Virat Kohli. عکس: PTI

پس از از دست دادن برای اولین بار از آن در یک روز بین المللی (ODI) مسابقات در سری هند کریکت تیم خواهد نگاه کنید به گزاف گویی زمانی که آنها در نیوزیلند در بهشت پارک در اوکلند امروز (8 مارس).
 
در اولین ODI, هند مجموعه, سفت 348-هدف اجرا شود اما موفق به دفاع از آن به عنوان نیوزیلند تیم کریکت سوار در راس تیلور شکست قرن را 1-0 شود در این مجموعه است. هند ممکن است برخی از تغییرات در آن بازی 11 و آن را در جوان کریکت Shivam Dube به عنوان ششمین بازی بولینگ گزینه است. برای نیوزیلند شش پا-هشت Auckland هاي Kyle Jamieson ممکن است اولین بازی خود را در خانه اش زمین جای حرکت Sodhi در این بازی 11.
 
هند در مقابل نیوزیلند 2 ODI نمره زندگی می کنند

 
هند در مقابل نیوزیلند 2 ODI زنده جریان جزئیات
 
هند در مقابل نیوزیلند 2 ODI مسابقه خواهد بود در برنامه تلویزیونی زنده در Star Sports 1 و Star Sports 1 HD با زبان تفسیر. همان پخش با هندی تفسیر در دسترس خواهد بود Star Sports 1 Hindi و Star Sports 1 Hindi HD. شما همچنین می توانید تماشای پخش زنده این مسابقه در Hotstar سایت و برنامه. زنده برنامه تلویزیونی نیز در دسترس خواهد بود در تامیل تلوگو, کانادا و بنگلادش در منطقه ای مربوطه-زبان کانال Star Sports 1 از 7:30 am (IST).
 
در ارتباط باشید برای هند در مقابل نیوزیلند زندگی می کنند نمره نهایی بازی 11 بازی شیر یا خط به روز رسانی و تفسیر بازی…

گرفتن تمام به روز رسانی های زنده

خودکار تازه کردن

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im